Sayfa 503/1014 İlkİlk ... 34034534935015025035045055135536031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8105 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Küresel güçlerin hedefleri :
    * Evanjalizmi getirmek
    * Dünya ülkelerindeki sınırları kaldırmak
    * Dünyayı tek elden yönetmek
    * Özel mülkiyeti kaldırmak ve buna bağlı olarak halkı köleleştirmek
    * Dünya nüfusunu olabildiğince minimum seviyeye indirmek
    * Quantum Bilgisayar ( Digital Tanrıyı yaratmak )
    * Quantum Bilgisayar , normal bilgisayarlardan çok çok daha üstündür . Amaç online ortamında bütün hareketlerinizi takip etmek . TV , telefon , internet , kamera hiç farketmez !
    * Digital parayı getirip kağıt parayı ise RAFA kaldırmak .

Kısacası kendilerini tanrılaştırmak için her türlü yolu deniyorlar .

2. Yazdıklarınızda yanlış bilgiler var. Düzeltiyorum. 2 farklı gruptan bahsediyoruz.

Küreselciler satanisttir -> Biden Harris Obama Bush Clinton ve bunları destekleyen FED in sahipleri gibi (Rothschild JPMorgan vb). Bunlar Mavi Kan dan geldiklerine ve üstün ırk olduklarına inanırlar. Tek dünya devleti ile tüm insanlığı merkezi kontrol etme projeleri vardır. ABD ÇİN ve İngiltere yi paravan olarak kullanırlar. Dünyada hiçbir büyük devletin kalmamasını ve hepsinin yıkılmasını hedeflerler. Şu anda ABD deki ve ÇİN deki egemen güç , oyun kuran asıl akıl bunlardır. Slikon vadisindeki büyük mega yazılım şirketleri bunlara bağlıdır. Köken olarak Masonlar ve diğer masonik yapılanmalar bunlara bağlı alt gruplar olarak çalışırlar.

Evangelistler hristiyanlığın bir alt koludur -> Trump ve fanatik taraftarları gibi. Evangelistler eski ahit yeni ahit kitaplarına inanırlar ve büyük İsrail in kurulması için çalışırlar. Petrol Altın Maden Market vb şirketleri bunlara bağlıdır. Bunların en büyük hedefi ABD yi tekrar en güçlü devlet yaparak, İsrail in büyük devlet olarak devam etmesini sağlamaktır.

Alıntı Originally Posted by abc1980 Yazıyı Oku
    Küresel güçlerin hedefleri :
    * Evanjalizmi getirmek
    * Dünya ülkelerindeki sınırları kaldırmak
    * Dünyayı tek elden yönetmek
    * Özel mülkiyeti kaldırmak ve buna bağlı olarak halkı köleleştirmek
    * Dünya nüfusunu olabildiğince minimum seviyeye indirmek
    * Quantum Bilgisayar ( Digital Tanrıyı yaratmak )
    * Quantum Bilgisayar , normal bilgisayarlardan çok çok daha üstündür . Amaç online ortamında bütün hareketlerinizi takip etmek . TV , telefon , internet , kamera hiç farketmez !
    * Digital parayı getirip kağıt parayı ise RAFA kaldırmak .

Kısacası kendilerini tanrılaştırmak için her türlü yolu deniyorlar .

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Yazdıklarınızda yanlış bilgiler var. Düzeltiyorum. 2 farklı gruptan bahsediyoruz.

Küreselciler satanisttir -> Biden Harris Obama Bush Clinton ve bunları destekleyen FED in sahipleri gibi (Rothschild JPMorgan vb). Bunlar Mavi Kan dan geldiklerine ve üstün ırk olduklarına inanırlar. Tek dünya devleti ile tüm insanlığı merkezi kontrol etme projeleri vardır. ABD ÇİN ve İngiltere yi paravan olarak kullanırlar. Dünyada hiçbir büyük devletin kalmamasını ve hepsinin yıkılmasını hedeflerler. Şu anda ABD deki ve ÇİN deki egemen güç , oyun kuran asıl akıl bunlardır. Slikon vadisindeki büyük mega yazılım şirketleri bunlara bağlıdır. Köken olarak Masonlar ve diğer masonik yapılanmalar bunlara bağlı alt gruplar olarak çalışırlar.

Evangelistler hristiyanlığın bir alt koludur -> Trump ve fanatik taraftarları gibi. Evangelistler eski ahit yeni ahit kitaplarına inanırlar ve büyük İsrail in kurulması için çalışırlar. Petrol Altın Maden Market vb şirketleri bunlara bağlıdır. Bunların en büyük hedefi ABD yi tekrar en güçlü devlet yaparak, İsrail in büyük devlet olarak devam etmesini sağlamaktır.
    Sayın Sadecegrafik , değerli bilgileriniz için teşekkür ederim . Sağlıcakla kalınız .

4. Altın da en iyi alım bölgesine yaklaşmak üzereyiz. Aşağıda ibnator LGBT renkleri ile kutuyu boyadım.

Tahminen buralar Trump ın gittiği döneme denk gelecek. Oralardan sonra merkez bankaları tarafından basılacak para miktarı o kadar büyük ve sürekli olacak ki miktarları hafsalımız almayabilir.

Buralardan fiziki veya fiziki karşılığı olan sanal altın alın, sonra 2025 yılı sonuna kadar ekranları kapatın. Ben kendi adıma böyle yapacağım.

jpg html çevirme

5. Rafinerinin sattığı 22 ayarlar ya da 24 ayar külçeler Gr bazında neden reel piyasadan yüksek satılıyor

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Direk IAR veya NADİR den kendiniz gidip alın. Üreticilerden mağazadan alın aracısız. Düşük komisyon ödersiniz ve taklit riski olmaz. Internetten alırsanız üstüne sigorta yükü biniyor, o sebeple daha fazla marj ödemiş olursunuz.

http://www.iar.com.tr/Iletisim/magazalarimiz/1

İAR DÖVİZ VE KIYMETLİ MADENLER YETKİLİ
    MÜESSESE A.Ş.
    Taya Hatun Mah. Aynacılar Sokak No:6 Eminönü / İstanbulTel :+90 (212) 512 34 34

HALAC DOVİZ VE KIYMETLİ MADENLER TİC. A.Ş.
    Anafartalar Cad. No:41/A Altındağ – Ulus / AnkaraTel :+90 (312) 310 24 24

GRAM GOLD KIYMETLİ MADENLER A.Ş.
    Kuyumcukent Avm Atölyeler Bloğu 1.Kat 3.Sk No:51 Yenibosna / İstanbul Tel :+90 (212) 603 01 01

https://www.nadirgold.com/iletisim.aspx

Kapalıçarşı Şube 444 5 995

Nmr Hediyelik Eşya Tic. ve San. Ltd. Şti
    Tacirler Sokak No:5/7
    Kapalıçarşı Beyazıt İstanbul

Eğer bunlara erişim imkanınız yoksa, KuveytTürk ten internetten sanal altın alın, sonra da şubedeki müşteri temsilcinize fiziki teslim istediğinizi söyleyip, gidip vezneden direk elden fiziki teslim alın. En iyi alternatif yöntem budur.

Alıntı Originally Posted by ScourgeofGod01 Yazıyı Oku
    Rafinerinin sattığı 22 ayarlar ya da 24 ayar külçeler Gr bazında neden reel piyasadan yüksek satılıyor

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Altın da en iyi alım bölgesine yaklaşmak üzereyiz. Aşağıda ibnator LGBT renkleri ile kutuyu boyadım.

Tahminen buralar Trump ın gittiği döneme denk gelecek. Oralardan sonra merkez bankaları tarafından basılacak para miktarı o kadar büyük ve sürekli olacak ki miktarları hafsalımız almayabilir.

Buralardan fiziki veya fiziki karşılığı olan sanal altın alın, sonra 2025 yılı sonuna kadar ekranları kapatın. Ben kendi adıma böyle yapacağım.

jpg html çevirme

Sayın Sadecegrafik , birikimlerimin yarısı BES altın fonlarında ( gram altın 105 TL ' den itibaren elime geçtikçe aldım ) . 8 seneden beri BES müşterisiyim .

Diğer yarısı ise fiziki altın olarak yastık altında . Kısacası Bireysel Emeklilik Sistemi ' ndeki birikimlerim beni düşündürüyor . Finansal çöküş ya da 1929 ekonomik buhrana benzer olayda BES birikimlerimde problem olur mu ? Bilindiği üzere BES birikimleri devletin güvencesi altında . Teşekkür ederim . Sağlıcakla kalınız .

8. Merhaba
    8 yıllık birikimde, %25 devlet katkısı reel olarak şuan % kaçta ?
    Sormamımın sebebi, devlet katkısında fon seçimi yapılamadığı için 8 yılda ne kadar erimiş merak ettim

Alıntı Originally Posted by abc1980 Yazıyı Oku
    Sayın Sadecegrafik , birikimlerimin yarısı BES altın fonlarında ( gram altın 105 TL ' den itibaren elime geçtikçe aldım ) . 8 seneden beri BES müşterisiyim .

Diğer yarısı ise fiziki altın olarak yastık altında . Kısacası Bireysel Emeklilik Sistemi ' ndeki birikimlerim beni düşündürüyor . Finansal çöküş ya da 1929 ekonomik buhrana benzer olayda BES birikimlerimde problem olur mu ? Bilindiği üzere BES birikimleri devletin güvencesi altında . Teşekkür ederim . Sağlıcakla kalınız .

Sayfa 503/1014 İlkİlk ... 34034534935015025035045055135536031003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •