Special Days Image
Sayfa 534/1013 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon
Arama sonucu : 8101 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    Aralık ayında aamerika 145 milyar dolar acık vermiş alman ekonomi ilk defa yüzde5 kücülmü ş yeni teşvik paketleri bir bir gelmek üzerehale bak
    Halkın, cebindeki fazla parayı harcayacak yer veya imkan bulamaması, ekonomiyi küçültür mü?
    Altın başlığı bu sorunun yeri değil ama bahsi geçince merak ettim.

Aşağıdaki almanca yazıların özeti: Hepsi eve kapanınca paraları harcayamamışlar, fazla paraları birikmiş.

Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

2. +0,50 den -0,20 ye götü başı durmuyor oynak iyice dağıttı ytd

3. kumarbazların denyo da 40 binden 30 düştüydü geri 40 olmuş kutpo 6 dan 60 çıkmış karlı güzel bir şirket ama karı orta ölçekli kobi karını geçmiyor 60 olacak kadar değil kumarcoin ise 40 dan 30 tekrar 40 a heralde 100 olur bu günlük artı dan eksi ye eksi heralde 2-3 aya sıfırlarız heralde ytd

Valla altın işi cidden sıkıcı,alternatif yatırımlara kaça fırsatlara bakınca da insan demoralize oluyor.Sanki spek hissesindeyiz,moral bozup dökmeye çalışıyor birileri.Koca altın piyasası,hesap kitap her şey ama her şey altın lehine ama gitmiyor işte .Yapacak bir şey yok,bu saatten sonra biz çıkarız uçar gider ,çıkmak alternatif gibi gelmiyor bana.Bekliyoruz bakalım hayırlısı 2021 yılında çok değişik işler olacak gene en mantıklısı bu.

5. Hocam bırak yükselmesinde küçük küçük biriktirelim, daha iyi değilmi bir müddet böyle kalması
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla altın işi cidden sıkıcı,alternatif yatırımlara kaça fırsatlara bakınca da insan demoralize oluyor.Sanki spek hissesindeyiz,moral bozup dökmeye çalışıyor birileri.Koca altın piyasası,hesap kitap her şey ama her şey altın lehine ama gitmiyor işte .Yapacak bir şey yok,bu saatten sonra biz çıkarız uçar gider ,çıkmak alternatif gibi gelmiyor bana.Bekliyoruz bakalım hayırlısı 2021 yılında çok değişik işler olacak gene en mantıklısı bu.

6. yine aynı ayak önce artı yap sonra eksi çak ama bu sefer terazinin kantarını iyice kaçırdı her gün -0.50 -1.0 yakında sıfırlayacak y.t.d.

7. Yabancı bak ben döviz satıyorum sen de sat dedi ve lakin yerli terbiyeli maymun olmayı reddetti, terbiyesizlik yaptı yine döviz aldı.. Biz bunları bezdiririz diyecek ne zamanları ne de dövizleri var. Bu iş karakolda biter..

8. Türkiye Uluslararası Net Yatırım Pozisyonu NIIP:385 Milyar Dolar, net dış borcumuzu bir türlü aşağı indiremiyoruz..
    İMF 2020 MilliGelir sıralaması(Milyar Dolar); 20.Turkey:649.. 21.Taiwan:635.. 22.İran:610..
    2023de 10.sıraya çıkacaktık.. Hayra yoralım, hız almak ve sıçramak için geri çekildik diyelim!

Sayfa 534/1013 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •