Sayfa 502/1014 İlkİlk ... 24024524925005015025035045125526021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8105 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Lüsiferyen "blue blood" mavi kanlı olduğuna inanan elitler neden elinizdeki "fiziki altınları" alıp yerine sanallarını vermek istiyorlar? dikkatlice dinleyin. Altın olmadan uzay çağı ve teknoloji olamaz. elinde en fazla fiziki altını olan en yüksek teknolojiye kolayca ulaşabilir.

2. bu arada komplo bunlar, dötünüzden atıp tutuyorsunuz diyenler için sadece küçük bir örnek; translate.google.com a girsin ve "blue blood" yazsın Türkçe ye veya bildiği herhangi başka bir dile tercüme etsin. cevap "asil kan" veya "noble blood" olarak çevirtmişler. çünkü Google un sahipleri de aynı Chrome logosundaki içiçe geçmiş 666 gibi aynı elit lüsiferyen tayfadan ve kendilerini normal insanlardan üstün görüp onlara bir şekilde tanrının yerine geçerek hükmetmek istiyorlar.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Lüsiferyen "blue blood" mavi kanlı olduğuna inanan elitler neden elinizdeki "fiziki altınları" alıp yerine sanallarını vermek istiyorlar? dikkatlice dinleyin. Altın olmadan uzay çağı ve teknoloji olamaz. elinde en fazla fiziki altını olan en yüksek teknolojiye kolayca ulaşabilir.

3. Prof. Dr. Fehmi Tabak......
    - Pfizerin ateş ve kas ağrısı yüzde 40-50, SinoVacta yüzde 10 civarında...
    - Pfizerin mRNA aşısının -70 derecede saklama koşulu var...
    - Modernanın da, Pfizerın da, SinoVacın da antikor yanıtı gayet iyi..
    https://odatv4.com/cin-asisi-mi-pfiz...-06122012.html
    Durum bu, Pfizerın aşısının ülkemizde -70 derecede saklanacağına inanmadığımdan etkisiz aşı olma olasılığı yüksek.
    Bence geleneksel yöntemle üretilen SinoVac yaptırmak daha mantıklı..

4. Hangi yabancı aşı olursa olsun aceleye getirilirse aşı olayı sakat. Aşı dediğin şey bir ilaçtır. İlaçların geçmesi gereken zorunlu fazlar vardır. Bu fazlar aceleye gelmez. Deneme amaçlı olarak gönüllülük esasına göre isteyene uygulanabilir. İsteyen yaptırır isteyen yaptırmaz. yan etkisi yoksa ancak ve ancak bütün fazlar tamamlanınca toplumdaki herkese önerilebilir. Ama bu fazların sağlam bir şekilde atlatılması zorunludur.

Haber: Çin’de koronavirüs aşısı üreten Sinovac’ta rüşvet skandalı:
    2002 – 2011 yılları arasında ürettikleri aşıların onay ve denetim sürecinde Çin İlaç Düzenleme Kurumu’na rüşvet verdiği ortaya iddia edildi.

As China nears a coronavirus vaccine, bribery cloud hangs over drugmaker Sinovac

https://www.washingtonpost.com/world...81f_story.html

Aşının mutlaka yerli milli ve bağımsız aşı olması lazım. Aşının içine konulan yan etkili maddeler konusunda hiçbir yabancı devlete güvenilemez. GAVI babasının hayrına kurulmadı. Tüm insanları kontrol etmek nihai hedef. GAVI ile ilişkili olan tüm aşı firmalarına şüphe ile yaklaşmak lazımdır. GAVI yı WHO yu UNICEF i IMF i GreenPeace i kamuflaj için kuran sapıklar kendilerine Mavi Kan soyundan geliyoruz diyorlar. Mavi Kan nedir? Bu sapıklar neye inanıyor ve ne yapmak istiyorlar? Mavi Kan konusunu öğrenmeden geçmeyin. Düşmanını doğru tanımayan doğru çözümü üretemez.

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Durum bu, Pfizerın aşısının ülkemizde -70 derecede saklanacağına inanmadığımdan etkisiz aşı olma olasılığı yüksek.
    Bence geleneksel yöntemle üretilen SinoVac yaptırmak daha mantıklı..

5. Efenim, biz okullarda önce çocukları İmam yapacağız sonra isteğe göre onların içinden General/Doktor/Yargıç/Mühendis/Bilim adamı/Bürokrat vb. vb.. üreteceğiz dersen yalnızca kendini kandırmış olursun, yarın Çin'deki asgari ücretin yarısını bile alamazsın.. Foton temelli Çin Quantum makinası Google'a meydan okuyor.....
    Physicists in China challenge Google’s ‘quantum advantage’ Photon-based quantum computer does a calculation that ordinary computers might never be able to do.
    “This is the first time that quantum advantage has been demonstrated using light or photonics,” says Christian Weedbrook, chief executive of quantum-computing startup Xanadu in Toronto, Canada, which is seeking to build practical quantum computers based on photonics.Walmsley says this claim of quantum advantage is convincing. “Because [the experiment] hews very closely to the original Aaronson–Arkiphov scheme, it is unlikely that a better classical algorithm can be found,” he says.However, Weedbrook points out that as yet, and in contrast to Google’s Sycamore, the Chinese team’s photonic circuit is not programmable, so at this point “it cannot be used for solving practical problems”.But he adds that if the team is able to build an efficient enough programmable chip, several important computational problems could be solved. Among those are predicting how proteins dock to one another and how molecules vibrate, says Lu.Weedbrook notes that photonic quantum computing started later than the other approaches, but it could now “potentially leap-frog the rest”. At any rate, he adds, “It is only a matter of time before quantum computers will leave classical computers in the dust.” https://www.nature.com/articles/d41586-020-03434-7

6. Dolar milyarderi olma şansı Komünist Çin'de daha yüksek...
    Çin'e mi gidelim Komünist mi olalım? Ne diyonuz Cemaat-ı müslimin?

7. Otavio Costa :

8. ÇİN görüntüde komunist ama aslında tamamen satanist küreselci ailelere ait. Yeni TEK DÜNYA (THE MATRIX) düzenini kurarken satanist küreselciler oyunu ÇİN üzerinden kurdular. ÇİN deki büyük şirketlerin TENCENT ALİBABA JD HUAWEI vs vs çoğunluk hissesi FED i kuran ABD li kendilerini mavi kan diye tanımlayan ailelere ait.

MAO nun Kırmızı Kitabını kim yazdı ve ÇİN in şu anki halini kim planladı? MAO nun YALE mezunu olduğunu ve YALE deki ünlü gizli kulübe üye olduğunu bilmeniz lazım.

https://lipstick-and-war-crimes.org/...epublic-china/

Küreselciler bir kuşak bir yol projesinde ÇİN i neden kullanıyorlar? Neden tek dünya devleti kurmak istiyorlar? Mavi Kan ne demek önce bunu anlamanız lazım. Yoksa sentez yapamazsınız.

NOT: öncelikle arama motoru olarak DuckDuckGo vb bağımsız bir arama motoru kullanın. Yoksa bu bilgileri Google da asla bulamazsınız. Çünkü onlar bu tür bilgileri insanlar öğrenmesin bulmasın aydınlanmasın diye filtreliyorlar.

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Dolar milyarderi olma şansı Komünist Çin'de daha yüksek...
    Çin'e mi gidelim Komünist mi olalım? Ne diyonuz Cemaat-ı müslimin?

Sayfa 502/1014 İlkİlk ... 24024524925005015025035045125526021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •