Sayfa 173/1014 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon
Arama sonucu : 8110 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. O değil de gümüş çok acı koydu. Burada geçen ay yazan bir kaç gerizekalı vardı, gümüş ons 14.9 $ dan alın alın diye bağırdığımda hatta yalvardığımda bana kuyumcu yok evinin bahçesine uranyum falan gömecekmiş yok petrol gömecekmiş diye dalga geçip yazdılar.

Ulan gerizekalı. Benim ne menfaatim var kazansan kaybetsen? Küçük yatırımcı üç kuruş kazansın diye bedavaya yardımcı oluyoruz insaniyetlikten. Sen alsan gümüş fiyatımı artacak dangalak. Bu hisse mi fiyatı etkilensin sen aldığında. Trilyon $ lık global piyasada okynausta bir damlasın.

Bak gümüş ons kaç? 17.5 $. Aptal oğlu aptal...

Aklıma okulda bir öğretmenimin lafı geldi!

BİR KERE TEMBEL BİR ÖĞRENCİYE KOPYA VERİYORDUM YARDIM OLSUN DİYE. HOCA BENİ GÖRDÜ VE BANA DEDİ Kİ. OĞLUM SEN SALAK MISIN? BU ZATEN ÇALIŞMIYOR. NASİHAT ALMIYOR. KENDİ BİLEREK DÜŞENE İYİ BİR EKME VUR Kİ İYİCE YERİN DİBİNE GEÇSİN! HAKLIYMIŞ!

Alıntı Originally Posted by brasi Yazıyı Oku
    Yazık be varmayın üstüne o halde 😜

2.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    O değil de gümüş çok acı koydu. Burada geçen ay yazan bir kaç gerizekalı vardı, gümüş ons 14.9 $ dan alın alın diye bağırdığımda hatta yalvardığımda bana kuyumcu yok evinin bahçesine uranyum falan gömecekmiş yok petrol gömecekmiş diye dalga geçip yazdılar...
    Altın yatırım sayılmaz sıfır faizli derlerkene ben Gümüşe faiz ödeyerek yatırım yaptım desem döverlerdi herhal!..

3. Linç etmeyelim...sakin olalım... er yada geç bu arkdaşlarda imana gelecek.. önümüzde tek yol var seyahat etme şeklini birey kendini belirler.. erkenden sırasını alan özel şöför ile geç kalan da metrobuste tıkış tıkış..

4. Süpersin. Çok isabetli yorumların var.

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    10 yıl önce anlatılmış masalın aynısı.Altın işlemi yapan kurumların yaptığı videoları toparlayan vatandaş,ama kız güzel

5. Süpersin. Yeni analiz ve yorumlarını bekliyoruz.

Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    Bence uranyumda al o da baya degerlenecekmiş. Olmadı akkuyu da satarsın

Ne absurd bir eleman ya

6. Yani bedava para$ dağıtıyoruz! Ama salak troller yüzünden haybeye gitti analiz...

18 Haziran 2019...

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    ALTIN bandı yukarı kırmazsa biriktirmeye devam edin. Yukarı kırarsa ralliye başlar. Kırması da iyi kırmaması da iyi. Biriktirmeye devam. Ölene kadar MOKOKO...

7. Tekrarlamış oluyorum ama twitter'de traderler arasında ons'un geri cekilmesini bekleyen cok buyuk kitle var... coğu kaçmış trene binme derdinde... indikatörler hepsi tavanda, geri cekilmeyi destekliyor ama bu konjonktürde ekstra pozitif haber olmadıgı sürece zor..

8.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Tekrarlamış oluyorum ama twitter'de traderler arasında ons'un geri cekilmesini bekleyen cok buyuk kitle var... coğu kaçmış trene binme derdinde... indikatörler hepsi tavanda, geri cekilmeyi destekliyor ama bu konjonktürde ekstra pozitif haber olmadıgı sürece zor..
    Global kriz godzilla misali geliyor dostum. Bu tür durumlarda teknikmiş, indikatörmüş çok bakmaz insanoğlu. Denize düşen sarı kızın saçlarına yapışıyor.

Sayfa 173/1014 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •