Sayfa 692/1014 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon
Arama sonucu : 8106 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. benim kendi görüşlerim şöyle:

Maske mesafe temizlik hijyen ve pasif klasik aşıya -> %100 evet

HES koduna -> %100 hayır

Covid pasaportuna -> %100 hayır

mRNA aşısına -> %100 hayır

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ha covid işi başka.Elbet üretilmiş bir virus ve amaca yönelik bir şey ama,hastalık gerçek,bulaşıcı ve öldürücü,maske de aşı da şart.Aman ha sapla samanı birbirine karıştırmayalım.Videolarda ertan trükten,hamza yardımcıoğlunu vs falan seyrettim maske gereksiz ,aşı palavra dedikleri anda acaip korktum ,yahu ben bu adamları akıllı diye dinliyorum ki çoğu dediklerinde de öyleler ama misal dalları olmadığı için böyle bir konuda bu kadar yanılabiliyorsa diğer konularda da yanılıyorsa yandık dedim.Aman ha))))))))

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Maske mesafe temizlik hijyen ve pasif klasik aşıya -> %100 evet

HES koduna -> %100 hayır

Covid pasaportuna -> %100 hayır
    Kesinlikle katılıyorum

3.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bu browserı deneyebilen oldu mu? Görüşünüz nedir forumdaşlar?
    Brave kisa bir sure kullandim ancak simdi DuckDuckGo kullaniyorum. Guvenlik ozelliklerinden dolayi tavsiye ederim, ancak "bar" dan "arama sonuclari" ve "auto-complete" alanlarinda googledan tabiki geride. Yinede gun gectikce gelistiriyor kendin.

4.  Alıntı Originally Posted by jah Yazıyı Oku
    Brave kisa bir sure kullandim ancak simdi DuckDuckGo kullaniyorum. Guvenlik ozelliklerinden dolayi tavsiye ederim, ancak "bar" dan "arama sonuclari" ve "auto-complete" alanlarinda googledan tabiki geride. Yinede gun gectikce gelistiriyor kendin.
    Uzun lafin kisasi, kullan. Karin manken gibi olmaz ama aldatmazda.

5. Arkadaşlar günaydın,aklıma takılan bir soru var,cevaplayabilene şimdiden teşekkürler.Biliyorsunuz Zgold diye Ziraat Bankası nin bir fonu var,BIST den de alabiliyorsunuz.Yarın bir gün banka " ben fonumu feshediyorum" diyebilir mi?Ve fonu alan zarardaysa ,hayır fesh edemezsiniz,diyebilir mi?

6. Asgari ücreti ekonomi değil de hükümet iki kat yaparsa dünyanın heryerinde sonuç aynı; Maaşa zam işe son........
    Nearly 50 million US workers work in occupations with a median wage of less than $15 per hour - somewhere between the current minimum wage of $7.25 and just below $15........ 1.6 million job losses 57 percent at small businesses. 700,000 job losses at the smallest firms (fewer than 100 employees). 165,000 job losses in the restaurant industry. 162,000 job losses in the retail trade industry. Nearly $1 trillion reduction in real GDP in the US economy...... https://mises.org/wire/15-minimum-wa...siness-economy

7. Son sürümlere göre Brave daha başarılı görünüyor. DuckDuckGo geri kalmış. Ayrıca DuckDuckGo açık kaynak değilmiş. Bu hoşuma gitmedi. Brave ile devam edeceğim.

DuckDuckGo vs Brave

https://www.slant.co/versus/547/1609...uckgo_vs_brave

Alıntı Originally Posted by jah Yazıyı Oku

8. Chrome kullanıyorum, (daha doğrusu geri döndüm) şu an hala. Brave'e geçebilirim belki yalnız Firefox'a geçecekleri uyarayım. Geçtiğimiz 3-4 ay boyunca iki ayrı cihazda firefox kullanmaya başladım. (Biri laptop, birisi masaüstü)

İkisinde de aynı sıkıntıyı yaşattı. Cihazlar uzun süre browser ile beraber açık kalınca donma yapıyor. Bahsettiğim süre 10-12 saat civarında. İlk 10-15 saniye anormal bir yavaşlık oluşuyor sonra tamamen donuyor ekran. Mecbur hard reset atıyorsun.

Aynı olayı iki makinede de yaşayınca firefox'u kesinkes sildim. Dünya genelindeki kullanım oranı da 5% ya da altında.

İşletim sistemi olarak da Linux Mint öneririm. Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. Ufak tefek problemler yaşatıyor bazen güncelleme gelince ama ne problem yaşadıysam çözümünü de buldum şimdiye kadar.

Bir daha Windows kullanmamak için ant içtim resmen Microsoft Windows7'ye desteğini kesip Windows10 denen irin yuvasını zorunlu tutmaya çalıştığında.

Sayfa 692/1014 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •