Sayfa 560/602 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. (Omerhankrm dan alintilandı )
    "PMI verileri" sektörlerin yönü konusunda iyi bir bakış açısı sunar. Bu veri, hangi sektörlere talep olduğunun göstergelerinden biridir.

https://twitter.com/omerhankrm/statu...352029698?s=19

2. MİPAZ 4.93 destekle izlenebilir 5.12 üzeri rahatlanir. Düşeni kırmış.
    KORDS a cuma günü düşen kırılım ın onayı yaptı. Yukarı doğru ivmelenir diye düşünüyorum.
    CEMTS 15.40 üzeri rahatlanir izlemeye devam. YTD

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    telegram grubu kuracağım ve sadece belli başlı tanıdığım üyelere telegram adresini vericem haftalık listemi orada paylaşıcam yine sohbet muhabbete buradan devam ederiz soru cevap olarak o malum grup yöneticileriyle irtibata geçtim ama pişkin pişkin konuşuyorlar 30.000 takipcisi var yarısı bence bot tur
    Hocam hangi platform olursa olsun sizi takip etmek isterim.

4. sokağa cıkma yasağı var ben dedim herkes borsa çalışıyordur ama kimse yok benden gayri

5. chztry 3.928 aşağı kırmadıkca cok sert yukarı yükseliş bekliyorum ...an itibari ile 3.959 YTD

6. Buradayız hocam sizleri bekliyorduk😊

7. Telegram çalışmasını tamamladım 1 kaç kişi ekledim daha gelen olmadı

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    sokağa cıkma yasağı var ben dedim herkes borsa çalışıyordur ama kimse yok benden gayri
    borsa çalışacak hal kalmadı sayın çelik, endeks öyle bir yerde ki, "trend nereye" sorusunun cevabını daha bulamadık.

"trend nereye" sorusunun cevabını bulmadan, hisse bulmak çok zor bizim için.

sizin en azından sisteminiz var, duygusuz bir sistemden çıkan sonuç daha güvenilir şu an için, biz duygularımıza yeniliyoruz, endeksten korkuyoruz (ilaveten dış borsalar da zirvelerde şu sıralar, bir düzeltme yerlerse bize de yansıyabilir).

Sayfa 560/602 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •