Sayfa 382/602 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    ALGYO ilk dirence tam olarak değdi.26.92 YTD.
     Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Esma Hanım paylaşımlarınız, bilgilendirmeleriniz ve sorularımıza verdiğiniz cevap için teşekkür ederim.
    Rıca ederim kardeşim.Teknik bilgimiz yetersiz olduğu için ÇELİK hocamdan verdiğim cevapların hatalı olması durumunda beni uyarıp ki yanlış bigiyi aktarmayalım diye.Bazen iyi niyetle yaptığımız bilgiler farkında olmadan dostlarımıza zarar verebilir.

2. AFYON 4.94 le takibime girdi.Rabbim utandırmasın . 5.10 düşeni kırar ve önü açılır geride kalan hisselerden.YTD.

3. esma hanım merhabalar kapanışa yakın oyak c güzel bir hareket yaptı öngörünüz nedir beklenti bu hissede büyük bir yorum rica edebilirmiyim sizden..

4. Haftaya takip listem TRGYO

disket kapanısıyla portfeyime OZKGY 'yi ekledim tavsileriniznedir acaba. Şimdiden teşekkürler.Hayırlı hafta sonu dilerim

6.  Alıntı Originally Posted by soner3535 Yazıyı Oku
    esma hanım merhabalar kapanışa yakın oyak c güzel bir hareket yaptı öngörünüz nedir beklenti bu hissede büyük bir yorum rica edebilirmiyim sizden..
    Buyük oyuncu olma iddiasını sürdürüyor.Var olan rasyollere göre biraz pahalı olsada yeterl kadar endekse ayak uydurmayanlardan.uzunda olumlu düşünen çok ustad var.7.43 ana stop 8.44 Düşeni kırar.MACD ve RSI pozitif. 7.85 Tilsonu yakın destek olarak takip edilmeli.YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Haftaya takip listem TRGYO
    3.55 destekle takibe değer.YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    disket kapanısıyla portfeyime OZKGY 'yi ekledim tavsileriniznedir acaba. Şimdiden teşekkürler.Hayırlı hafta sonu dilerim
    Benim en sevdiğim ve sürekli takip ettiğim al-sat yaptığım iki gyo var ALGYO ve OZKGY.ALGYO biraz soğusun OZKGY 3.65 gelse GAP ı kapatsa daha şık olur.Gelecek yatırım planları çok beğendim.ikiside ucuz .YTD.

Sayfa 382/602 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •