Sayfa 219/1014 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon
Arama sonucu : 8109 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Ayşe hanım kızımız ile Mehmet efendi oğlumuz altının üstüne yatsınlar..
    Ben 6 yıldan fazladır altın üzerinde 'Oturan Boğa'yım,
    heç yorulmadan İndiraGandi...
    Bende 81,5 liradan beri tutuyorum.. Lakin bizim insanımız kısa vadeli düşünüyor.. Bence 1,5 2 yıl bu fiyatlar zor geçilir..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

2. Ben de aynen sizin gibiyim. Fiziksel Altın Gümüş alıp tutuyorum 6 senedir. Satmayı da düşünmüyorum. Bankaya koymayı da düşünmüyorum.

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Bende 81,5 liradan beri tutuyorum.. Lakin bizim insanımız kısa vadeli düşünüyor.. Bence 1,5 2 yıl bu fiyatlar zor geçilir..

3. Yazmayım diyorum ama ... 286'den 268 indiğinde aynısını yaptınız ... sonuç ortada... bence de siz artık bu rakam geçilmez demekten vazgeçin..

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,384
     Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    rahat olun beya, sıkıntı yok
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,384
     Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    önce kırmızı çizgi zor olsada geçilecek bu çizgi baya bi geçilince tekrar kırmızı çizgiye kadar bir geri çekilme olacaktır oradanda hedef üst mavi çizgi olacaktır, ons yolun henüz başında yolu çok uzun ancak çokta engebeli. sabırlı olan kazanacak
    bu grafikte gözümüzün önünde dursun
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

6.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Yazmayım diyorum ama ... 286'den 268 indiğinde aynısını yaptınız ... sonuç ortada... bence de siz artık bu rakam geçilmez demekten vazgeçin..
    Uzatıyoruz diyorum başka bi şey demiyorum.. Trend artık dinlenmek istiyor..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

7.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    rahat olun beya, sıkıntı yok
    Aylık rsı değerlerini de eklerseniz her zirvede artık negatif uyumsuzluk yaptığı görülecektir

8.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Olan bu seviyelerden elindeki üç beş birikmişle altın alan ayşeye mehmete oldu... Bi daha bu seviyeler ne zaman görülür bilinmez
    Dolar bazında bilmem de, TL bazında aynı fiyat birkaç ay sonra görülür.

Ayşeyle Mehmet de bunca zaman elinde TL ile aval aval bakınıp tam zirveden altına dalıyorsa, bir zahmet azıcık zarar etsin.

İnsan her işi zarar ede ede öğreniyor.
    Hiç elini yakmamış aşçı veya parmağını kesmemiş kasap var mıdır?

Sayfa 219/1014 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •