Sayfa 385/1015 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon
Arama sonucu : 8119 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Turkiye finans ve Kuveytturk den alabilirsin . 5 gun 24 saat islem yapabilirsin .

Alıntı Originally Posted by xman Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yurtdışında yaşıyorum.

Türkiye deki TL hesabımdan online olarak ONS/Altın ve ONS/Gümüş alıp/satabileceğim alım satım marjı düşük bir site/kurum tavsiye edebilirseniz sevinirim.

Konuya vakıf değilim.

Daha önce burada muhakkak konuşulmuştur.

Rahatsızlık verdiğim için kusura bakmayın.

Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.
    ....

2. Altın roket.
    1.727

3. Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

4. Hele ki gram altını topla tüfekle yıkamıyorlar.

5. Gümüşe son haftalarda çok dikkat çekmiştim, beklediğim gibi altından çok daha sert bir şekilde yukarı gidiyor.

Fed, tarihinde ilk kez uygulamaya koyduğu programın ilk gününde 305 milyon dolarlık özel sektör tahvil ETF'si satın aldı.

Altın ve gümüşe yarayacak haberler gelmeye başladı. Fed bas bas paraları leylaya bir daha mi geleceğiz dünyaya moduna girdi bir kere.

Salgın, ABD ve Çin arasındaki ticaret gerilimleri, iflaslar ve işsizlik artarak devam ediyor.

Bunlardan sınırsız para basma ve negatif faizle kurtulmaya çalışacak devletler.

Bitcoinin parabolik ralliye girmesi gibi altın ve gümüşte büyük ralli yapacaktır zamanı geldiğinde.

6. Gümüş sol kulvardan yardırdı geliyor. Maşallah sonunda beklediğimiz hareketleri yapmaya başladı gümüş.

Ons altında bugün 1740 üstünde kapanış yapabilir çok güzel bir haftalık kapanış olacak.

Dolar tl bu hafta karımızı törpüledi ama ziyanı yok. Ons altın ve ons gümüş iyi gitti.

Valla kural kuraldır altın gümüş rasyosu 100 ün altına gelince altından gümüşe geçerim demiştim.Ama bugünkü hareketi görünce baya altından gümüşe geçiş yaptım.Trend devam ederse peyderpey gümüşe geçişe devam ederim.Bugün yüzde 20 oranda geçiş yaptım.

8.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Gold/Silver=125 tarihi zirvelerde.. Ağırlığı Altın 'dan Gümüş'e kaydırmalı..
    İşte böyle....
    Gold/Silver oranım 5/2 idi tersine çevirmek için iyi yermiş...
    Emme elimiz titredi yapamadık, fırsatı kaçırdık gibi..
    Neyse ileri bakalım Egon keyif verici şeyler yazmış...
    https://goldswitzerland.com/total-ca...rrency-system/

Sayfa 385/1015 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •