Sayfa 304/1014 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon
Arama sonucu : 8105 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Altında fiziki teslimatlar ortadan kalktığı için çok garip hareketler var altında. Yani çok volatil ama yukarı doğru volatil bu çok güzel biz altıncılar için. Şant bu konuya değinmiş..

Arkadaşlar altın fiyatları, alış-satış spreadi ve spot-vadeli piyasa arası bağlantı incelendiğinde görüleceği üzere fiziki transfer ortandan kalktığı için, "verimli" hareket edemiyor . Yani basit bir Fed sonrası alış değil bu. Comex'ten kuralları gevşetmesini bekleyenler var.

2. Bu parasal genişleme olmasaydı eğer sistem çökecekti. Altın önce sert düşüp sonra füze olacaktı. Şimdi maç uzatmaya gitti, sistemde hala çok büyük sıkıntı var. Bu para bolluğuna rağmen maç bitmiş değil.

Ben basılan sınırsız paraya bakıyorum. Sınırsız paranın ilk gideceği adres altındır. Bu yıl içinde 2000 dolar ve üstü süpriz olmaz benim için.

3. Hollanda'nın bir bankasından ....yolun sonu görünüyor mahiyetinde bir bildirim .... https://mobile.twitter.com/GoldTeleg...14671996932096

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bu parasal genişleme olmasaydı eğer sistem çökecekti. Altın önce sert düşüp sonra füze olacaktı. Şimdi maç uzatmaya gitti, sistemde hala çok büyük sıkıntı var. Bu para bolluğuna rağmen maç bitmiş değil.

Ben basılan sınırsız paraya bakıyorum. Sınırsız paranın ilk gideceği adres altındır. Bu yıl içinde 2000 dolar ve üstü süpriz olmaz benim için.
    Bulunduğumuz ortama göre sermayeyi park edecek daha uygun bir finansal ürün yok...

5. Gümüş ve altında corono aktif olmuyor bozuk paralar da altın ve gümüş kullanılacak haberi varmış Almanya ba

6.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Hollanda'nın bir bankasından ....yolun sonu görünüyor mahiyetinde bir bildirim .... https://mobile.twitter.com/GoldTeleg...14671996932096
    ABN Amro müşterileri artık paralarını fiziksel altın, gümüş veya platine koyamayacaklar.

Banka bu üç yatırım ürününü önümüzdeki Cuma günü durduracak.

Müşteriler satmazlarsa, geçerli fiyatlara onlar için tasfiye edecekler

Inanılmaz!
    *
    Bunun alamı nedir bilemedim???

7.  Alıntı Originally Posted by aykut70 Yazıyı Oku
    Gümüş ve altında corono aktif olmuyor bozuk paralar da altın ve gümüş kullanılacak haberi varmış Almanya ba
    O bozuk paralarla ilerde arabalar ve evler alınır herhalde.😄

Sayfa 304/1014 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •