Special Days Image
Sayfa 190/602 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Bana göre Bist te para kazanmanın en önemli olayı bu düşüşlere yakalanmamak. Yoksa tekrardan başa dönersiniz. 6 ayda ettiğiniz kar bir haftada duman olur. Dediklerim orta vade için ,3-5 yıllık UV cileri bağlamaz. Tabi onlarda yakalnmasa güzel olur. Süriyedeki Rus saldırısında ansızın gelmişti düşüş ama bu sefer bağıra bağıra geldi

Mi 9T Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yükselse bile bu bu düşüşün stresini çekmeye değer mi? 200 milyon dolarlık fon falan yönetseydim Endeks shortlardım satamayacağım için ama küçük yatırımcı olmanın güzelliği bu; İstediğiniz an oyundan çıkabiliyorsunuz.
     Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Yaşayıp görelim o halde benim takipçim yoktur free takılırım burayı sevdim rahatsızlık vermek istemem ama piyasada dediğim olur bu konuda iddiaaliyim 3 hafta borsa düzeltir.

3. Pazartesinden itibaren hisselerim düşmediği için satmıyordum endeks tarafında karamsar olsamda. Sonuna kadar sürmeyi düşünüyordum. Ama bugün biri hariç hepsi sat verdi. Mesela beyaz hala duruyor. Yarın düşerse ona göre bakarız
     Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Ben 1330 a kadar düşüş beklemiyorum..
    1430 civarlarında takılabilir bir müddet..
    Borsadan ziyade hangi hissede olduğumuz önemli..
    Olması gerekenden fazla düşen hisseler toparlarken daha hızlı toparlayacaktır..

4. Gelişen ülkeler endeksi 2.78 düşerken bizim endeks 4.75 düşmüş. Bu kadar aşırı düşmesi aşırı abartı gibi gelsede TL de yükselen kanal tepesi ve formayon hedefine gelmişti. Dolarda ise bir önceki tepenin direncine takılmıştı. Ayrıca soluksuz yükselmişti. Bir haftadır düşmek için neden bulamıyordu. Neden bulununca da herkes bu düşüşü hazır beklediği için tetikler hızlı çekildi

5.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Beni ve yazdıklarımı ciddiye almayın arkadaşlar yazdığım mesajlarin süresi dolmayanlari sildim diğerlerinin süresi dolmuş silinmiyor topigin sahibide değilim bundan sonra yazmamda herkes kendi aklını kullansın foruma girişte altın öğüt var zaten
    Tekrar ediyorum beni ve yazdıklarımı dikkate almayınız sonra sana uyduk sattık hissem yükseldi v.s gereksiz saldırı ve polemik olmasin

6. Cümleten hayırlı sabahlar arkadaşlar
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

7. Hakan hocam MEGAP taş gibi duruyor maşallah , endeks düşüyor umrunda değil, yatırım tavsiyesi değildir.
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

8. Merhabalar , dün ve bugün sabah iyi korku verdiler . Yurt dışı bozunca bazı yatırımcı fon ve kurumlar iyi satış yaptilar . Bugün yataya sardı. Tabii tedirginliği yenmek zor . Eğer buralarda toplarsa tekrar eskisi gibi olur . Hisseler için yorum yapan yokmu ???

Sayfa 190/602 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •