Sayfa 635/1013 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon
Arama sonucu : 8103 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Amerikadaki ETF lerdeki gümüş miktarı londradaki ve comexdeki olduğu söylenen gümüşün yüzde 85 i kadar olduğu söyleniyordu.Bu yüzde 100 ü geçerse bu kediyse ciğer nerde ciğerse kedi nerde olayı olur,zaten redditçilerde habire bunu vurguluyordu,o iş bu yıl sonuna kalmaz kopar.

Ben tekniğe inanmam.Bu global satanistlerin ellerinin altında ne teknikçiler vardır, kaldıraçlı işlem yapanların canına okumak için istenirse gereken zamanlarda evelallah ne hareketler yaptırırlar.Benim yatırım kriterlerim arasında grafikler mumlar falan hiç olmadı,uzun vadeli grafiklere eyvallah ama kısa vadeli destekler dirençler mumlar falan bakmam incelemem umursamam)))))) Şimdiye kadar da finansal piyasalarda bu cehaletim bana hep para kazandırdı diye düşünüyorum o yüzden yıllarca o konuyu ayrıntılı bir şekilde incelemiyorum.Yoksa evelallah para bağlıyoruz,onu da öğrenirdik te beni yanıltma olasılığı olur diye öğrenmiyorum))))))))

Yalnız gene de o uzun kırmızı çubuklar hangi saatlerde oluyor özellikle gümüşte bir inceleyin bakalım ne göreceksiniz.))))))

Geçen videolarda değer verdiğim bir analist dolar 7.3 olunca bu 200 günlük ortalama kırılması çok zor falan diye baya konuştu.Hakikaten 7.3 7.4 arası baya kaldı dolar.Ben teknikçi olsam aha tam zamanıdır deyip artacak diye pozisyon alırdım ,hop ne oldu çaktılar 6.9 a kadar.Aynı misal altında her dirençte beklediler beklediler çaktılar,kaç teknikçiyi avlamışlardır.E benim tarzımda yatırımcılar ne yaptı,vay gene ucuzlamış diye alıma devam etti,göreceğiz bakalım sonucu.

5. Benim attigim resimlerde destek ,direnc, hareketli ortalama ile ilgili bir sey varmiydi Sn Hkm
    Olay su trene 3.vagondan bin ama dogru yonde hareket ettiginden emin oldugunda Bin
    ....

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Benim attigim resimlerde destek ,direnc, hareketli ortalama ile ilgili bir sey varmiydi Sn Hkm
    Olay su trene 3.vagondan bin ama dogru yonde hareket ettiginden emin oldugunda Bin
    Evet onlar yoktu da bol bol mum vardı))))) Neyse siz bana boşverin bu kadar akıllı insan tekniğe inanıyor ,kimbilir belki de onlar haklıdır,benim anladığım konu değil sn culpable siz bildiğinizi yapın elbet,bana bakmayın siz unutun gitsin.Teknikçilerin olmazsa olmazları destek direnç,ortalamalar falan neyse zor işler bana göre değil.

7. Gecen Yasadigim bir olayi anlatayim

Mersin Mut Silifke arasinda arac ile gidiyorum benzin istasyonunda durdum
    Mut ahalisi genelde kaysi ile ugrasir.
    4 kisinin sohbetine kulak misafiri oldum . 1 tanesi diyorki Kaysiyi sattigimda bitcoin aldim param su kadar oldu.
    2. kiside ayni sekilde devam ediyor . diger 2 kisi bitcoinden bihaber onlari hayret ile dinliyor bu sene kaysilari satinca bizde alalim diyorlar
    2 tane potansiyel altin yatirimcisi Bitcoinci olmuis , diger 2 potansiyel de onlarin yuzunde bitcoinci olucak .
    Coin sektoru darbe yese altin icin iyimi kotumu bilemedim olduda coin sektoru cokse bu sefer zarari telafi etmek icin onceden alip yastik altina attiklari ceyrek altini bozdurucaklar
    ....

8. Evet buyshell o gecmisde dediklerini bir goster..

Burada degisik ve beklenilen kimseler gelmis..bence olay bellidir..

Sayfa 635/1013 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •