Sayfa 292/1014 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 8109 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. ªHep bahsettiğimiz 1450 civarından yine tepki verdi yukarı. 1450 lerin ne kadar güçlü destek olduğunu bir kez daha görmüş olduk.

2.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Fiziki Altın Gümüş kapanın elinde kalıyor artık. Amerika doları trilyon $ olarak her gün artan miktarlarda pompalamaya başladı. Herkes doların bir süre sonra tuvalet kağıdına dönüşeceğini gördü. Yavaş yavaş Altın Gümüşe geçiyor. Bu sebeple Amerika Canada Almanya İngiltere gibi ülkelerde fiziki külçe ve coin kalmadı. Normalin 10 katı satış olmuş gümüş ons paralarda. milletin götü korktu artık. bu kadar para basa basa paraları tuvalet kağıdına dönüştürecekler. artık 20-30-50-100-200 şeklinde trilyon$ basmadan piyasa düzelmez. bu kadar para basılırsa bunun %1 i bile Altına Gümüşe gelse yıllarca ortada maden bulunmaz. Zaten yer altında fazla Altın Gümüş kalmadı dünyada. 2025-2030 arasında tamamen tükenmiş olur. Gümüş geri dönüştürülemiyor. Giden geri gelmiyor.
    Ülkelerin sınırsız para basmaya başlaması ile fiziki altın tüm dünyada kara borsaya düştü resmen.

3. Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Ülkelerin sınırsız para basmaya başlaması ile fiziki altın tüm dünyada kara borsaya düştü resmen.
    En eski dönemlerde olduğu gibi yeni dünya düzeninde de fiziki altının tüm dünyada kabul görmüş para birimi olması bekleniyor demek ki.

4. Koskoca piramitde Firavunun tabutu kadar altın var, herkes payına düşeni alacak..

Corona, Exter's Inverse Pyramid and the Coming Gold Spike
    https://www.voimagold.com/insight/co...ing-gold-spike

5. Bank of America: Covid-19 nedeniyle ekonominin resesyona girdiğini resmen ilan ediyoruz

6. Tüm ülkeler sınırsız para basmaya başladı, her gün yeni paketler yeni paralar ve hiç durmayacak gibi, bunun sonucunda fiziksel sınırlı varlıkların fiyatı uzaya gider.

Sanal altın ve gümüş işi de biter, hesapları kapatırlar. Çünkü altın ve gümüş aşırı artınca karşılığını veremezler.

Olabildiğince kapalı çarşıda toptancılardan alın kenara atın, üstüne oturun.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    En eski dönemlerde olduğu gibi yeni dünya düzeninde de fiziki altının tüm dünyada kabul görmüş para birimi olması bekleniyor demek ki.

7. Sayın sadecegrafik, benim bir bankada vadeli mevduatım vardı. Vadesi dolduktan sonra faiz oranları düştüğü için tekrar vadeliye yatırmak yerine aynı bankadan altın yatırım hesabı açıp 95 gram gram altın aldım. Yani diğer bir ifadeyle sanal altın aldım.Şimdi altın fiyatları aşırı yükselirse, ben bankaya gidip, ya da internet bankacılığı yoluyla satmak istesem nasıl bir sorunla karşılarım. Ya da bir çok arkadaşın bahsettiği sanal altın sorunu için 95 gram az olduğu için bir sorun teşkil etmez, sizlerin söylemeye çalıştığınız sıkıntı daha yüksek meblağlar için mi geçerli olur. Ya da 50 - 100 gram olsa bile sıkıntı yaşanır mı? Fizki altını evde saklaması sıkıntı, kasa kiraları da az değil diye bu yolu seçtim. Sizler gibi bende altının değerlenmesini istiyorum, ama bu sanal altın işi kafamı kurcalamaya başladı. Sade bir şekilde yanıtlarsanız minnettar olurum. ( Diğer arkadaşlar da isterlerse görüşlerini bildirsinler. Bir nevi fikir alış verişi yapılmış olur )

8. Fon şirketleri batmaya başlamış. Bunların arkasından bankalar gelecek sonrasında ülkeler.

https://www.cnbc.com/2020/03/20/clea...e-sources.html

Sayfa 292/1014 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •