Special Days Image
Sayfa 496/1013 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596996 ... SonSon
Arama sonucu : 8102 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Gri bölge içerisinde KADEMELİ OLARAK PARÇA PARÇA alabildiğiniz kadar FİZİKİ ALTIN alıp üstüne yatın. Trump iktidardan gidene kadar gri bölgede yatayda oyalandıktan sonra büyük ralli başlayacaktır. Ralli 2025 e kadar sürebilir! Basılacak olan karşılıksız paranın boyutuna göre fiziki altın umulmadık zirvelere ulaşabilir. Kim ne derse kulak tıkayın. ABD de iç savaş çıkıp parçalanması dahil ilginç süreçler var 2021 de. Fiziki Altın almak için son fırsat olabilir. Ama dediğim gibi asla bir kerede almayın parça parça değişik günlerde alın. Trump iktidardan gidene kadar zamanınız var.

https://youtu.be/KlQolraokTY

Doğruluk payı ve gerçekleşme ihtimali tartışılır tabi !...

3.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Çinliler sanal altın ve gümüş hesaplarını askıya almışlar. Sanaldan uzak durun! Yastıkaltı en iyisidir. Sanal banka hesapları ve fonları mecbur değilseniz uzun vadeli yatırım için tercih etmeyin. Sanala ne olacağı belli olmaz.

Seven Chinese banks to suspend opening new trading accounts for precious metal products
    https://www.yuantalks.com/six-big-ba...ding-accounts/
    Yeni hesap açılışına engel koymuşlar diye okudum. Mevcutları askıya alıp hak düşürme gibi bir durum söz konusu değil. Türkiye için de tüm finansal sistemin alt üst olacağı, mevduat sigortasının hükmünü yitireceği dusuncesine sahip bir kimsenin mevduat altın yerine fiziki alması mantıklıdır. Kısa vadeli fiyat hareketlerinden fayda saglamak isteyen yatirimci icin fiziki altın daha maliyetli. Kağıt ile metalin arasinda fiyat farki olmadigini da hesaba katarsak illa fiziki tavsiyenizi hangi endiseyle yaptiginizi merak ettim.

4. Ek olarak, onca hırsızlık uğursuzluk varken fiziki altını saklamakta ayrı bir dert.
     Alıntı Originally Posted by Munchnix Yazıyı Oku
    Yeni hesap açılışına engel koymuşlar diye okudum. Mevcutları askıya alıp hak düşürme gibi bir durum söz konusu değil. Türkiye için de tüm finansal sistemin alt üst olacağı, mevduat sigortasının hükmünü yitireceği dusuncesine sahip bir kimsenin mevduat altın yerine fiziki alması mantıklıdır. Kısa vadeli fiyat hareketlerinden fayda saglamak isteyen yatirimci icin fiziki altın daha maliyetli. Kağıt ile metalin arasinda fiyat farki olmadigini da hesaba katarsak illa fiziki tavsiyenizi hangi endiseyle yaptiginizi merak ettim.

5. Küreselci lüsiferyen elitist aileler neye RESET atacaklar? RESET sonrası durum nasıl şekillenecek? Bilemiyorum ve sanaldan fizikiye geçiş yapıyorum.

THE GREAT RESET

https://www.weforum.org/great-reset/

Alıntı Originally Posted by Munchnix Yazıyı Oku

6. Altını sanal aldığında aslında bankalara kaldıraç imkanı vererek elinde olmayan varlığı satın alıp zengin ediyorsun. Fiziki altın aldığında ise arzı sınırlı varlığın arzının değerini artırıyorsun. Aldığımız her fiziki altın dünyanın bütün paralarının tabutuna çakılmış bir çividir. İşte bu yüzden fiziki altın.

7. Kesinlikle. Çok doğru ve mükemmel bir tesbit.

Bu şuna benzer; Las Vegas ta kumarhaneye gidip elinizdeki nakit parayı verip çip alıyorsunuz ve kumara başlıyorsunuz. Kumarhaneden zengin olarak çıkmayı umuyorsunuz. Kazanma ihtimaliniz 1/100. Kaybetme ihtimaliniz 99/100. ama yine de kumar oynamaya devam ediyorsunuz, çünkü 1/100 kafanızda şimşekler çaktırmıyor ve haşa eşşek beyinli olmuşsunuz.

Küreselci Seytana tapan Elitist aileler oyunu 50 senedir kurmuşlar. LBMA ve COMEX kendi kontrollerinde. Sanal olarak aldığın sattığın her kıymetli metal onlara fazladan kurşun sağlıyor.

Zaten onların amacı Şeytana hizmet etmek. bu sebeple insanların elindeki gerçek varlık olan fiziki Altını Gümüşü Platini Paladyumu ele geçirip yerine dötünüze çip takıp aşılayarak sanal 3 boyutlu VR gözlüğü vererek sizi varlıksız ve kimliksiz yapmak istiyorlar.

Şimdiki ara süreçte aşamalar şöyle işleyecek; insanları fiziki kıymetli metallerden uzak tutup, Bitcoin ve zikcoin benzeri aslı astarı dayanağı olmayan sanal varlıkları parlatıp oraya yöneltecekler. sonra orayı da sıfırlayıp ellerindeki tüm fiziki varlıkları alacaklar.

dünyada şu anda Küreselci Satanistlere tek kafa tutabilecek kimliği benliği olan bir tek Türkiye liler kaldı. çünkü bu topraklar bütün dinlerin doğduğu yer. tarımın ilk yapıldığı yer. ademin dünyaya ilk gönderildiği yer. tarihin başladığı ve bittiği yer. sadece GöbekliTepe yi incelesiniz bile ne kadar şanslı olup bu topraklarda yaşadığınızı anlayıp şükredersiniz.

ne yapıp edip özümüze dönmeliyiz. sanal alemi bir araç olarak kullanıp, amaç ve hayatın kendisi olmaktan çıkarmalıyız.

bunun ilk adımı da yatırımlarınızı sanaldan fiziksele yastıkaltına taşımak olacaktır.

Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    Altını sanal aldığında aslında bankalara kaldıraç imkanı vererek elinde olmayan varlığı satın alıp zengin ediyorsun. Fiziki altın aldığında ise arzı sınırlı varlığın arzının değerini artırıyorsun. Aldığımız her fiziki altın dünyanın bütün paralarının tabutuna çakılmış bir çividir. İşte bu yüzden fiziki altın.

8. Fiziki Altın alıp üstüne yatmak için eygun nokta 1730 (yüksek ihtimal) ve 1670 (düşük ihtimal) tir. Grafikte pembe LGBT renkleri ile ibnator renkleri ile yuvarlak çizerek gösterdim.

Altın fiyatı Trump gidene kadar sanal paralarla baskı yapıp bu fiyatları göstermelerini bekliyorum. Trump gittiği gün büyük Altın rallisi başlar.

Küreselci satanistlerin aracıları (HSBC, JPM, BlackRock, ICBC) o zamana kadar kıymetli metalleri tutabildikleri kadar aşağıda tutacaklar.

Son düzenleme : sadecegrafik; 30-11-2020 saat: 11:39.

Sayfa 496/1013 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •