Sayfa 357/1014 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon
Arama sonucu : 8106 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Petrol çakılmasına rağmen ons altın dimdik ayakta duruyor.

Borsalarda 2. bir dalga olasılığı var, tedbirli olmak gerekiyor.

Dolar TL, eğer ABD ile bir swap anlaşması olmaz ise roketler.

Gram altın ve gümüş bu dönemde güvenli limanlar olacaktır.
    Arkadaşlar günaydın garanti yatırımdan GMSTRF den 20 30 bin tl.lik aldım bu bir gramın fiyatimidir nedir 25.70

2.  Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Arkadaşlar günaydın garanti yatırımdan GMSTRF den 20 30 bin tl.lik aldım bu bir gramın fiyatimidir nedir 25.70
    Bu fonun tuaf bir fiyatlama şekli var, neye göre artıp düşüyor bilmiyorum. Bazen düşüşleri ve çıkışları çok fazla abartılı oluyor. Fiyatı neye göre bilmiyorum.

3. Dün, yarın ons altınla Dolar TL de karar günü demiştik.

Ons altında maalesef 1700 üstünde kalamadı ve sert satış yedi. 1700 üstünde kalıp kapanışlar yapmadıkça zayıflık sürer.

Dolar TL de yön yukarı, ABD ile dolar girişi sağlayacak herhangi bir anlaşma olmadıkçada yukarı gider.

Ons altın bir süre 1600 ile 1700 arası dalgalanacak gibi görünüyor.

Dolar TL 6.90 sağlam destek oldu. 7 geçilecek gib, geçilirse ilk hedef 7.20.

Gram altıncıları DOLAR TL nin kurtaracağı bir hafta olacak gibi.

Altın ve gümüş yatırımında iyi kazanmak için vade 1-2 yıl olmalı!

Dünya 100 yılda bir görebileceği bir krizin içene doğru gidiyor. Bu süreçte kısa vadeden ziyade en az 1-2 yıl ben elimdeki paranın değerini nasıl koruyabilirim hatta bu kriz döneminde bile nasıl para kazanabilirim planını yapmamız lazım. Bu süreçte kesinlikle günlük düşünmeyelim!

4. Brent petrol çok fena çakılıyor. Dün sağlam duran ons altın bugün negatif etkileniyor. 20 dolara düştü brent petrol. Burdan yukarı dönmesi lazım, dönmez ise hem ons altını hemde borsaları peşine takar gider.

Altın, düştüğü gibi çıkar ama borsalar düştüğü yerde çakılır bu sefer.

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bugün şu an itibariyle aranıza girmiş bulunuyorum. Eşek yüküyle alım yaptırdılar bana. Vebalime giriyorlar bu yatırım danışmanlarım. Ben diyorum beni bulaştırma sarı kıza. ben ihtiyarım, tatmin edemem onu, beni bırakır gider diye .

Bu kez beni utandırmanız dileğiyle.

olmuyor, olmuyor. Ya bende bir cenabetlik var ya sarıkızda. Ben kendimden emin olduğuma göre bu zillide bir şeyler var. bana cinayet işletecekler yahu. istemiyorum dedikçe al, al diye yüksek kazanç vaad eden yatırım ( batırım ) danışmanı düzeceğim. Eşeği de yükünü de saldım gitti. 20 bin tl. zarar var. Bekleseydim şöyle olurdu, böyle olurdu boş işler. Kraliçe ile yola devam ederek biraz krallık hayali kurayım.

Ben çıktığıma göre yarın sizin yolunuz açılır.

6. Milli takıma haydin yiğitler swap gelene kadar 6,999u savunun aman ha 7,000 olmasın denmiş.!.

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    olmuyor, olmuyor. Ya bende bir cenabetlik var ya sarıkızda. Ben kendimden emin olduğuma göre bu zillide bir şeyler var. bana cinayet işletecekler yahu. istemiyorum dedikçe al, al diye yüksek kazanç vaad eden yatırım ( batırım ) danışmanı düzeceğim. Eşeği de yükünü de saldım gitti. 20 bin tl. zarar var. Bekleseydim şöyle olurdu, böyle olurdu boş işler. Kraliçe ile yola devam ederek biraz krallık hayali kurayım.

Ben çıktığıma göre yarın sizin yolunuz açılır.
    Hayvana eziyet ... eşeği çok yüklemişsiniz, azar azar alıştıra alıştıra yol almanız gerekiyor ...

8. Gundlach bile fiziki diyor...Schiff ile aynı görüşte https://mobile.twitter.com/TruthGund...54550050115589

Sayfa 357/1014 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •