Sayfa 690/1014 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon
Arama sonucu : 8110 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Kripto işine hiç güvenmedim.
    Belki çok kazanma/kaybetme ihtimali var ama mantığım almadığı için hiç ilgi duymadım.
    Geldiğimiz nokta o hep bahsettiğiniz "RESET" olayına güzel zemin oluşturuyor.
    Gerçi bu reset olayı da bana komple geliyor.
    Oda işin ayrı boyutu

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Gerçek enflasyona göre çok rahat görmesi lazım.

Ama piyasa sahtekar ve aptal dolu.

Elon Musk denen sahtekar düzenbazı herkes teknoloji gurusu idolü zannedip, sınırsız basılan köpek kripto parasına bile ralli yaptırabiliyor bazı aptallar.

İnsanların sahtekarlığında ve aptallağında üst sınır yok. O yüzden inşallah görür diyelim.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Öyle bir zamana giriyoruz ki uçmanın kaçmanın değil belki de can kurtarmanın özsermaye kurtarmanın derdine düşeceğiz gibi.

Hangi ülkeler batmaz? Hangi fonlar batmaz? Hangi bankalar batmaz? Nakit kral mı? Fiziki kıymetli metaller güvenli liman mı?
    Dediğiniz konularda planımı yaptım,size de özellikle teşekkür ederim ,bir konuda çok önemli bir yanlışımı görmeme sebep oldunuz ,buraya yazmak istemiyorum,ilerde size özelden yazarım sn sadecegrafik olayın ne olduğunu.Yazdığınız şeylerin hepsini anlıyorum,gereken önlemleri aldım.

3. Emtia ların ne kadar ucuz olduğu aşikar. Kim neden bu kadar baskılamış olabilir sizce?

Bu grafik SPX:Emtia grafigi. Önümüzdek süreçte hisselerin ucuzlaması emtianın ralli yapması lazım.

Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Kripto işine hiç güvenmedim.
    Belki çok kazanma/kaybetme ihtimali var ama mantığım almadığı için hiç ilgi duymadım.
    Geldiğimiz nokta o hep bahsettiğiniz "RESET" olayına güzel zemin oluşturuyor.
    Gerçi bu reset olayı da bana komple geliyor.
    Oda işin ayrı boyutu
    Son düzenleme : sadecegrafik; 18-03-2021 saat: 23:49.

4. Noolacak şimdi, yarın Merkez 61 milyar USD borcunu sıfırlamak için piyasadan dolar toplamaya başlayacak mı?
    Bana pek niyeti var gibi gelmiyor..

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Noolacak şimdi, yarın Merkez 61 milyar USD borcunu sıfırlamak için piyasadan dolar toplamaya başlayacak mı?
    Bana pek niyeti var gibi gelmiyor..
    Bizim merkez çakal borçlu gibi,sanki hiç ödemeye niyeti yok modunda takılıyor.))))))))Cabbar bir alacaklı kapıya dayanırsa halkbank s400 rahip muronson falan, olacaklar belli,yaşadık biz bunları 1994,2001,2008,2018 örnek çok.

6.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=4PWVszJeDyI
    Petroldeki % 9 luk düşüş geçen seneki Siyah Kuğunun habercisi olabilir.
    Biden birkaç gün önce Putin katil bedel ödeyecek demişti. Yakında göreceksiniz diye devam etmişti. İlk aklıma gelen acaba petrol fiyatlarını düşürerek , Rusya’yı ekonomik açıdan vurmayı mı planlıyor diye aklımdan geçirmiştim.
    Acaba plan bu mu? Petrol fiyatları bakalım ne yapacak ilerleyen günlerde.

7. Adamların tek dünya devletine giden yolunda en büyük engel Rusya.

Telegram bile küreselcilerin Rusya ya savaş açması için tek başına yeterli bir sebep. Yazışmalarınızı WhatsApp tan FaceBook tan Instagram dan dinleyemiyorlarsa sizi sınıflandıramazlar etiketleyemezler ölçemezler. Küreselciler her varlığı kontrol etmek istedikleri için Putin onların gözünde yok edilmesi gereken bir engel.

Şu anda Rusya dese ki Telegram 1 Trilyon $. Küreselciler peşin para verip satın alır. Dertleri para değil çünkü. Tüm insanları tek merkezden yönetmek.

WhatApp Facebook Instagram hesaplarımı bu sebeple sildim. İşim olmaz Küresecilerin yönettiği sosyal medyada. Onlara fazla bilgi vereceğime hiç kullanmam daha iyi.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Biden birkaç gün önce Putin katil bedel ödeyecek demişti. Yakında göreceksiniz diye devam etmişti. İlk aklıma gelen acaba petrol fiyatlarını düşürerek , Rusya’yı ekonomik açıdan vurmayı mı planlıyor diye aklımdan geçirmiştim.
    Acaba plan bu mu? Petrol fiyatları bakalım ne yapacak ilerleyen günlerde.

8. Yav bu topic bi hazine ben kendimi finansal okur yazar sanırdım inanin ağzım açık izliyorum bu kadar donanimli insanlarla ayni gemide oldugumu bilmek ayri bir huzur veriyor

Sayfa 690/1014 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •