Sayfa 105/1014 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 8107 madde; 833 - 840 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Bugun biraz altin ilave ettim. Bakalim ons beklenen duzeltmeyi yapti dahada asagi inermi?
    Hafta sonu G-20 toplantısı olmasa 1400 dip derdim.
    Şuan 1400 dip diyemiyorum ama psikolojik destek diyebilirim.

2. Ben 2 yildir topluyorum. Sonucta dunyada kendinden kiymetli olan kac tane nesne var?

3. Kaydi alimlar icin alis satis komisyonu 1 tl den daha az olan bir yer yada banka bilen varmi?

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    O gün hangi gün sayın kutsi. O dediğiniz ne zaman olacak sizce?
    Savaş veya büyük ekonomik krizi bekliyorsunuz sanırım.

D*****n kuyruğu kopmalı artık. Ben ralli başladı diyorum.
    1360 geçilince boğa piyasasına girdi ons altın bence.
    2 gün 1400 üstünde kalmasıda bunun teyiti oldu gibi.

Lakin G20 yi bahane edip bir düzeltme gelecektir.
    1400 e kadar bir geri çekilme olabilir normaldir.
    O güne buyük başlar kara verecek.. musical chairs olayı... müzik devam ettigi sürece sıkıntı yok..

5. Sabır işi bu altın işi sevgili Kutsi. Kağıt düzeni çökmeden çok agrasif hareketler görmek mümkün değil.
    Buna rağmen altın uzun ince bir yola girdi gibi. Az gidecek uz gidecek dere tepe düz gidecek.
    Bitcoin gidiyor İngiliz atı gibi, altın gidiyor inatçı yaşlı bir katır gibi. Yoruldu dinlesin biraz.
    Şu G-20 bi bitsin, gelecek ayda fed faizleri indirmeye başlasın hele bir bakalım.

6. ABD Başkanı Trump, "Çin ile ticaret anlaşmasına varamazsam ek gümrük vergileri getireceğim" dedi.
    ABD Başkanı Donald Trump, Çin Devlet Başkanı Xi Jinping ile ticaret anlaşmasına varamazsa, ek gümrük vergileri getireceğini belirtti.
    Trump, Fox Business Network ile yaptığı söyleşide "Eğer işe yaramazsa, anlaşmaya varamazsak ek gümrük vergileri, çok önemli ek gümrük vergileri getireceğim" dedi.
    Ancak Trump iki liderin daha fazla gümrük vergisi getirilmesini önlemek için Japonya'daki G20 zirvesinde anlaşmaya varma olasılığını açık bıraktı.
    Öte yandan ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, ABD ile Çin arasındaki ticaret anlaşmasının "yaklaşık yüzde 90 oranında" tamamlandığını belirtti.
    Mnuchin CNBC ile yaptığı söyleşide, "Anlaşmanın yaklaşık yüzde 90'ını yaptık ve anlaşmayı tamamlamanın bir yolu olduğunu düşünüyorum" dedi.
    ABD Başkanı Donald Trump ve Çin Devlet Başkanı Xi Jinping, 11 aydır süren ticaret savaşını yatıştırma umuduyla bu hafta Japonya'daki G20 zirvesinde biraraya gelecek.

7. Onsun işi bitti iğne barı attı aylıklarda bi müddet dinlenir
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Sabır işi bu altın işi sevgili Kutsi. Kağıt düzeni çökmeden çok agrasif hareketler görmek mümkün değil.
    Buna rağmen altın uzun ince bir yola girdi gibi. Az gidecek uz gidecek dere tepe düz gidecek.
    Bitcoin gidiyor İngiliz atı gibi, altın gidiyor inatçı yaşlı bir katır gibi. Yoruldu dinlesin biraz.
    Şu G-20 bi bitsin, gelecek ayda fed faizleri indirmeye başlasın hele bir bakalım.
    Bitcoin sıg tahtayı bir kaç milyar dolarla zıplatmak mümkün, şuan $200 milyar toplam degeri ... paper kagıt altın $7.5 trilyon

Sayfa 105/1014 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •