Sayfa 252/1014 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon
Arama sonucu : 8110 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. TR hariç gün kısa özeti..

Çin'de başlayan corona virüsü salgınında ölü sayısı 2 bin 707 oldu. Virüs taşıyan vaka sayısı da 80 bin 150'ye yükseldi. Türkiye'nin sınır komşusu İran'da ise ölü sayısı 16'e yükseldi. İran Sağlık Bakanlığı vatandaşlara evden çıkmayın uyarısı yaptı. Kanarya adalarında bin kişilik otel salgın nedeniyle karantinaya alındı. Avrupa'da iki ülkede daha corona virüsü tespit edildi. Hırvatistan Başbakanı Andrej Plenkoviç ülkede ilk corona virüs vakasının tespit edildiğini duyurdu. Avusturya da, iki corona virüsü vakası tespit edildiğini açıkladı. İspanya'da Katalonya Özerk Bölgesi'nde bir kişide corona virüs vakası görüldüğü açıklandı.

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    18 aydır aldık attık unuttuk. Portföy %50 altın, %30 gümüş, %10 döviz ve %10 hisse şeklinde.
    Altının yükselişini virüse bağlayanlara gelsin bu yazı. Virüs biterse altın biter diyenlere.
    Global piyasalar dönüşü olmayan bir krize girmiş bulunuyor bana göre.
    Virüs global krizi bir kaç ay önceye almış oldu sadece.

https://www.bloomberght.com/dunya-al...-degil-2247374
    Tamamı fizikiyse sorun yok, dijital olan kısma fazla güvenmiyorum hele parabolik cıkışlar olursa... altın kendini merkez bankaların bilançolarına dayadı... virüs olayı iki günde çözülsün en fazla 150 dolar düşer... bernie sanders demokratların adaylığını kazansın, uçuş daha da hızlanır... programı çok güzel, sınırsız para basımı (MMT) Modern Money Theory ....

3.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    ...bernie sanders demokratların adaylığını kazansın, uçuş daha da hızlanır... programı çok güzel, sınırsız para basımı...
    Prof.Dr.Haydar Baş'ın öğrencisi mi?

4.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Prof.Dr.Haydar Baş'ın öğrencisi mi?
    Akıl hocası stephanie kelton

5. Gümüşe özel bir itina gösteriyorlarmış..
    Elleri dert görmesin.!..
    Tuttukları altın olsun.!..
    Harvey Organ: Silver Is EXTREMELY CLOSE To All-Time Record High Open Interest
    https://www.silverdoctors.com/silver...open-interest/

6.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Tamamı fizikiyse sorun yok, dijital olan kısma fazla güvenmiyorum hele parabolik cıkışlar olursa... altın kendini merkez bankaların bilançolarına dayadı... virüs olayı iki günde çözülsün en fazla 150 dolar düşer... bernie sanders demokratların adaylığını kazansın, uçuş daha da hızlanır... programı çok güzel, sınırsız para basımı (MMT) Modern Money Theory ....
    Gümüşü fiziki mümkün değil dostum. Saklama sorunu var. Nadir kutumculuğa şu kadar gümüş almak istiyorum dedim adam abi kamyonetin var mı dedi. o iş zo yani.

Bu arada ABD borsaları yine çökmüş. İş sanıldığından ciddi olduğu anlaşılacak çok yakında.

7. Son dakikalarda altına fena verdiler. Gümüş adeta çakıldı. Gümüş C grubu hisse gibi resmen ocak batırır.

8. ABD kapanışında sığ piyasada fena çakıyorlar 2 gündür.
    Bu ortamda altın ve gümüş dışında çok alternatif yok gibi.
    Lakin altın neysede gümüşte ne hesap dönüyor anlamak zor.

Gümüşede mi corona.

Sayfa 252/1014 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •