Sayfa 587/602 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Hocam bu kripto paralara nerden alıp satıyoruz hiç bir bilgim yok bir yol gösterirseniz sevinirim özeldende yazabilirsiniz hocam..

2. Halka arzlarla ilgili düşünceniz nedir hepsine katılıp belli tavan sayısına ulaşınca çıkıp diğerine katılmak mı uygun olur yada bunlardan iyi olduğunu düşündüğümüzde devam etmek mi?

LM-Q610.FG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    iyi geceler cümleten
    hocam merhaba nasılsınız müsait oldunuzda konfurt gıda ve beyaz filoya bakabılırmınız simdiden tesekkür ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by YasinEs Yazıyı Oku
    Hocam ben de takipteyim hala. Bist endeksi hakkında yorumunuzu merak ediyorum. Ne zaman toparlanma gösterir ? Hala belirsizlik varmi yoksa ?
    Yarın değerlendirme yapicam

5.  Alıntı Originally Posted by vdt38 Yazıyı Oku
    Halka arzlarla ilgili düşünceniz nedir hepsine katılıp belli tavan sayısına ulaşınca çıkıp diğerine katılmak mı uygun olur yada bunlardan iyi olduğunu düşündüğümüzde devam etmek mi?

LM-Q610.FG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    halka arzlara pek girmiyorum cok kurumdan toplasan bile 10 kurum 290 zor alıyorsun

6.  Alıntı Originally Posted by aziz demirci Yazıyı Oku
    hocam merhaba nasılsınız müsait oldunuzda konfurt gıda ve beyaz filoya bakabılırmınız simdiden tesekkür ederim.
    knfrt günlükte dönüş dojisi yapmış haftaya izlemek lazım 18 üzerinde kapanışlar yapması beklenmeli ytd
    beyaz1 tl altında paylaşmıştım gecen yıl pirim yaptı şimdi tobo ibaresi görüyorum gercekleşirse düşüş trend devam ederhaftalık 8.54 altına sarkmadıkca umut vadeder ytd

7.  Alıntı Originally Posted by soner3535 Yazıyı Oku
    Hocam bu kripto paralara nerden alıp satıyoruz hiç bir bilgim yok bir yol gösterirseniz sevinirim özeldende yazabilirsiniz hocam..
    binance .paribu bitexen.btcpro. gibi yerlerden alıp satabilirsin

8. çok tesekkürler hocam.

Sayfa 587/602 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •