Sayfa 490/602 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Bende 1280 altında kalan %10 nakitimle alış yaptım. Ful mallandik. Halen belirsizlik devam ediyor. Londra Swap faizleri yükselmeye devam ediyor. Allah sonumuzu hayır eylesin.

yiğit bulut: Büyüme odaklı, insanların düşük faizle paraya ulaşabildiği bir ekonomi vizyonu ile ortam şekillenecek. Bu olağanüstü adımların hızlı bir şekilde atılacağı anlamına gelmiyor, ekonomiden, içeriden ve dışarıdan gelen sinyallerle gereken her türlü adım atılacak.

Bu açıklamalardan ikna olan var mı?
    Esma Hanım vaktiniz ve kredili işleminiz olmadıktan sonra sıkıntı yok yılın ikinci yarısında ve yıl sonu çok farklı seviyeleri konuşacağız bunu hepimiz söylüyoruz zaten aynı görüşteyiz Çelik üstad olsun siz olun syn Balkara olsun mühim olan burada siyasi boyuta girmeden fikir alışverişinde bulunuyor olmamız benim herkese tavsiyem olabilecek her ihtimali değerlendirip alımlarını her zaman kademeli yapmaları gördüğünüz gibi full nakitte olanlar için aslında sizinde alım yaptığınız seviye bir fırsat doğurdu yani uzun lafın kısası borsada fırsatlar hiç bir zaman bitmez şirketlerde bizim borsada senelerdir bu böyle selamlar...

2.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    Esma Hanım vaktiniz ve kredili işleminiz olmadıktan sonra sıkıntı yok yılın ikinci yarısında ve yıl sonu çok farklı seviyeleri konuşacağız bunu hepimiz söylüyoruz zaten aynı görüşteyiz Çelik üstad olsun siz olun syn Balkara olsun mühim olan burada siyasi boyuta girmeden fikir alışverişinde bulunuyor olmamız benim herkese tavsiyem olabilecek her ihtimali değerlendirip alımlarını her zaman kademeli yapmaları gördüğünüz gibi full nakitte olanlar için aslında sizinde alım yaptığınız seviye bir fırsat doğurdu yani uzun lafın kısası borsada fırsatlar hiç bir zaman bitmez şirketlerde bizim borsada senelerdir bu böyle selamlar...
    Teşekkür ediyorum. Aynen katılıyorum söylediklerinize. Umarım bugünün düşüşü yeterli olmuştur. En azından 1260 ile 1280 arası bir taban oluşumu olursa çok iyi olur. Saygılar sunuyorum. ..

3. alım yapmayı düşünen arkadaşlar ne zaman almayı düşünüyor.. hiç bu kadar önümü göremediğim olmamıştı sanırım. alayım diyorum elim gitmiyor.. pek tekniği de kalmadı gibi..

4. ABD Dışişleri Bakanı Blinken: Türkiye uzun bir geçmişimiz olan ve değer verdiğimiz bir müttefikimiz. Türkiye'nin NATO'ya olan bağlılığının sürmesi hepimizin çıkarına.

Kaynak : Anadolu Ajansı

5. Sert düşüşlerin geri dönüşü genel de iğne bar ve iğne bar'ın en yükseğine yakın bir kapanış ile başlıyor.

Bugünkü iğne bar dan sonra kapanış bakalım nasıl olacak. (Alıntıdır )

EMA 200g 1332 üzerinde bir kapanış olursa iyi olur.

6. Tansiyonun düşmesi için Dolarda 7.50 altında kapanışlar lazım.

7. ABD Dışişleri Bakanı Blinken: Türkiye ile görüş ayrılıklarımız olduğu bir sır değil. Türkiye'yi yakın tutmakta ABD ve NATO nun güçlü çıkarı var.

8. Rabbim!

Huzuruna geldiğimizde, "keşke biraz daha çabalasaydık"diye pişman olanlardan değil, "Rabbim, senin için elimden geleni yaptım, potansiyelimi kullandım, son nefesime kadar mücadeleyi bırakmadımâdım"diyenlerden olalım.

Emeğimizi bereketlendir ALLAHIM.

Sayfa 490/602 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •