Sayfa 381/1015 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon
Arama sonucu : 8115 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Arkadaşlar , aranızda Bitcoin alıp satan var mı ? Tavsiye eder misiniz ? Hangi internet sitesinden alış satış yapıyorsunuz ? Teşekkür ederim .

2. Dow yine "Ben de irkek'im.." demiş coşmuş...
    Coşsun bakalım bi şey demiyoruz.!.

Sayın Abc1980, ben bir hafta falan yaptım öğrenme amaçlı, Paribu yu kullanmıştım.1000 lira gibi cüzi bir miktarla yaptım ama komisyon oranı avantajlı mı, diğer platformlardan eksiği fazlası var mı bilmiyorum. Tavsiye kısmına gelecek olursak ben hareketlerini hiç öngöremediğim için ve biraz da sert hareketlerin vermiş olduğu stres nedeniyle başa başta işlem yapmaktan vazgeçtim. Ben biraz muhafazakar bir yatırımcı olduğum için paranın 1/5 i 15 dakikada gelgit yapınca korktum; 7/24 takip imkanım olmadığı ve zarar kes yapamadığım için.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

Altın onsu hindistan tüketimi 0 a düştü haberiyle gevşedi bunu zaten piyasa biliyordu eğer yanılmıyorsam yeni yükseliş dalgası başlar.
    Eğer fiziki altın baskısı olmasa altın rallisi çok daha hızlı olurdu likit dolar değerli maalesef....

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4/09/2020-19/12/2020 tarihleri arasındaki hareket tekrar ediyor gibi, inşallah yanılmayız, vadelide açtığım uzun kontratları 1 sene tutmayı düşünüyorum ama insan yine de kısa vadede haklı çıkmak istiyor .Hayırlı ve bol kazançlar herkese.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Enes SENCER Yazıyı Oku
    4/09/2020-19/12/2020 tarihleri arasındaki hareket tekrar ediyor gibi, inşallah yanılmayız, vadelide açtığım uzun kontratları 1 sene tutmayı düşünüyorum ama insan yine de kısa vadede haklı çıkmak istiyor .Hayırlı ve bol kazançlar herkese.
    En uzun kontratın vadesi nedir acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayın Cannnn, vadeli kontratında elimdeki kontratların vadesi 8. ay ama 10. ay kontratlarındaki alım satım farkı normalleştikçe ve eğer kar edersem kar almak için 10. aya taşıyacağım pozisyonu. En azından 1 vade aralıkla pozisyon taşımayı düşünüyorum. Borsadaki paramı sigortalamak için bunu gram altın kontratında yapmayı planlıyordum ama malumunuz gram altın 1.5 ayda %30 gitti ve dolardaki oynaklık da son günlerde arttı. Gram altın belki durmaz yeni zirveler de görür ama ons kontratlarında yükseliş ihtimali daha makul geldiği için şansımı onsta deneyeceğim. Gram altında sabırlı davranamadım ralliyi kaçırdım umarım burada da ters pozisyonda yakalanıp hüsrana uğramam.
    Sayın forum sakinlerinin ve sizin emtia piyasalarında sigorta amaçlı altın alımında önerileri varsa duymaktan memnuniyet duyarım.Planımın işe yarayıp yaramayacağından pek emin değilim. Teşekkürler.

8. Altin:1620
    DJI:22.300
    SP:2620

kenarda dursun
    ....

Sayfa 381/1015 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz