Sayfa 370/1015 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon
Arama sonucu : 8115 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Virüs bitmek üzere, normalleşme başlıyor altın ve dolar gevşer düşüncesi oluşmasın kimsede. Bu kriz 2008’de yaşanan finansal krizden çok daha büyük

Dünyanın en büyük ekonomileri bile önümüzdeki aylarda diz çökecek. Salgının neden olduğu iflaslar ve fatura henüz netleşmiş değil.

2. Dedeler kuyumcular basti yine...bu emtia nin %55 i kuyumculuk..ee simdi kuyumculuk bittigine gore...oyle bir market yohh..dedeler sizin devriniz bitti...oyle dogu toplumu bilezik kolye out...bitti...kuyumcular sizi..

3. Yok altin bulunamiyormusda falan filan..git ara iar yi sana kiloluk aninda versin...haaa git kuyumcuya bozdur bakim aliyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    Yok altin bulunamiyormusda falan filan..git ara iar yi sana kiloluk aninda versin...haaa git kuyumcuya bozdur bakim aliyor mu?
    Piyasa digital altını bırakırsa bak neler oluyor sen o zaman gör.. Tabi o zaman seni burada görebilirmiyiz ayrı konu... Digital altın olmasına rağmen artıyor madenler daha ne olsun. Daha birkaç ay önce 1300 lerde olan maden değerine değer katmış... Azgitsin öz gitsin yeter.. Borsada batırmaktan iyidir..Sen madenleri kuyumcudan ibaret sanmaya devam et. Bak bakalım merkez bankaları neler tutuyor kasasında...

5. Buranin basligini bence altinda yukselis kacinilmaz falan koyun da karsit gorus geldigi vakit sallanti olmasin...

Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    Buranin basligini bence altinda yukselis kacinilmaz falan koyun da karsit gorus geldigi vakit sallanti olmasin...
    Karşıt görüş mü ben göremedim öyle bişi.Bilezik kolye out falan gibi bişiler okudum da herhalde dünya altın fiyatlamasını düğünde takılan takılara bağlayan biri olamaz diye düşündüm geçtim.Yanılmıyorum di mi, az biraz gülelim eğlenelim diye yazıldı o entry di mi.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Virüs bitmek üzere, normalleşme başlıyor altın ve dolar gevşer düşüncesi oluşmasın kimsede. Bu kriz 2008’de yaşanan finansal krizden çok daha büyük

Dünyanın en büyük ekonomileri bile önümüzdeki aylarda diz çökecek. Salgının neden olduğu iflaslar ve fatura henüz netleşmiş değil.
    Katiliyorum. Mlsf hem virus hemde bunun yarattigi ekonomik sonuclar icin daha onumuzde cok uzun ve cok sancili bir surec oldugunu dusunuyorum. Insallah yanilirim

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Karşıt görüş mü ben göremedim öyle bişi.Bilezik kolye out falan gibi bişiler okudum da herhalde dünya altın fiyatlamasını düğünde takılan takılara bağlayan biri olamaz diye düşündüm geçtim.Yanılmıyorum di mi, az biraz gülelim eğlenelim diye yazıldı o entry di mi.
    Beni de sabah sabah güldürdü arkadaşın mesajı.
    Dedeler falan gözümün önüne geldi.
    Jim Rogers aga, Jim Rickards emmi, ve muhtar Mike Maloney köy kahvesinde oturmuş, ileride torunları evlendirirken takmak için alacakları "beşi bir yerde"lerin fiyatını tartışıyorlar.
    Cleveland'lı Jeniffer teyzem kenarda 24 ayar buffalo coin ve 22 ayar eagle coin biriktiriyor "ölümlük" niyetine.

Almanlar desen kafayı yemiş.
    Alt tarafı tarihte bir kez hiperenflasyon gördüler diye altın delisi oldular.
    Ne olmuş yani bir kucak parayla 1 ekmek aldıysan?
    Paran var ki alıyorsun.

Yahu şu doğu kafası cidden tuhaf.
    Ne işin var altınla gümüşle.
    Yenmez içilmez, endüstride kullanılmaz.
    Onun yerine alacan bitcoini, veya kağıt varlıkları. Yarısını kahvaltıda yiyecen, yarısını endüstride kullanacan.

Endüstride kullanmak demişken, arabanın, uçağın, geminin motorunu döndüren petrol bile diplerde sürünüyor.
    Yahu dünyada temel ihtiyaç olarak önce ekmek su, sonra petrol gelir.
    Niye düştü ki böyle?
    Endüstride de bol bol kullanmıştık oysa.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Sayfa 370/1015 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •