Sayfa 535/1014 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 8109 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. mutasyonlı ponzi yaygınlaşarak bitcoin çılgınlığından sonra borsayada sıçradı şu an borsa sadece bizde değil tüm dünyada YENİ TÜREV PONZİ dir misal BİST de bir elin parmaklarını geçemeyecektir düzenli temettü veren ve yönetim gideri altında karı patrona aktarmayan şirket hatta öyle bir şirket yok mutlaka incelerseniz en düzenli temettü dahi dağıtan şirket bile yönetim gideri vb saçma kalemler altında astromik rakamlarla patrona çalışır hoş zarar yapan şirketlerde patrona aktarıyor y.t.d

2. şu an hizmet sanayi turizm yada hangi sektör ise gelişen büyüyen yatırımcısına kar payı vb dönütle yarar sağlayan bir borsa yok ama hisselerin fiyatları ortalama %200 arttı yabancı yatırımcı olayıda cabası acaba bu yabancının ne kadarı gerçek yabancı yoksa zamanında yalakanan spekler gibi londradan şurdan burdan hesap açan hırsız spekler mi bence yeni ponzi borsa dır tüm dünyada da aynısıdır altın artık heralde devrini kapacak gibi umarız son bir çıkış olurda bizde çıkarız y.t.d

3. Uykudan uyandığınızda elinizde sadece fiziki varlıklarınızın kaldığını göreceksiniz. Fiziki varlıklarınızı azami ölçüde arttırmaya çalışın.

Belki de size anlatılanlar bir illüzyon. Siz uyanmaya bakın yeter ki! Fiziki varlıklarınıza sahip çıkın!

Misal, aşı işindekilerin hepsinin organik gerçek kanbağı ile akraba olduklarını Ramazan Kurtoğlu hoca belgeriyle açıkladı. Aşağıdaki sahısların hepsi aynı aileden ve organik olarak birinci ikinci derece akraba. Burla Ailesi mensupları ve diğer adıyla BURLA BİRADERLER veya Bourla Family üyeleri.

* Pfizer CEO su Albert Bourla
    * Biontech CEO su Uğur Şahin
    * Eczacıbaşı
    * Atabey İlaç, Bülent Atabey
    * Amerikalı Dr Mehmet Öz

Kaynak:

https://twitter.com/HSYNYILMAZ09/sta...972688386?s=20

Ek bilgi:

Lori Burla öldü
    Burla ailesi bundan 500 yıl önce İspanya'dan Osmanlı topraklarına göç eden bir İspanyol Yahudi ailesidir.

https://www.dunya.com/kose-yazisi/lori-burla-oldu/4600

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
     Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    bitcoin piyasa hacmi şu an göze batmıyor çünkü ons altın piyasa hacminin 20'de 1 kadar şu an. açıkçası devletler de çok karışmıyor şu an için. işlerine geliyor çünkü altına gidecek para bitcoin'e gidiyor. aynen FAANG'ın balonunu şişirmesi gibi buna da ses etmiyorlar.

ama o balonlar patlayacak arkadaş. bak tekrar söylüyorum, yarın bir gün abd'de bombalar patlar, yüzlerce ölüm olursa ve bitcoin ile ödemeler gerçekleştiği ortaya çıkarsa eğer geleceğin parası falan dinlemez kan alırlar kan.
    güzel güzel yol yapmaya başladılar.bunu diyen yellen olduğuna göre serseri parayı buraya kanalize edip belki de buradan tüm parayı bummm deyip resetleyecekler.

*Walter Bloomberg
    @DeItaone
    · 2s
    YELLEN SAYS CRYPTO CURRENCIES ARE OF A PARTICULAR CONCERN FOR TERRORIST FINANCING, MONEY LAUNDERING

güzel güzel yol yapmaya başladılar.bunu diyen yellen olduğuna göre serseri parayı buraya kanalize edip belki de buradan tüm parayı bummm deyip resetleyecekler.

*Walter Bloomberg
    @DeItaone
    · 2s
    YELLEN SAYS CRYPTO CURRENCIES ARE OF A PARTICULAR CONCERN FOR TERRORIST FINANCING, MONEY LAUNDERING
    Altın üzerinden mi resetleme olacak diyorsunuz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Altın üzerinden mi resetleme olacak diyorsunuz
    bitcoin'in dünyadaki kriz ihtiyacı arttıkça ve likidite bollaştıkça ralli yapmasının sebebi sanki altın ve gümüş gibi emtialara gidecek olan parayı buraya kanalıze etmeleri diye düşünüyorum. böylece piyasaları paniğe sevkedecek bir altın rallisi bile önlenmiş olabilir.

ilerde de yeterli market büyüklüğüne ulaştığı zaman bitcoin'in bir sabah kalktığımızda bir kaç dolara düştüğü bir çeşit great reset görebiliriz. çünkü bu bol likidite çok güzel herkes kazanıyor da yarın bir gün aşı sonrası ekonomiler açıldığında oluşacak enflasyonu düşünüyorlardır illaki. ben para harcamayı sevmem, ben bile normalde dönüşte nereye kaçsam diyorum çılgın tüketim toplumu bol likiditeyle çok şey yapar o yüzden bitcoin çok resetlenesi duruyor. altını resetleyecek bir güç yok

bitcoin'in dünyadaki kriz ihtiyacı arttıkça ve likidite bollaştıkça ralli yapmasının sebebi sanki altın ve gümüş gibi emtialara gidecek olan parayı buraya kanalıze etmeleri diye düşünüyorum. böylece piyasaları paniğe sevkedecek bir altın rallisi bile önlenmiş olabilir.

ilerde de yeterli market büyüklüğüne ulaştığı zaman bitcoin'in bir sabah kalktığımızda bir kaç dolara düştüğü bir çeşit great reset görebiliriz. çünkü bu bol likidite çok güzel herkes kazanıyor da yarın bir gün aşı sonrası ekonomiler açıldığında oluşacak enflasyonu düşünüyorlardır illaki. ben para harcamayı sevmem, ben bile normalde dönüşte nereye kaçsam diyorum çılgın tüketim toplumu bol likiditeyle çok şey yapar o yüzden bitcoin çok resetlenesi duruyor. altını resetleyecek bir güç yok
    Anladım da dediğiniz hadiseye resetleme değil de başka bir tanım bulmak lazım di mi ))))))))))))

Sayfa 535/1014 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •