Sayfa 555/1015 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 8115 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Reddit ciler fiziki gumus piyasasini kurutup COMEX de shortlari parlatip Fiziki Gumusun ons fiyatini 1000$ yapacagiz diyorlar. Izliyoruz ve destekliyoruz.

Fiziki Kulce Gumus almaya devam. Altincilar Platinciler ve Gumusculer el ele fiziki gumus kulce alip patlatalim bu kureselci satanistlerin yatirim bankalarini. Madem onlar bizi mRNA arsilari ile asilayarak oldurecekler, bizde onlari fiziki Gumus alarak oldurecegiz.

aynen Dracula Vampir filmlerinde Gumus kursunun vampirleri oldurmesi gibi oldu.

2. Nasıl bi hayal dünyanız var sn altıngrafik altında servetim eridikçe ağzım açık izliyorum

3. ben olsam madem sıkıştıracaklar gumusde..altını yukarı cekerim ki dikkatleri buraya topliyim ama bizim kayıp prens shortta sanırım

4.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Bizde gaza gelip 1 milyonluk altın aldık yüzde 3 şimdiden girdi
    % 3 bişey değil hocam.
    Benim altınla ilk tanıştığım rakam 100-108 TL civarıydı.
    Sonra gümledi 80 liraya.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

5. Altin hesabi ben beni bildim bileli USD uzerinden yapilir. Dolarin artti mi azaldi mi? Onu hesap edeceksin.

TL faizi bu ay indirince dolar normal olmasi gereken degerine cikar, ayrica ons altin da gumuse ayak uydurursa gramaltintL de 600 leri gormemiz fazla uzun zaman almayacaktir.

altinin artmaasini istiyorsan Reddit cilere destek cik ve fiziki kulce gumus al. yoksa altinda ons olarak yatay seyir uzun sure devam eder.

JPMorgan BlackRock ve HSBC kiymetli metal piyasalarini turev enstrumanlarla kontrol eden vampirler.

Ancak su anda fiziki Gumuse bagli enstrumanlarda short terste yakalandilar. Onlar dayak yedikce gucleri zayiflayip Altini da kendi haline salacaklardir.

Su anda tek yapman gereken bostaki paranla KapaliCarsi ya gidip kulce fiziki gumus almak Nadir den veya IAR dan. Gidemiyorsan da internetten en ucuz satan yerlerden birisinden alabilirsin. GramAltin sitesi var. Baska sitelerde var.

Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Nasıl bi hayal dünyanız var sn altıngrafik altında servetim eridikçe ağzım açık izliyorum

6. Altinda bir sonraki yukari dalga fiziki gumusun 30$ kalici olarak kirmasi ile birlikte cok kuvvetli olacaktir ve tum dunyadan fiziki altin talebi artarak gelecektir. Fiat paralarin degeri tuvalet kagidi kadar, Sakin gaza gelip ZIKCOIN vb sanal paralar almayin.

Insanlik tarihi boyunca tek gercek para altindir (ve gumustur). Hersey aslina rucu eder. Fiat paralarda eninde sonunda gercek degeri neyse ancak o kadar degerlidir. Sanal varliklar ancak sanal alemde degerlidir.

1910$ larin kalici sekilde gecilip tatli birer hatira olarak hatirlanacagi gunler yakinda bu sinemada.

Fiziksel varliklarinizi kimse sizden alamaz. Caldirmadiginiz surece mal sizindir. Sanal dunya sadece bir veritabanindaki bir satir silinebilir bilgiciktir. O satiri birgun force majeure birisi sizden izinsiz sildiginde sanal dunyada artik yoksunuz varliginiz bitmis demektir.

7. Fiziki Gumus / Dunyadaki basilan M2 para arzi

Bu fiyatlara bir daha Fiziki Gumus bulamayabiliriz bir sure sonra.

8.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Altin hesabi ben beni bildim bileli USD uzerinden yapilir. Dolarin artti mi azaldi mi? Onu hesap edeceksin.

TL faizi bu ay indirince dolar normal olmasi gereken degerine cikar, ayrica ons altin da gumuse ayak uydurursa gramaltintL de 600 leri gormemiz fazla uzun zaman almayacaktir.

altinin artmaasini istiyorsan Reddit cilere destek cik ve fiziki kulce gumus al. yoksa altinda ons olarak yatay seyir uzun sure devam eder.

JPMorgan BlackRock ve HSBC kiymetli metal piyasalarini turev enstrumanlarla kontrol eden vampirler.

Ancak su anda fiziki Gumuse bagli enstrumanlarda short terste yakalandilar. Onlar dayak yedikce gucleri zayiflayip Altini da kendi haline salacaklardir.

Su anda tek yapman gereken bostaki paranla KapaliCarsi ya gidip kulce fiziki gumus almak Nadir den veya IAR dan. Gidemiyorsan da internetten en ucuz satan yerlerden birisinden alabilirsin. GramAltin sitesi var. Baska sitelerde var.
    JPM fiziki gümüşün yarısını kontrol ediyor. Adam nie short squeeze yesin. Milleti gaza getirip reddit’te vs gümüşü yükseltiyor. Kendi yaptığı zaman çok belli oluyor market maker olduğu için. Ben reddit’in de istemeden de olsa ekmeklerini yağ sürdüğünü düşünüyorum. Bankaları batırmak mı istiyorsun? Çok kolay amerika’da 10 milyon orta gelirli kişi organize olup çeksinler paraları bankadan. Bu kadar basit yok hisseyi kurtarcaklarmış, yok fiziki gümüş altın alıp babaları oyun dışına atacaklarmış. Geçiniz efendim. Onları kendi oyunlarında yenemezsin çünkü saha onların top onların hakem onların. Tek yapılması gereken kendini(pranı) sahadan çekmek. Rakip yoksa oyun da yoktur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 555/1015 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •