Sayfa 175/1013 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon
Arama sonucu : 8097 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Az inceki sert hareketlerden para kazanabilen oldu mu?

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bloomberg) --

The*Trump*administration will delay until Dec. 15 the 10% tariff on some Chinese products, softening its position as the two sides spoke for the first time since the recent escalation in tensions.
    Yazdıklarımdan 2 saat sonra .. ama ons şu ana kadar iyi dayanıyor 1500 üstü hala ...baktılar enflasyon yükselme başladı .. dayanamadılar

TRUMP SAYS DELAYED TARIFFS FOR CHRISTMAS SEASON IN CASE IT HAD AN IMPACT ON SHOPPING

3.  Alıntı Originally Posted by Schizophren Yazıyı Oku
    Buradaki arkadaşlar aylık düzenli mi alıyor, yoksa bir miktar aşağı yönlü çekilme beklediklerinde parayı kenara ayırıp oradan mı alıyor?

Zorunlu harcamalarınızı düştüğünüzde kalan tutarın % kaçını yatırıma ayırıyorsunuz?

ONEPLUS A6010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bütçeniz neye el veriyorsa ona göre yatırmınızı yaparsınız.. bazıları maaşlarından artırdıklarıyla birer ceyrek alır... hayatta şanslı olanlarda milyon dolarlık külceler... fiziki de cok fazla işlem yaparsanız kuyumcuyu zengin etmiş olursunuz... uzun süre önce aldığım altının üzerinde hala yatıyorum... başarana sözüm yok ama bu ortamda fizki altını trade etmem, cünkü sattıgınız anda bir iki seviye üste atar daha almaya eliniz varmaz... belirlediğim bir noktadan sonra kademeli satış..

4.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Yazdıklarımdan 2 saat sonra .. ama ons şu ana kadar iyi dayanıyor 1500 üstü hala ...baktılar enflasyon yükselme başladı .. dayanamadılar
    1535 den 1485 lere geldi bi ara, 50 dolar çaktılar dostum daha ne olsun. Gecede Asya bayram havasına girer bi 30 dolarda onlar basarsa çıktı senin öngörün ama bence benim öngörüm yürürlükte olacak. 1500 civarı yılan dansına devam eder. 30 dolar altında veya üstüne çıkması bu dengeyi bozmaz. 1500 ze gelir oralarda oylanır bir süre bugün olduğu gibi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,651
    Long pozisyonları stoplata stoplata gidecek.

Yok neymiş trump araliga ertelemiş tarifeleri.

Yok neymiş abd verileri cok iyi gelmis.

Fasa fiso

6. President Donald Trump said reports from U.S. intelligence agencies shows the Chinese government is moving troops to its border with Hong Kong.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    1535 den 1485 lere geldi bi ara, 50 dolar çaktılar dostum daha ne olsun. Gecede Asya bayram havasına girer bi 30 dolarda onlar basarsa çıktı senin öngörün ama bence benim öngörüm yürürlükte olacak. 1500 civarı yılan dansına devam eder. 30 dolar altında veya üstüne çıkması bu dengeyi bozmaz. 1500 ze gelir oralarda oylanır bir süre bugün olduğu gibi.
    Asya seansın fiyat konusunda etkisi sıfıra yakın... tabi kaldırac ile işlem yapanlar için dalgalanma oluyor.. ama nihai fiyatı abd piyasası belirler...

Eski fed Başkanı Greenspan (abd) tahvillerin de negatife geçmesi engelecek hiç birşey yok...

https://www.cnbc.com/2019/08/13/gree...in-the-us.html

8. FED ve NASA'nın ortak procesi;
    Uzayda altın avı
    ‘Psyche 16’ isimli asteroitte çok değerli madenler olduğu anlaşıldı. Konuyla ilgili çalışmalarına başlayan NASA elde edilebilecek sonucun çok şaşırtıcı olabileceğini söylüyor..
    https://www.posta.com.tr/uzayda-altin-avi-2174225
    Asteroitte zibil gibi altın varmış yarın Altın'ımı satıp savacağım..!.
    Asteroitte gümüş varmıymış bilemeyoz varsa Gümüş'ü de satacağız tabiikine.!..
    Fed'den haber bekliyorum..

Sayfa 175/1013 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •