Sayfa 351/602 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Iyi aksamlar,

Bir sey sormak isterdim. Biliyorum hisse onerisi vermek cok ta dogru olmaya bilir ama sizce simdi bir para kenara atip ve 3 - 5 yil sonra geri donup en azi paramin degeri korumus olup demek istersem hangi hisse ve ya hisseleri secmem daha mantikli? teknolojimi gidami holdinglermi ...?
    Yoksa baska oneriniz varmi?
    Canlar gider heyyyy

2.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Arkadaş da bunu yazmış cevabı almış piyasadan
    Kardeşim.. piyasa çıktığı zaman iner, indiği zaman çıkar. Senin sadece inecek demenle inmedi. Bu benim varsayımım. Sen ABD 10 yıllık tahvil faizlerini ön görüp yabancının tahtalarını bozacağını ön görebildiysen ne mutlu. Konuyu sürekli aynı yerlere çekip durmazsan sevinirim. Burda herkes birbiri ile yardımlaşmak için var.

3. Hafta bitmek üzere... Benim gibi tecrübesiz arkadaşlar için öğretici bir hafta olmuş olsun inşallah. Ekran başında olmama rağmen terste kaldım. Şu stop olayına muhakkak riayet etmek gerek... Allahtan büyük rakamlarla yakalanmadım.. Çelik Çomak POLHO hakkında uyarmıştı hafiften bu sayfada... Ne laf dinledik, ne stoplara riayet ettik.. :DDD Ama kötüyü atlattık diye düşünüyorum... Mevlam kötüsünden korusun hepimizi... Emek verip emeğini paylaşmaktan imtina etmeyen arkadaşlarıma teşekkür ederim.YTD.

4. Bu forumda bilgilerini tecrübelerini paylaşan birçok değerli kişi var. Öncelikle hepsine tek tek teşekkür ederim. SPK Ileri düzey lisansım olmasına rağmen burda kendini bilmez bazı şahsiyetler gibi davranmıyorum yeni şeyler öğrenme gayreti içindeyim. Her bilgi değerlidir. Burda söylenen herşeyi kabul edeceksiniz ya da ona göre davranacaksınız diye bir durum yok. Paylaşılan her bilgiyi kabul etmeyebilirsiniz ama üslubunuza dikkat ederek aksini söyleyebilirsiniz. Memnun değilseniz paylaşılanlardan ayrılırsınız bu kadar basit. Burda bilgilerini paylaşan insanları kırmadan, küstürmeden lütfen davranalım.

SM-J330F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dow kırmızıya devam ediyor toplamazsa bugünkü kapanışı vade sonu diye özel ayar çektikleri den emin olacagim.Borsada yatırım işleri gerçekten zorlaştı resmen cılkı çıktı robotu algoritması dev paraların tahtacı patronların esiri oldu güzel bilgi tecrübe paylasimlarinin kıymetini bilmek lazım bu arena da.Benim sistem 3 marta kadar dışarda kalmamı tembihliyor bugün takibimdeki tahtalarda kademeli ölucü oldum Çarşamba gününe kadar böyle devam hafta sonu bakarız tekrar dan.İyi hafta sonları dilerim.

6. Haftayı ve ayı bitirdik.1471 den kapatık.Dalgalarla boğuştuk karaya çıktık mı hayır kenara yaklaştık ama 1498 üzeri olsaydı karaya çıkmış olurduk.Dışarıyla uyumlu olmadık.Dışarısı pozitif olmasına rağmen biz negatif ayrıştık. Mühtemelen Doların çıkışı engel oldu.Arafta kaldık düşüş bitti diyemiyoruz çıkışa başladık diyemiyoruz.Reform çabaları hızlandı ve somut olarak yakında beyan edilir.İç siyaseteki gündem olumsuz bir dalga yaratma ihtimalını bir kenarda tutmak geekiyor.Önümüzdeki günlerde hem piyasaları hem olumlu hemde olumsuz etkileyebilecek konularımız var.Piyasadaki doların çıkışıda bunun göstergesi olabilir.Alım satımlarda aceleci olmamak gerekiyor.Hafta sonu Çelik hocamda bir değerlendirmede bulunursa önümüzü görmemize yardımcı olur.Herkese iyi tatiller diliyorum.

7. Çelik hocam merhaba .Çok şükür ki bugünü 1460’ın üstünde kapata bildik. Sanırım tehlike daha geçmedi.Hocam pazartesiden itibaren normalleşirsek inşallah geri dönüş konusunda hangi kağıt daha hızlı davranır cevabınız için şimdiden teşekkür ediyorum

8. tüm foruma hayırlı sabahlar ve iyi hafta sonları dilerim çelik hocadan Allah razı olsun aktardığı bilgiler sayesinde endekse yenik düsmedik bazı kagıtlardan az miktar kardan zarar bir kısmından da daha çok kar ederek kazandık forumdan ve celik hocadan Allah razı olsun herkese iyi hafta sonları bol kazançlı haftalar dilerim

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 351/602 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •