Sayfa 319/1014 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon
Arama sonucu : 8106 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Burayı okuyunca bir anda yaşamak istemiyorum dedim kendimce, bu ne kaos beklentısı, ne içtiniz hacılar.. Bır aya kalmaz vaka sayıları düşmeye başlar bu usd bolluğunda abd piyasaları uçar bır bakmışsın o işsiz kalanlarda bır anda işlerine başlamışlar..okurken nevrim döndü son ırmak kuruyabılır, son balık ölebilir bu arada onslarımızda işe yaramayabılır...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Buradan onsa gırılırmı bu arada ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Buradan onsa gırılırmı bu arada ...
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ons 1620 ye mi cideyur daaaaa
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Oglen 1580 ken yazdim !!!!
    Madem dusunceniz vardi
    Oglen neden almadiniz?

4.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Weimar enflasyonu Almanları çok güzel terbiye etmiş şimdi sıra dünyada...

https://www.voimagold.com/insight/ge...taly-dishoards
    Tr de ki tahmin 3.500t ...bundan 5 sene önce

5. Dijital ortamda yani kağıt üzeri altın alanlar dikkat etsin demişler..

https://www.bloomberght.com/gundlach...uyardi-2251953

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Dijital ortamda yani kağıt üzeri altın alanlar dikkat etsin demişler..

https://www.bloomberght.com/gundlach...uyardi-2251953
    Ben bunlara takilmiyorum
    Aldigimiz altin botcoin gibi sanal ama benim amacim alip boynuma takmak degil
    Dusuk deger alip yuksek degere satmak
    Bunun ne oldugu fiziksel olup olmadigi onemsiz

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Burayı okuyunca bir anda yaşamak istemiyorum dedim kendimce, bu ne kaos beklentısı, ne içtiniz hacılar.. Bır aya kalmaz vaka sayıları düşmeye başlar bu usd bolluğunda abd piyasaları uçar bır bakmışsın o işsiz kalanlarda bır anda işlerine başlamışlar..okurken nevrim döndü son ırmak kuruyabılır, son balık ölebilir bu arada onslarımızda işe yaramayabılır...
    Kaos ? Fed'in bilançosuna bir göz atın ...bu ay ne kadar yükselmiş .. tekrar bir ay sonra bir daha incelerisiniz, iflas eşiğinde ki şirketlerin tahvillerini bonolarını satınalıyorlar... kâğıt altını iyi tuttuklarından tepki vermedi, ama şuan abd piyasasında satışa açık fiziki altın yok .. bizde ki gram-altının yükselmesi try'nın çakılması ile alakalı, yoksa xauusd daha kıpırdamadı...

8.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Kaos ? Fed'in bilançosuna bir göz atın ...bu ay ne kadar yükselmiş .. tekrar bir ay sonra bir daha incelerisiniz, iflas eşiğinde ki şirketlerin tahvillerini bonolarını satınalıyorlar... kâğıt altını iyi tuttuklarından tepki vermedi, ama şuan abd piyasasında satışa açık fiziki altın yok .. bizde ki gram-altının yükselmesi try'nın çakılması ile alakalı, yoksa xauusd daha kıpırdamadı...
    Ustad iyide adamın usd gibi bir parası var dünyanın her tarafında geçen... bassa merkez bankasında sınırsız dolar gelip ülkemizde ne var ne yok alabilir, yok ben satmıyorum malımı diyen çıkmaz.. bu parayla çok rahat bir ıkı ay kendi piyasasını tutar zaten akabinde bu işlerde düzelecektir.. Yıllarca devam etmeyecek bu vırus işi.. Nasılkı düşman olan Rusya ile bugun dost olup petrolu kurtardıysalar yarında vırusu yenip Trump ı tekrar başkan yapacaklardır.. Ben en fazla bır ıkı ay diyorum bu sureç için... Belkide yanılıyorumdur.. İnsanlar sokağa çıkmaya başladığı anda bu iş biter ve pıyasa geleceği fiyatlamaya başlar..

Sayfa 319/1014 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •