Sayfa 326/1014 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon
Arama sonucu : 8105 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. BİST coşmasına rağmen görüldüğü gibi dolar TL hala düşüş eğiliminde değil.

1. Sebebi global krizden çok negatif etkilecek olmamız.
    2. Sebebi merkez bankamızın parasal genişlemeye gidecek olması.
    3. Sebeb nisan, mayıs ve haziranda 18 milyar dolarlık dış borç geri ödemesi var.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,374
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    BİST coşmasına rağmen görüldüğü gibi dolar TL hala düşüş eğiliminde değil.

1. Sebebi global krizden çok negatif etkilecek olmamız.
    2. Sebebi merkez bankamızın parasal genişlemeye gidecek olması.
    3. Sebeb nisan, mayıs ve haziranda 18 milyar dolarlık dış borç geri ödemesi var.
    hocam, bist çoştu derken,bu bir tepki yükselişidir 92 binden geri döner orayıda geçerse 98 bine gider gidebileceği maksimum yerdir, ondan sonra kızılca kıyamet kopar aşağılarda gidebileceği çok yer vardır,yani düşüş sonlanmadığı için yükselişe katılım sınırlıdır, benim beklentim 98 bine kadar tepkinin süreceği yönündedir [bist 100 ün 125 binden 82 bine düşüşünün % 38 ini geri alışı 98 bine denk gelmektedir)
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

Sayın Bigmaster , Sayın MAHARAJ , Sayın Sadece grafik özellikle üçünüzün yorumlarını severek okuyorum . Yorumlarınız gerçekten kaliteli . 3 sene önce 156 TL maliyetli Gram altınları ve 220 TL maliyetli Gram altınları portföyümde bekletiyorum . Yarısı BES altın fonları ve diğer yarısı ise fiziki altın olarak yastık altında tutuyorum.

Gram altında hedeflediğiniz satış fiyatı nedir ? Teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın .

Fed bilançosu 9 trilyon dolara çıkması bekleniyormuş ons 2008 de geç tepki vermişti bakalım bu sefer anlık mı verecek bir çok etken farklı bu sefer ama
    .....

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
     Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    ben fiziki altınımı 1560 usd'den de satmıyorum

bu esnada dow'da da 18bin'ler görülmüş. sınırsız para, tuvalet kağıdı tahviller. globalde her şey çöpe dönüyor
    ben fiziki altınımı 1660 usd'den de satmıyorum
    aynen geçtiğimiz ay 1460 usd'den satmadığım gibi

6. KÜRESEL EKONOMİK TUFAN GELİYOR! - GERÇEK EKONOMİ 1 - 18.01.2019
    https://www.youtube.com/watch?v=d0JJ...OwZRIo&index=1
    Erkan Öz'ü izleyin 16000$a kadar bozdurmazsınız,
    yalnız Melis Hazal hanım kızımıza gözünüz takılmasın dikkatiniz dağılmasın..!

7. Jim Rogers önce biraz yalancı bahar sonra yine cehennem diyor...
    - Everybody has to make his own decision. I expect things to be okay for a while in nearly all markets, including bond markets. These guys are going to drive interest rates to unbelievably low levels. This is not good. I want to tell you again, this is not good for the world. But it is good for the markets for a while.
    ..................
    - I know we will have a bear market again, and I know the next one is going to be very-very bad. And when I say very bad, markets will go down 50-60-80, but some stocks will go down 80-90%. That is what bear markets do.
    https://economictimes.indiatimes.com...w/74471963.cms

8.  Alıntı Originally Posted by abc1980 Yazıyı Oku
    Sayın Bigmaster , Sayın MAHARAJ , Sayın Sadece grafik özellikle üçünüzün yorumlarını severek okuyorum . Yorumlarınız gerçekten kaliteli . 3 sene önce 156 TL maliyetli Gram altınları ve 220 TL maliyetli Gram altınları portföyümde bekletiyorum . Yarısı BES altın fonları ve diğer yarısı ise fiziki altın olarak yastık altında tutuyorum.

Gram altında hedeflediğiniz satış fiyatı nedir ? Teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın .
    Ülkeler sınırsız para seli ile şimdilik finansal piyasaları ipten almış görünüyorlar. Bu durum en çok borsalara ve altına yarıyor ve yarıyacak. Fakat real piyasalarda işler hiçte sanıldığı gibi olmayacak borsalara kal gelecek altın ralliye tek başına devam edecek diye düşünüyorum.

Gram altın için Erkan Öz 5000 dolar demiş, bizde daha ucuza vermeyiz herhalde.

Sayfa 326/1014 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •