Sayfa 433/1014 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon
Arama sonucu : 8110 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Gümüşü 5den, altına 403den bindik trene, manevi sıkıntıların etkisiyle yatırıma fırsat bulamadık. 8 aydır yatan parayı ancak değerlendirebildim.

6 ay içerisinde Gümüş 10a, Altın ise 600e çıkarsa ev parası çıkar.

Hayal biraz ama imkansız değil ;)

2.  Alıntı Originally Posted by Son Osmanlı Yazıyı Oku
    Gümüşü 5den, altına 403den bindik trene, manevi sıkıntıların etkisiyle yatırıma fırsat bulamadık. 8 aydır yatan parayı ancak değerlendirebildim.

6 ay içerisinde Gümüş 10a, Altın ise 600e çıkarsa ev parası çıkar.

Hayal biraz ama imkansız değil ;)
    Hayalleriniz gerçek olsun inşallah. Barınmanın en temel insani ihtiyaç olduğu dünyada hep müteahhitler mi kazanacak!
    Biraz da altın gümüş yatırımcısı kazansın.

Usd/tl de hareketlendi şu saatlerde. Taksimetre açıldı...
    Yatırım tavsiyesi değildir! Yanılma ihtimalim her zaman vardır!

Alıntı Originally Posted by abc1980 Yazıyı Oku
    Vakıfbank ARI hesabında ( TL vadeli günlük ) tutuyorum. TL faizlerinin düşük olduğunu da biliyorum . Sırada gram altın 156 TL iken almış olduğum BES altın fonları var . Sağlıcakla kalın !
    Hocam vakıf bes te benim VGA fonunda % 100 altin vardı. Fön içeriğini değiştirmişler. Bir sürü ıvır zıvır birşeyler eklemişler. Fona eklenen %8 10 diğer enstrümanlar haliyle altın kadar getiri sağlamıyor ve getiri hızı düşüyor. Ancak fon içeriği değiştiği halde hem bilgi vermiyorlar hemde fona eklenen kira getirisi vs. Enstrümanı daha önce %100 altın iken kazanmış olduğum kazanımlarını alavere dalavere hallere sokuyormu. Bilginiz varmı acaba. Sizce ıçeriği tamamiyle % 100 altın getirisi olan VGA fonunu neden 4 5 tane farklı enstrumanla sulandırma ihtiyacı hissettiler. Sizce çıkmalimiyim

4. Altın'ını 250$'a düşecek diye bozdurmadıysan Harvard'lı Harry'den daha iyi eğitim almışsın...
    Harvard Trained Economist:
    Bitcoin To $32,000, Dow 33,000 By March 2020 At The Latest, & GoldTo $250 (per ounce)
    https://www.silverdoctors.com/gold/g...250-per-ounce/

Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Hocam vakıf bes te benim VGA fonunda % 100 altin vardı. Fön içeriğini değiştirmişler. Bir sürü ıvır zıvır birşeyler eklemişler. Fona eklenen %8 10 diğer enstrümanlar haliyle altın kadar getiri sağlamıyor ve getiri hızı düşüyor. Ancak fon içeriği değiştiği halde hem bilgi vermiyorlar hemde fona eklenen kira getirisi vs. Enstrümanı daha önce %100 altın iken kazanmış olduğum kazanımlarını alavere dalavere hallere sokuyormu. Bilginiz varmı acaba. Sizce ıçeriği tamamiyle % 100 altın getirisi olan VGA fonunu neden 4 5 tane farklı enstrumanla sulandırma ihtiyacı hissettiler. Sizce çıkmalimiyim
    8 seneden beri Vakıf Emeklilik müşterisiyim . İnternet sitesinde portföy yapısına baktığımda göremedim . En fazla 1-2 sene bu bu sistemde kaldıktan sonra çıkacağım . 5 seneyi dolduran müşterilerden giriş aidatı ve yönetim gideri kesintisi alınmıyor . Buna rağmen kesinti miktarını yüksek buldum . Bu yılın sonunda ya da 2021 yılında çıkacağım .

İki buçuk seneden beri gram altın 220 TL iken yastık altında ucuz pahalı demeden fiziki altın biriktirdim . 414 TL ' den satıp Vakıfbank ARI hesabına ( günlük TL vadeli ) yatırdım . Kafam çok oldukça rahattı . Hırsızlık yani çalınma riski dışında ...

6. He he sayın ekonomistim, Virüs çıktı da Altın Gümüş ondan böyle oldu..

FED'in hipnozuna kapılmışsın, Dow/Gold'a bakıp 2000den beri Altın çağına girildiğine ayıkmamışsın.....
    FED, $1Trillion'dan $4Trillion'a çıkmış valla geri çekeceğim derken $7Trillion'a çıkmış yarın da $10Trillion'a çıkacak.
    NamusGazı falan kalmamış hepsini ortaya salmış kokutmuş sen yine ayıkmamışsın..

7.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Altın'ını 250$'a düşecek diye bozdurmadıysan Harvard'lı Harry'den daha iyi eğitim almışsın...
    heri abi ne yaptın sen ya.
    heri kardeş ne iş bu iş desen şimdi virüs çıktı der sıyrılır işin içinden.

8. Altın vadelileri satamadık, gece 1983 leri görmüş.

Sayfa 433/1014 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •