Sayfa 526/1014 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 8107 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Şu bakiş açısından kurtulun.
    "Hisse fiyati dusuyor kesin sirket iflas edecek."
    "Altin dusuyor degeri sifirlanacak, tedavulden kalkacak."

Dusecek, cikacak.Ama elbet cikacak.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Amerikan devlet tahvili faizlerinin kısa süre içinde %10 civarı artışının emtia düşüşüne neden gösterenler var. Faiz yükselmesi, fiyatının düşmesi sonucu değil mi. Yani tahvil satışı var. Bu para neden tahvilden çıkar, fed faizi yükselmeyeceğini duyuruyor. Ekonomi zaten kötü, faizlerin ileride yükselmesi pek mümkün olmadığına göre tahviller neden satılıyor. Var mı fikri olan. Selamlar

3. Onu bunu bilmem de aylarca bekledikten sonra tam altın fiyatlarının coşacağı zaman korkunç derecede düşüş...
    Pazartesi gram altın alacak adam dünyanın en şanslı adamıdır

4. Düşüncemi biraz açayım. Devrim bey tam da bunlardan bahsediyor:
    https://www.youtube.com/watch?v=DMMYqChda0s

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    bitcoin piyasa hacmi şu an göze batmıyor çünkü ons altın piyasa hacminin 20'de 1 kadar şu an. açıkçası devletler de çok karışmıyor şu an için. işlerine geliyor çünkü altına gidecek para bitcoin'e gidiyor. aynen FAANG'ın balonunu şişirmesi gibi buna da ses etmiyorlar.

ama o balonlar patlayacak arkadaş. bak tekrar söylüyorum, yarın bir gün abd'de bombalar patlar, yüzlerce ölüm olursa ve bitcoin ile ödemeler gerçekleştiği ortaya çıkarsa eğer geleceğin parası falan dinlemez kan alırlar kan.

6.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Sınırlı üretilen ve tüketimi çoğalan bir emtianın değeri nasıl sıfırlanacak?
    Bugün elektronik sektörü dahil bir çok sektörde kullanılmakta.
    Ben bunu biliyorum bunun aynısı bitcoin içinde geçerli bitcoin sıfırlanacak diyenlere özel esprisine söyledim yoksa altına yatırım yapıyorum sıfırlanmayacağını elbet biliyorum

7. bir sabah kalktığımızda ve bitcoin sistemi çökmüş olursa bir muhatap var mı, bilgisi olan varsa her gün artıyor kaçırmayalım bizde.
    çökmez şu gerekçelerle demeyin, sadece çökerse muhatap var mı onu soruyorum.
    yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    bir sabah kalktığımızda ve bitcoin sistemi çökmüş olursa bir muhatap var mı, bilgisi olan varsa her gün artıyor kaçırmayalım bizde.
    çökmez şu gerekçelerle demeyin, sadece çökerse muhatap var mı onu soruyorum.
    yatırım tavsiyesi değildir.
    Sistemin çökme ihtimali yok matematik ile çalışıyor bir yazılım sahibi yok ben bırakıyorum bu sistemi demelerini gerektiren bir sistem değil anlaşılmayan bu işte bitcoin dışındaki diğer coinleri bilemem onlar bir gün kaybolabilir ama bitcoinin çökme şansı imkansız eğer araştırırsanız nasıl bir matematik ürünü olduğunu görürsünüz bu arada bitcoini övdüğüm falan yok sadece objektif bakmanızı istiyorum

Sayfa 526/1014 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •