Special Days Image
Sayfa 190/1013 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon
Arama sonucu : 8101 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Geri cekilmeyi bekleyen o kadar cok büyük yatırımcı kitlesi var ki ... esas allah bunlara sabır versin... resesyon büyük adımlarla yaklaşıyor, tekrar matbaa son hız calışmaya başlayacak...
    Son 4 5 senedir her eylül başı nedense çift taraflı düşüş oluyor.. Gelde bütün piyasaların tek elden yönetilmediğine inanma.. Gene yakalandık.. Kar al yapmayı ezelden beri beceremedik..fed eylülü pas geçerse bu fiyatlar hayal olur ömümizdeki süreçte
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

2. Piyasa yönü belirliyor fed'de takip ediyor... eğer fed piyasanın beklentsini karşılamazsa, borsalar çakılır... piyasaların cıkması ile oluşan zenginlik hissi buhar olur, harçamalar kısılır vs.. sonuç yine matbaaya döner...bu sefer konjonktür cok farklı.. 2008 krizi atlatılmadı özel sektörden Merkez bankalarına devredildi.. borç git gide artıyor.. bir şekilde sistem degişecek, buna yaklasıyoruz... birde abd'de doların cok fazla güçlü oldugundan bahsediliyor, burdan müdahale gelebilir...

3. Altın, Gümüş ve Platin alanlar bu durumda. Bir kaç geri zekalı vardı. Ben alın dediğimde eşşek gibi hönkürmüşlerdi! Böğüre böüre dalga geçmişlerdi.

Haklılar... Şu an resmen daraldım, fenalık geldi, tam bu haldeyim...

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    2011 ağustosundan daha sağlam bi halka arz oldu.. 290 lardan alanlara allah sabır versin..

4. Cortçular Gümüş için 20 dolarda bir meydan savaşı verirler,
    ondan sonra ko dötüne gitsin rahvan moduna geçilir..

5. Aşırı hızlı çıktığı için bir yerde düzeltme yapıp yoluna devam eder. Düzeltme nerede gelir, kaça kadar düzeltir göreceğiz, 21 lerden düzeltirse 18 lere gelir, 20 den düzeltirse 17 lere gelir. Sonra ralliye devam eder. Düzeltme mutlaka olur. Buralarda bir yerlerde olabilir. Olmayadabilir. Hiç düşmeden çıkarsa zaten anormal bir dünya savaşı vs vs berbat bir durum fiyatlanıyordur.

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Cortçular Gümüş için 20 dolarda bir meydan savaşı verirler,
    ondan sonra ko dötüne gitsin rahvan moduna geçilir..

6. paralar borsaya..
    FED faiz indirirse vesaire gram altın 250 tlye düşebilir..

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

AŞKİTAP

7. tam tersi parasal genişleme ile paraya erişme kolaylaşır benim gibi üstün zekalı kişiler tüketim malları yerine enflasondan arınmak için tekrar altına gireceklerdir. ama para daima kar etmek istediğinden çoğu insan borsaya eve arsaya arabaya girecektir. size tüketim malları araba yada ev satan tüccarlar da karı ve nihai tüketim mallarından etc altına geçiş yapacaklardır.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,367
    ons ta yeşil çizgi çok önemliydi hızlı bir şekilde geçildi ve kırmızı çizgi kanal hedefine ulaşıldı şimdi geri gelme zamanıdır ve bu bana göre tekrar yeşil çizgiye kadar yani 1 360 a kadar olacaktır vebu 2-3 ay gibi bir zaman alacaktır ons düşerken bana göre dolar yükseleceği için gramda düşüş nispeten az olacaktır, bu düzeltme sonrasındaki hedefim onsun 2 100 e gitmesidir

Sayfa 190/1013 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •