Special Days Image
Sayfa 329/1013 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429829 ... SonSon
Arama sonucu : 8103 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. [QUOTE=ressam;4316996]
     Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Ted kardeşimiz JP Morgan sonunda Gümüşde uzadı diyor.....
    Hayırlara vesile olsun....

Altın yatırımcısından peşinen özür diliyorum. Bugün yanımdaki asalaklar zorladı ve az bir şey altın aldırdılar. Ben yeminliyim dediysem de dinlemediler . Sonuç ortada. Yok ben bu meretle anlaşamıyorum. Her defasında tokatlıyor beni. Yarın zarar kes yapayım da diğerleri kurtulsun gari.
    Evet, dediğim gibi bu altın bana heyecan vermedi, veremiyor. Hepsini öğleden sonra 1250 tl. zararla verdim. Bana bu mereti aldıran arkadaştan 1000 tl. sini tazmin ettim. Kalanlara sabır dilerim. Yarın sabahtan itibaren yukarı yönde kafayı diker . Diksin de kalanlar kazansın.

2. Ben bunu 10 senedir Gayrımenkul topiğindeki sivri zekalara anlatamadım bir türlü.

Bizim memleket herbokolog dolu, bilimden anlamayan, ilimden anlamayan ama her konuda fikri olan çok var. Birası forum olduğu için bilgimizi halk dili ile en basite indirgeyerek yıllardır anlattık.

Gayrımenkul forumunda 7 sene önce yazdıklarıma bakıyorum, insan üzülüyor. Ha belki 3-5 kişiye faydam olmuştur. Belki de olmamıştır.

Ben elimdeki tüm emlakları satıp komple altına geçip aldığımda gram ALTIN 95 TL imiş.

Hey gidi günler hey. Ben şimdi parayı koyacak yer bulamazken etrafımdaki Sözümü dinleyen birkaç kişi hariç herkes gayrımenkule borsaya daldı tarrağı tuttu fakirleşti.

2021 yılı sonunda elimi arkama bağlayıp ağa modunda kelepir fiyata istediğim arsalardan topluca almaya başlayacağım.

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku

Altında testere dişi var faizde yok..
    Altından para kazanacaksan testere dişine aldırmayacaksın OturanBoğa olacaksın..
    Testere İnişÇıkışlarından da yararlanayım daha çok kazanayım diyenler oturanlardan daha az kazandıklarını görebilirler..

3. Keşke bu sayfayı ve buradaki kişileri birkaç sene önce keşfetseydim. Zararın neresinden döksek sahiden kâr mı? Yoksa atı alan üskdar'ı geçti mi zaman gösterecek

ONEPLUS A6010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Merak edenler bu Video ya baksınlar. Bill Gates in babası William Gates ünlü Rockefeller ve Rothschild ailelerinin avukatıymış. Bu bir tesadüf olabilir mi?

https://www.bitchute.com/video/2wuMkShZ42o/

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bill Gates insan vücudu üzerinden dalgalarla ve hareketle üretilen kripto para patentini aldı. İnsan vücuduna mikroçip takma konusu artık komplo teorisi değil. Gerçek.

WO2020060606 - CRYPTOCURRENCY SYSTEM USING BODY ACTIVITY DATA

https://patentscope.wipo.int/search/...&tab=PCTBIBLIO

5.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Ben bunu 10 senedir Gayrımenkul topiğindeki sivri zekalara anlatamadım bir türlü.

Bizim memleket herbokolog dolu, bilimden anlamayan, ilimden anlamayan ama her konuda fikri olan çok var. Birası forum olduğu için bilgimizi halk dili ile en basite indirgeyerek yıllardır anlattık.

Gayrımenkul forumunda 7 sene önce yazdıklarıma bakıyorum, insan üzülüyor. Ha belki 3-5 kişiye faydam olmuştur. Belki de olmamıştır.

Ben elimdeki tüm emlakları satıp komple altına geçip aldığımda gram ALTIN 95 TL imiş.

Hey gidi günler hey. Ben şimdi parayı koyacak yer bulamazken etrafımdaki Sözümü dinleyen birkaç kişi hariç herkes gayrımenkule borsaya daldı tarrağı tuttu fakirleşti.

2021 yılı sonunda elimi arkama bağlayıp ağa modunda kelepir fiyata istediğim arsalardan topluca almaya başlayacağım.
    Allah izin verirse tabi. Bir de sağlıkla yiyebilmek önemli. Yaptığınız tercih tuttu diye diğerlerine bu denli üstünlük taslamanızı başka risk alamadığınız için sadece bir metale borçlusunuz. Herkes bir demir parçası alıp oturmak zorunda değil. Kendinizi büyütmeyin Ayrıca emlak alıp parasını değerlendirmek isteyenlerin arasına dediğinize göre nihayet 2021 de katılacaksınız

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,956
     Alıntı Originally Posted by akresta Yazıyı Oku
    Allah izin verirse tabi. Bir de sağlıkla yiyebilmek önemli. Yaptığınız tercih tuttu diye diğerlerine bu denli üstünlük taslamanızı başka risk alamadığınız için sadece bir metale borçlusunuz. Herkes bir demir parçası alıp oturmak zorunda değil. Kendinizi büyütmeyin Ayrıca emlak alıp parasını değerlendirmek isteyenlerin arasına dediğinize göre nihayet 2021 de katılacaksınız
    32 yildir piyasalardayim.
    Ne zaman egom sisse piyasalar imdadima gelmistir.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Merak edenler bu Video ya baksınlar. Bill Gates in babası William Gates ünlü Rockefeller ve Rothschild ailelerinin avukatıymış. Bu bir tesadüf olabilir mi?

https://www.bitchute.com/video/2wuMkShZ42o/
    Anlatan kız güzel...
    Yalnız bitc... ne alaka çözemedim.
    Çipi neremize takacaklar?
    Dötümüze ise ben bu işe karşıyım, elletmem...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8. İki usta ayni karede ...
    Ellerinize emeklerinize sağlık...

Sn TRENDHOUND ne yazmış.. Yazıyı Okuyun
    Avrupa merkez bankası artık spekülatif şirketlerle ülkelerin de tahvillerini menkulleştirme kararı aldı ve "B eksi" reytinge sahip olanları dahi satın alacak yani "yatırım yapılabilir seviyede olmayanları. Halihazırda son 1 ay gibi çok kısa bir sürede tüm dünyada piyasalara 8 trilyon dolar enjekte edildi ve bu rakam 3 ay içinde 15 trilyon dolara çıkacak. Sadece ABD'nin enjeksiyonu 3 ay içinde 8 trilyon dolar olacak yani bilanço 12 trilyon dolara ulaşacak. Önümüzdeki yıllarda da bu 15 trilyon dolar 50 trilyon dolara ulaşması bekleniyor ki bunun yarısını FED tek başına koyacak. Devasa enjeksiyonlar söz konusu dikkatini çekerim. Menkul kıymetler piyasalarında ne kadar varlık varsa çekecek bunlar hem de "yatırım yapılabilir" kategorisinde olup olmadığına bakmadan.

Sayfa 329/1013 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •