Sayfa 571/602 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Çelik Hoca ya özelden numaranızı atarsanız ekler hemen. En pratik yol o..
    Yerli kardeşim özeline bakabilirmisiniz?

2. Qua granite katılan oldumu?ben katıldım eşit dağılım olacak 350 lot alış girdim.tahminen kaç lot gelir?

3. Siyaset bilimci Aydın Sezer olası bir Ukrayna-Rusya çatışmasında Türkiye'nin ilişkilieri dengeleyememesi durumunda Rusya'nın 2015'te yaşanan uçak krizini aratacağını söylüyor.

Çok ciddi bir gerginlik durumu var.piyasa daha ciddiyetini fiyatlamadı ama kenarda bir risk olarak unutulmamalı.Şimdilik Kanalist. haber akışlarını pozitif olarak fiyatlıyor ve fiyatlamaya devam edecektir.

4. Bilen yardımcı olabilir mi? Ieyho son günler hep düştü şimdi bedelli açıkladı. Rüçhan kullandırma fiyatı 1 lira. Hisse fiyatı 1.30lar. 50 bine 30 bin gibi para mı istiyor? Bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Çok zarardayım kol mu kesmeliyim

5.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Qua granite katılan oldumu?ben katıldım eşit dağılım olacak 350 lot alış girdim.tahminen kaç lot gelir?
    Ben de katıldım lakin 350 lot vermez ben 45 lot girdim ki o kadar bile vermeyeceğini düşünüyorum.
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

6.  Alıntı Originally Posted by Tonyukukk Yazıyı Oku
    Bilen yardımcı olabilir mi? Ieyho son günler hep düştü şimdi bedelli açıkladı. Rüçhan kullandırma fiyatı 1 lira. Hisse fiyatı 1.30lar. 50 bine 30 bin gibi para mı istiyor? Bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Çok zarardayım kol mu kesmeliyim
    Yüzde kaç bedelli açıkladıysa toplam lotunla onu çarp yüze böl .Kaç lot çıkıyorsa onu 1 tl ile çarp sonuç kadar para olması gerek hesabında
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

7. İşte çok fazla değer çıkıyor hisse ucuz olduğu için. Sıkıntılı değil mi çok fazla

8. hocam xrp deki hedef nedir acaba

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 571/602 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •