Sayfa 356/1013 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon
Arama sonucu : 8103 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Gram altın günü eksi 1,5 dan artı 0.80 pirimli kapattı.
    Ons altın güçlü duruyor ama 1700 üstündede kalamıyor.

Dolar TL, S-400’lerin aktive edilmemesi ve ABD ile swap anlaşma olasılığının artmasına rağmen zirvelerde seyrediyor.

Yarın hem ons altında hemde dolar TL’de karar günü.

2. Asgari ücrete diğer ücretlere göre daha yüksek oranda zamlar yapıldı emme velakin 18 yılda 9,15gr.'dan 6,15gr.'a yükselmiş!.. Allahtan ödemeler altın lira ile değil kağıt lira ile yapılıyor da ahali hipnoza giriyor kazan kaldırmıyor..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,984
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,373
    dow jones grafiğine baktığımızda dowun 10,000 lere düşmesi hiçte süpriz olmaz bu grafiğide tiwetırda paylaş sayın MAHARAJ
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

5. S-400 füze sistemine bir tür Swap virüsü girmiş temizlenmesi birkaç ay alabilecekmiş.!
    Artık sevgiliye aşk mektubu böyle yazılıyor herhalde..
    Reuters haber ajansına konuşan Türk bir yetkili, Rusyadan satın alınan S-400 füze savunma sisteminin aktive edilmesinin yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle ertelendiğini söyledi.
    Reutersın Koronavirüs, Türkiye ve ABD arasındaki füze hesaplarını askıya aldı başlıklı haberine göre, aynı yetkili, aktivasyonla ilgili geri adım atılmayacağını ancak Nisan ayı için yapılan planlamanın ertelendiğini ifade etti. Yetkili, gecikmenin birkaç ay alabileceğini de söyledi.
    https://veryansintv.com/reuterstan-s...asi-ertelendi/

6. Bugün şu an itibariyle aranıza girmiş bulunuyorum. Eşek yüküyle alım yaptırdılar bana. Vebalime giriyorlar bu yatırım danışmanlarım. Ben diyorum beni bulaştırma sarı kıza. ben ihtiyarım, tatmin edemem onu, beni bırakır gider diye .

Bu kez beni utandırmanız dileğiyle.

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bugün şu an itibariyle aranıza girmiş bulunuyorum. Eşek yüküyle alım yaptırdılar bana. Vebalime giriyorlar bu yatırım danışmanlarım. Ben diyorum beni bulaştırma sarı kıza. ben ihtiyarım, tatmin edemem onu, beni bırakır gider diye .

Bu kez beni utandırmanız dileğiyle.
    Hadi hayırlı olsun. Bu sefer eşşek yüküyle parayı vurmanız dileğiyle.

8. Petrol çakılmasına rağmen ons altın dimdik ayakta duruyor.

Borsalarda 2. bir dalga olasılığı var, tedbirli olmak gerekiyor.

Dolar TL, eğer ABD ile bir swap anlaşması olmaz ise roketler.

Gram altın ve gümüş bu dönemde güvenli limanlar olacaktır.

Sayfa 356/1013 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •