Sayfa 185/1003 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon
Arama sonucu : 8018 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Mehmetkirsoy Guest
    300 ü geçsin yüzde 10 daha 330 durmazsa 400

2. Gram Altın Kaç Lirada Dengelenir
    https://youtu.be/nRfh3xCMKIc

3. Nisan basinda yuzde 1.53 den kredi cekerek ortalama 230.7 tl den aldigim gr altinlar, 24 aylik kredimin tum faizini 5.ayinda cikarmis oldu. Su an realizasyon yapsam kalan 19 ay faizde degerlendirsem gelen her tl yanima kar olacak. Buraya kadar guzel de bundan sonrasi sikintili, kar realizasyonu yapsam bir dert, yapmasam bir dert. Ons un kısa surede buraya gelmiş olması düzeltme ihtiyacı doğuruyor ve muhtemelen yine düşebilir, alim fırsatı verebilir. Ya düşmezse??? 1600 u görürse de ardından bakakalmak var. bu hafta kısmi de olsa bir miktar realizasyon yapmam lazim gibi görünüyor. Bu arada fiziki de tutuyorum ama o hesap ayrı. Grami 185 tl den omurluk...Onlar bebeler için.

Herkese bereketli ve keyifli kazanclar...

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by feveran99 Yazıyı Oku
    Nisan basinda yuzde 1.53 den kredi cekerek ortalama 230.7 tl den aldigim gr altinlar, 24 aylik kredimin tum faizini 5.ayinda cikarmis oldu. Su an realizasyon yapsam kalan 19 ay faizde degerlendirsem gelen her tl yanima kar olacak. Buraya kadar guzel de bundan sonrasi sikintili, kar realizasyonu yapsam bir dert, yapmasam bir dert. Ons un kısa surede buraya gelmiş olması düzeltme ihtiyacı doğuruyor ve muhtemelen yine düşebilir, alim fırsatı verebilir. Ya düşmezse??? 1600 u görürse de ardından bakakalmak var. bu hafta kısmi de olsa bir miktar realizasyon yapmam lazim gibi görünüyor. Bu arada fiziki de tutuyorum ama o hesap ayrı. Grami 185 tl den omurluk...Onlar bebeler için.

Herkese bereketli ve keyifli kazanclar...

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zor karar, insallah dogru olana karar verirsiniz. Bu duruma dusmemek için sanirim kaydi altin yerine fiziki almak yararli olur. İnsan fiziki altini bozmayi pek dusunmuyor...

5. Dolarda mı kalayım Altına mı geçeyim

şuan dolardayım ama altına geçmek istiyorum 8 aylığına,zarar edermiyim (altın düşer,dolar çıkar mı) (altına bu aralar balon diyorlar)
    8 ay sonra ev alma niyetim var

yada dolardan altına geçmek için belirli bir parametreyi beklemem gereklimi
    bu işlerden çok anlamam,yardım lütfen
    cevaplar için şimdiden teşekkürler

6. Gece gece salina salina gidiyor sari kizimiz...

7. Bu hareketlere yurek dayanmaz....

8. Dolar da 6.2x

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olamaz, saygılarımla.

Sayfa 185/1003 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •