Sayfa 552/1015 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 8114 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. wikileaks belgelerine göre Bretton Woods fiat para sistemini kuran, kendilerine göre muhtemelen en üst derece mimar olan, ve muhtemelen 300 ler komitesinin lideri olan HENRY KISSINGER ileride sistemi sıfırlayıp reset atacağız ve insanların elinden tüm sanal dayanakları alacağız diye 1974 yılında açık beyanda bulunmuş.

siz aptalsanız veya uyuyorsanız adamlar sizleri sanal sosyal medya ile hipnoz eder ve sanal fiat para ile zenginleştiğinizi zennettirerrerek zikerler ama siz tecavüz edildiğinizi bile anlayamazsınız.

tecavüze uğrayıp olup mutlu olmak sizin tercihiniz.

ben tecavüz edilmeyi reddediyorum.

ağırlıklı tarım arsası ve fiziki (veya fiziki karşılığı olan) platin altın gümüş alıyorum.

http://anotherfreegoldblog.blogspot....-and-jeff.html
    Son düzenleme : sadecegrafik; 30-01-2021 saat: 12:27.

2.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    .....tecavüze uğrayıp olup mutlu olmak sizin tercihiniz. ben tecavüz edilmeyi reddediyorum. ağırlıklı tarım arsası ve fiziki (veya fiziki karşılığı olan) platin altın gümüş alıyorum.....
    Kıçına pamuklu kürdan değdirtmeyen prostatına elletmeyen yurdum insanı
    tabii ki tecavüzü reddedecek Vampirin yüreğine gümüş kurşun gönderecek..
    Vampirella gibi bir güzelliğe kıymak mı doğru emdirmek mi doğru o ayrı bir konu.!.
    https://en.wikipedia.org/wiki/File:V...o%27s_art).png

3. Gümüşü uçuracaklar tüm dünyada konuşulan bu hafta belki altına da el atarlar

4.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku

ağırlıklı tarım arsası ve fiziki (veya fiziki karşılığı olan) platin altın gümüş alıyorum.
    Yine siz bilirsiniz, kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyorsa tarım arazisi alın.
    Ama bir işinize yarayacağını düşünmüyorum.

Taa menderes döneminden başlayarak, ısrarlı bir şekilde köylüyü köyden kazıyıp şehirlere doldurma planı uygulanıyor.
    En son çıkan "arsa alıp üzerine eve çevrilmiş konteyner koyma modası"na da belediyeler müdahale ediyor şu an.
    Bill Gates tarla alabilir. O Bill Gates, biz ise gariban Yaşar usta.
    Sopa güçlülerin elinde.
    Güçlüler sopayı vurup "sen ekip dikmeyeceksin, Bill ekip sana satacak, sen satın alacaksın" dedikleri zaman iş biter.

Yine de kendinizi iyi hissettirecekse alın tabi ki. Rahat uyumak gibisi yok.
    Ben de 10 yıldır sadece 2 gün elektriği 2 gün de suyu kesilen bir bölgede olmama rağmen, elektrik ve su kesintisine hazırlanıyorum.
    Belki tedbirlerimi hiç bir gün kullanmam gerekmeyecek. Ama rahatlatıyor işte.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

5. Tabipler Birliğinin ve Sağlık Bakanlığının yakın zaman önce değişen logosunu bir gözlemci detaylı olarak aşağıdaki videoda anlatmış. benim gördüğüm Lilith sembolü boşuna değilmiş. Baphometh in kucağındaki çift yılanlı sembol. birebir benziyor. isteyen buyursun komplo desin. ama önce incelesin. ezbere kabul etmeyin, ezbere komplo deyip reddetmeyin. inceleyin analiz edin. mantığınıza yatmıyorsa reddedin. mantığınıza uyuyorsa biraz daha araştırın. önemli olan araştırma.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    TV deki Bilim Kuruluna, bazı Profesörlere, bazı Doktorlara bir de bu gözle bakın. Aralarından bazıları Lilith in çocukları olduğuna inanıyor sanırım. Tabipler birliğinin logosuna ve Sağlık Bakanlığının logosuna dikkatli bakın. Görünüşe göre Lilit simgesi.

Sağlık sektöründe bazı bilim kurulu üyeleri, sağlıktaki tepe yöneticilerden bazıları, sağlık sektöründeki profesörlerden doktorlardan bazıları Lilith in torunları olduklarını mı düşünüyorlar?

Peki Lilith (Lilit) kim? Kabil'in annesi olduklarını düşündükleri kişi. Hangi inanışa göre?

Lilith; Musevilik ve Hristiyanlık'ta önemli bir yeri olan ve efsanelere konu olmuş bir kadın. Adem'in ilk eşi olarak Tanrı tarafından, Adem ile aynı anda çamurdan yaratılan Lilith eşitlik iddiasında bulunan ilk insan olarak tarihte yerini almıştır.

Lilith, Musevilik ve Hristiyanlık apokrif inançlarında Âdem'in ilk eşidir. Talmud'da yer alan Yaratılış bölümünün 1. Bab'ında Âdem ile beraber bir dişi yaratıldığından, 2. Bab'ında ise Âdem'in kaburga kemiğinden bir dişi yaratıldığından bahsedilmektedir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Lilith

Efsanelerde bilinenin aksine kendisi Adem'in ilk eşi olarak geçmektedir.

https://onedio.com/haber/efsanelerde...ikayesi-820853

6. ben küçük bir yatırımcıyım. ne yapıyorsam onu yazıyorum. gelen çok büyük bir tehdit var. ben kendi adıma bilgilendirme yapıyorum.

hatalı veya eksik analizlerim olabilir. ben her yazdığım kesin doğru iddiasında değilim. lütfen araştırın. doğrusunu öğrenmeye çalışın. hatalı analizlerim varsa siz daha iyisini yapın hep birlikte öğrenelim. yanlış yorumlarım varsa özür dileyip hatalı analiz yaptım derim.

Peygamber ateşe atıldığında bir karınca su taşıyormuş, ona sormuşlar, senin taşıdığın su ne ki bu ateşi söndüremezin. Karınca demiş ki ateşi söndüremeyeceğimi ben de biliyorum, maksat safım belli olsun, Allah ne dilerse o olur kainatta, ama ben ahirette hesaba çekileceğim zaman gücüm nisbetinde elimden geleni yaptım diyeceğim.

dünya ekonomik forumu yine 300 ler komitesine bağlı bir alt kuruluş olarak 2030 yılındaki hedeflerini anlattı.

GLOBAL KOMUNİZM.

HİÇBİRŞEYİN SAHİBİ DEĞİLİM YOK AMA MUTLUYUM.

AŞI PASAPORTU İLE KONTROL EDİLEN SÜREKLİ HER AY mRNA AŞILARI OLAN İNSANLAR.

MERKEZİ BLOCKCHAIN YAPISI İLE TÜM ÖDEMELERİN IMF YÖNETİMİNDE OLACAĞI DİJİTAL PARA.

MERKEZİ PUANLAMA SİSTEMİNE GÖRE GLOBAL DÜNYADA DAVRANIŞLARA GÖRE YAPAY ZEKANIN PUANLADIĞI BİR KREDİ GÖZETLEME SİSTEMİ.

https://off-guardian.org/2020/11/12/...of-the-future/

https://www.weforum.org/agenda/2016/...d-change-2030/

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Yine siz bilirsiniz, kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyorsa tarım arazisi alın.
    Ama bir işinize yarayacağını düşünmüyorum.

Taa menderes döneminden başlayarak, ısrarlı bir şekilde köylüyü köyden kazıyıp şehirlere doldurma planı uygulanıyor.
    En son çıkan "arsa alıp üzerine eve çevrilmiş konteyner koyma modası"na da belediyeler müdahale ediyor şu an.
    Bill Gates tarla alabilir. O Bill Gates, biz ise gariban Yaşar usta.
    Sopa güçlülerin elinde.
    Güçlüler sopayı vurup "sen ekip dikmeyeceksin, Bill ekip sana satacak, sen satın alacaksın" dedikleri zaman iş biter.

Yine de kendinizi iyi hissettirecekse alın tabi ki. Rahat uyumak gibisi yok.
    Ben de 10 yıldır sadece 2 gün elektriği 2 gün de suyu kesilen bir bölgede olmama rağmen, elektrik ve su kesintisine hazırlanıyorum.
    Belki tedbirlerimi hiç bir gün kullanmam gerekmeyecek. Ama rahatlatıyor işte.

7. Yarindan itibaren muhtemelen fiziki gumus kulce bulmakta cok zorlanacaksaniz. Alma imkani olanlar 30$ asilmadan alabilir. 30$ hedefi gecilirse hedef 60$.

Amerikadaki fiziki saticilarda 1 adet coin kalmadi. Tamamen fiziki gumus kitligi basladi.

APMEX, JDBULLION, KITCO fiyatlari onsta 36$ a yukseltti. Ama reddit tayfasi fizikiye saldirdikca fiyatin ust siniri yok.

Global olcekte fiziki gumus alimlari oluyor ve piyasada fiziki gumus kalmadi.

Pazartesi panik yapan sanayi sirketleri aniden buyuk montanli alimlara baslarsa gumuste ilk durak 60$ olur.

8. gümüş koptu bu reddit ciler acaba altın içinde bi iyilik yapsalar fena olmaz mı? neyse zaten olacana varır ytd...

Sayfa 552/1015 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •