Sayfa 100/1014 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8110 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. ABD Başkanı Donald Trump, gümrük vergilerinin eskiden olduğu gibi ABD´ye refah getireceğini söyledi. Trump, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şunu yazdı: "Ülkemizin hiçbir borcu yokken ve otoyollardan askeriyeye her şeyi nakit parayla inşa ettiğinde büyük bir ek gümrük vergisi sistemimiz vardı. Şimdiyse başka ülkelerin varlıklarımızı, hazinemizi ve işlerimizi çaldığını izliyoruz, fakat artık buna bir son veriyoruz. ABD, geleceğe yönelik sınırsız yukarı yönlü beklentiyle harika gidiyor!"

ŞİRKETLER KARŞI ÇIKIYOR

Trump´ın yorumları, Washington´ın Çin ile devam eden ticari gerilimleri ve Meksika´ya karşı ek gümrük vergilerini pazarlık aracı olarak kullanmasının ardından geldi. Buna rağmen Apple gibi çeşitli şirket, ek gümrük vergilerinin ABD ekonomisine zarar verebileceği uyarısını yaptı.

2. 24 Haziran Pazartesi 15:32 TRUMP: ABD'NİN FAİZ İNDİRİMİNE, PARASAL GEVŞEMEYE İHTİYACI VAR.

3. İran'a karşı ABD'nin çıkarma gemisi grubu bölgeye geldi

USS Boxer amfibik saldırı gemisi, USS John P. Murtha amfibik çıkarma gemisi ve USS Harpers Ferry havuzlu çıkarma gemisi, Ortadoğu'ya ulaştı.

4. Trump faizleri düşürmemesi nedeniyle Fed'i eleştirdi

ABD Başkanı Donald Trump, Fed'i faizleri düşürmemesi nedeniyle eleştirdi. Fed'in "ne yaptığını bilmediğini" savunan Trump, Fed'i inatçı bir çocuğa benzetti.

5. Twitter üzedrinden açıklama yapan Trump, "Fed'in ne yaptığını bilmemesine, faizleri çok hızlı artırmasına, büyük ölçekli sıkılaştırma yapmasına, ramen ABD tarihinin en iyi Haziran aylarından binini tamamlama yolundayız" ifadelerini kullandı.

Takipçilerinden Fed doğru olan şeyleri yapsaydı neler olabileceğini düşünmelerini isteyen Trump, "Dow binlerce puan daha yukarıda olurdu ve GSYH yüzde 4 veya 5 büyürdü. Ancak onlar değer ülkelerin bize karşı yaptıkları gibi faizleri indirmeye ve para politikasını gevşetmeye ihtiyacımız olduğunda, inatçı bir çocuk gibi politikalarına bağlılar. Buna inanın" dedi.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,391
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Tekrar hoş geldin dostum. Ne diyor bu grafik.😊
    ilk etapta 1 530 civarına gider sonra 1 360 filan geri gelirim diyor bana göre, sonrası uzun vadede 3 500 diyorum

7.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    ilk etapta 1 530 civarına gider sonra 1 360 filan geri gelirim diyor bana göre, sonrası uzun vadede 3 500 diyorum
    Hayırlısı olsun dostum, gidişi olsun ama dönüşü olmasın.

8. Trump, İran'a ek yaptırımlar öngören kararnameyi imzaladı. Trump, "Yaptırımlar, ABD İHA'sının İran tarafından düşürülmesine bir yanıttır. İran'a yönelik yaptırımlar İran dini lideri Hamaney'i hedef alacak" açıklamasında bulundu.

Sayfa 100/1014 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •