Sayfa 387/1015 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487887 ... SonSon
Arama sonucu : 8117 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Trump da güçlü dolar istiyorum demiş ne ilginç bir hafta sonuna girdik

2. Şubat ayının sonundan bu yana, Fed'in bilançosu 2.776.3 milyar dolar büyüdü ve şu anda toplamda yaklaşık 7.0 trilyon dolar peki ya altın ?

3. Altının onsu 20 bin dolar olursa burdakilere benden kebap,hem de acılı.....

4.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Altının onsu 20 bin dolar olursa burdakilere benden kebap,hem de acılı.....
    Şunu her 5 10 15 20 durağında Adana kebap yapalım da ahali sevinsin..

5.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    MAHARAJ bizi Mega yatında ağırlayacak..
    SadeceGrafik, senden bir davet alamadık paraları tek başına mı yiyeceksin.!...
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    O fiyatlar olursa benim de topik ahalisine elbet güzelliklerim olacaktır.Bu topiğin müdavimlerine kader birliği yaptığımız için derin bir sempatim var.Ne gerekiyorsa kendi adıma elbet ben de yaparım arkadaşlar.Denen hedeflerin yarısına da ben razıyım))))))
    Benim önerim, o fiyatlar görülürse topikteki altın ve gümüşçüler olarak hep beraber Maldivlere tatile gidelim. Ama illede biz maharajın mega yatında ağırlanmak isteriz diyorsanız hepiniz davetlisiniz.

6. Ben ons hedefini karıştırmaya başladım, 10 bin$, 20 bin$
    Yoksa başka hedefler mi ortaya çıktı?

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Benim önerim, o fiyatlar görülürse topikteki altın ve gümüşçüler olarak hep beraber Maldivlere tatile gidelim. Ama illede biz maharajın mega yatında ağırlanmak isteriz diyorsanız hepiniz davetlisiniz.
    E herhalde yata binenler de örf adet bilen insanlar olur,yatın her türlü masrafları da bizden o zaman.Kebap işi tamam o kebap işini halledecek arkadaş belli oldu,ben de az bişi düşüneyim kumanya olarak ne olabilir bulurum o zamana kadar.Malum yatta maldivlere ilk seyahat olacağından acemilik var tabi.Ha şimdiden yakıt masrafı benden ,devamını da düşüneyim bakalım.

8. JP Morgan 161.500.000 onsa çıkarmış gümüş varlığını.

Gümüşte büyük ralli başlamış olabilir. Son günlerde altından çok daha iyi gidiyor.

Rallilerde altın 1 giderse gümüş 3 gider, bu genelde böyle olmuştur.

Düşüşlerdede bu durum tam tersi oluyor. Altının 3 katı fazla düşüyor.

Altın ve gümüşte eğer bir ralli bekliyorsak. Bu 2 değerli metali karşılaştırıp değerlendireceğimiz şey son yaşanan 2008 krizinde ki hareketleridir.

2008 krizinde, 2009 ile 2011 arası 2 yıl içinde, ons altın 650 dolardan 1920 ye, gümüş ise 8 dolardan 48 dolara gitmişti.

Sayfa 387/1015 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •