Sayfa 287/1013 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon
Arama sonucu : 8098 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Gold/Silver=125 tarihi zirvelerde.. Ağırlığı Altın 'dan Gümüş'e kaydırmalı..

2. Merhaba, sayın Meteposta bir sorum olacaktı : foreks-moreks olmadan, tıpkı banka altın hesabımıza aldığımız gr altın gibi gr gümüş alabileceğimiz banka varmıdır. (vadeli, kontratlı kaldıraçlı, salıncaklı vs. bunlar olmayacak)
     Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Gold/Silver=125 tarihi zirvelerde.. Ağırlığı Altın 'dan Gümüş'e kaydırmalı..
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Altın bulunmama sebebi .

Dolar bazlı yukarıda maliyetlenme çok olması .

Tek seferde büfeden 40-50-60 kilo 1650-1680 ons arası alanlar bekliyor en mecbur trade edecekken elde kaldı .

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

4. altındaki 1700 dolardan 1400 lere düşüş yine altın yüzünden oldu. şöyleki., altın yatırımcısı kagıt üstündeki altınlarını fizikiye çevirmek istedi kargaşadan dolayı. aşırı satış olunca ve fiyatınıda forex belirledigi için sert bir düşüş oldu. yoksa diger taraftaki vadeli işlemlerinin teminatını tamamlamak için altın sattılar masallarına inanmiyorum, altıncı adam altıncıdır. heleki böyle durumlarda başka araçlar için altın satmaz. ancak fizikiye geçmek için satar bence. düşüşe ragmen fiziki altın kıtlıgının sebebi budur.

5. geçenlerde gramın 300 e düştügü gün dolar almak için sarraftaydım, küçücük alanda bir sürü kadın 3 gr 5 gr altın alıyordu. miktar olarak az alıyorlar ama karınca sürüsü gibi olunca sarraflar napsın yetiştiremiyorlar. bir yandan da üzülüyor insan 3 gr altın almak için yarım saat bekliyenler vardı..ben napıyordum orada peki? dolar alıyordum. ama dogrusu altın almakmış o gün. 300 den gözümün önünde gram alıyordu teyzeler. dibi bulan onlardı. şimdi al alabilirsen 300 den fizikiyi.

6. Endeksler + ya dönmeye başladı.en azından bir süre bir miktar artış olması lazım.ytd.

7. Abdullah Çiftçi dün BEYAZTV de fiziksel ALTIN en iyi yatırım dedi. 6 ay için yatayda gider sonra artar dedi. 6 ay dayanabilen fiziksel altınını tutan sonradan çok iyi para kazanacak.

Dediği her şey şimdiye kadar tamı tamına doğru çıktığı için bunuda tutturacağından eminim.

Programın kaydını bulursanız mutlaka izleyin. Tavsiye ederim.

https://twitter.com/abdullahciftcib/...986308610?s=20

8. İSTANBUL da Kapalı Çarşı da Nadir Metal ve İAR ın toptan satış mağazaları var. Oralardan toptan fiyatına fiziksel alın. Altın Gümüş Platin Paladyum hepsi var.

Alıntı Originally Posted by Gürkan3540 Yazıyı Oku
    Merhaba, sayın Meteposta bir sorum olacaktı : foreks-moreks olmadan, tıpkı banka altın hesabımıza aldığımız gr altın gibi gr gümüş alabileceğimiz banka varmıdır. (vadeli, kontratlı kaldıraçlı, salıncaklı vs. bunlar olmayacak)

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 287/1013 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •