Sayfa 221/1015 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon
Arama sonucu : 8114 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. 2013de altın 1560$ gümüş 27$ idi...
    Kartel altına yanlış sinyal vermesin diye gümüş ile özel olarak ilgileniyor demekki..

2. Aynen. Ben fiziksel ALTIN oranını azaltıp fiziksel GÜMÜŞ oranını arttırdım geçen haftalarda.

Diğital taraftaki hesaplara Nisan ayına kadar dokunmuyorum.

Altın Gümüş oranı yazın 93 ile zirve yaptı. Şimdilerde 86 larda.

Olması gereken değer normla ise 50 lerde. Piyasa buna uyanmaya başladı. Gümüş deki hareketlenme belki devam eder. Belki de etmez. Türev ürünler son kararı veriyor.

Fakat en kötü buralarda kalsa bile Altın Gümüş 85 lerde yatay devam eder. Benim aklımdan geçen bu sene 75 lere inmesi. Piyasa yapıcıların gücü türev ürünlerde çok yüksek. Bileklerini bükecek daha büyük bir kuvvet gelirse işin rengi değişebilir. Gelmezse Gümüş baskılanmaya devam eder.

Benim Gümüş stratejim külçe alıp çocukların olmadı torunların zengin olmasını sağlamak.

Altın stratejim ise GERÇEK enflasyona yenilmemek. Alım gücümün azalmaması.

Arada alsat yaparak Altın Gümüş adedini arttrmaya çalışıyorum.

%10 USD tutuyordum portföyde ama onu da farklı bir enstrümana yatıracağım. Belki ÇİN borsasından hisse olabilir. Henüz karar vermedim.

Nakit para, Mevduat, Bono zarar ettiriyor GERÇEK enflasyona karşı. Hangi para birimi olursa olsun aynı. Karşılıksız basılan kağıt paraların hepsi tuvalet kağıdı değerinde.

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    2013de altın 1560$ gümüş 27$ idi...
    Kartel altına yanlış sinyal vermesin diye gümüş ile özel olarak ilgileniyor demekki..

3.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Aynen. Ben fiziksel ALTIN oranını azaltıp fiziksel GÜMÜŞ oranını arttırdım geçen haftalarda.

Diğital taraftaki hesaplara Nisan ayına kadar dokunmuyorum.

Altın Gümüş oranı yazın 93 ile zirve yaptı. Şimdilerde 86 larda.

Olması gereken değer normla ise 50 lerde. Piyasa buna uyanmaya başladı. Gümüş deki hareketlenme belki devam eder. Belki de etmez. Türev ürünler son kararı veriyor.

Fakat en kötü buralarda kalsa bile Altın Gümüş 85 lerde yatay devam eder. Benim aklımdan geçen bu sene 75 lere inmesi. Piyasa yapıcıların gücü türev ürünlerde çok yüksek. Bileklerini bükecek daha büyük bir kuvvet gelirse işin rengi değişebilir. Gelmezse Gümüş baskılanmaya devam eder.

Benim Gümüş stratejim külçe alıp çocukların olmadı torunların zengin olmasını sağlamak.

Altın stratejim ise GERÇEK enflasyona yenilmemek. Alım gücümün azalmaması.

Arada alsat yaparak Altın Gümüş adedini arttrmaya çalışıyorum.

%10 USD tutuyordum portföyde ama onu da farklı bir enstrümana yatıracağım. Belki ÇİN borsasından hisse olabilir. Henüz karar vermedim.

Nakit para, Mevduat, Bono zarar ettiriyor GERÇEK enflasyona karşı. Hangi para birimi olursa olsun aynı. Karşılıksız basılan kağıt paraların hepsi tuvalet kağıdı değerinde.
    Fiziksel maden saklamak için banka kasaları güvenilir midir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,413
    renkli bir gram altın grafiği
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

Exclamation Altın gümüş rasyosu ve 80 e 50 kuralı

Altın gümüş rasyosunda 80 e 50 kuralı bilmeyenler ya da bugüne kadar duymayanlar silverbullion sitesinden alıp yanına notlar eklediğim resimi inceleyebilirler.Rasyo hali hazırda 86.2 seviyesinde.

https://www.silverbullion.com.sg/
    Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

Gümüş hakkında daha detaylı bilgiye twitter sayfamda sabitlediğim mesajdan da ulaşabilirsiniz.

https://twitter.com/Fibotrading48
    Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

7.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Fiziksel maden saklamak için banka kasaları güvenilir midir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bir ara bolca haber vardı, Eminönü'ndeki banka güvenlikleri hafta sonları kasaları patlatıp külçeleri sahtesiyle değiştiriyordu. Bir de şube taşınırken arazi olan altınlar vardı. Altının varsa derdin var!

https://www.youtube.com/watch?v=wfhJ...ature=youtu.be

1:01:30 dan itibaren Altın ve Gümüş analizleri Sn. Selçuk Gönençler ve Sn. Ahmet Mergen den.
    Twitter @Fibotrading48

Sayfa 221/1015 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •