Sayfa 253/1013 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon
Arama sonucu : 8103 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. "Better Call Saul" (Bob Odenkirk) ,
    adam 4/4'lük fırlama...
    https://turkcealtyazi.org/mov/303247...all-saul1.html

2. Altın savaşçı, haşırtı bitince süngünü tak hücuma hazırlan..

3. 29una kadar Esad ile görüşüp hava sahasını açmasını isteyeceğiz herhal!
    Ben öyle annadım..

İdlib'de yaşanan gelişmeleri değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "En büyük sıkıntımız hava sahasını kullanamıyor oluşumuzdur. Yakında buna da bir hal çaresi bulacağız" dedi. Suriye Devlet Başkanı Esad'la görüşülmesi çağrısı yapan CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Erdoğan, "Sen Esed'i görmediğin zaman biz görüşüyorduk zaten" ifadesini kullandı.
    https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...are-bulacagiz/

4. Goldman Sachs'ın emtia notunda, koronavirüsün etkilerinin ikinci çeyreğe sarkması durumunda altının 1,850 dolara doğru tırmanabileceği belirtildi.

5. Altın alım seviyesi ne olmalı arkadaşlar.. bugün 323 görmüş sanırım. 320tl olsa alacağım diye düşünüyorum ama tren kaçar diye de cekincem mevcut açıkçası..
    Tahmini bir fikriniz var mı altın fiyatıyla ilgili

6.  Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    Altın alım seviyesi ne olmalı arkadaşlar.. bugün 323 görmüş sanırım. 320tl olsa alacağım diye düşünüyorum ama tren kaçar diye de cekincem mevcut açıkçası..
    Tahmini bir fikriniz var mı altın fiyatıyla ilgili
    Trump Türkiye saati ile gece 2 de açıklama yapacakmış virüs ile ilgili ona göre yarın sabah değerlendirirsiniz. Aşı bulduk ilacı bulduk vesaşre derse ons kısada biraz düşer. Ama aşı ve ilaç üstünde çalışıyoruz durum gerçekten vahim falan gibi laflar ederse altın yoluna devam eder.

7. Altın kısa vadeli bir yatırım aracı değildir bunu belirtelim tabi. Bize 18 ay evvel 1180 dolarken en dipte almak nasip oldu ama dolar tl yi çok bastılar aşağı o aylarda baya zorlandılar bizi o sıra. Şimdi rüzgarı arkamıza aldık gidiyoruz bakalım. Fiziki olmasa satardım çoktan. İyi ki fiziki almışız.

Dolar tl ve ons altında hem temel açıdan hemde teknik açıdan yukarı trendin uzun süre devam edeceğini düşünüyorum. Bana göre gram altının alternatifi yok önümüzde ki bir kaç yıl, yıllık getiri bazında.

8. bakalım bu gece 23.30 dan sonra ons altına yine sert satış gelecek mi? İki gecedir basıyorlar bu saatlerde.

Sayfa 253/1013 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •