Sayfa 7/1015 İlkİlk ... 5678917571075071007 ... SonSon
Arama sonucu : 8119 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    3-4 senede 5000-10000 usd/ons beklentim var.

beklentimin asıl sebebi çinin yuanı altına angaje edeceğini düşünmemdir. ayrıca 5-10bin usd benim kötümser senaryomdur. bitcoin gibi bir zırvalığın nerelere gittiğine bakıldığında...
    bitcoin patladığında insanlar gerçek güvenli limanın ne olduğunu anlayacaklar.
    o zamana kadar ucuzdan toplamaya devam.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

2. Bitcoin zaten altına para gitmesin diyerek insanlara sunuldu, insanlar iyice altınan ümidi kessinler diyerek şişirilmeye devam ediyor, bazılarınıda ciddi servet sahibi yaptılar ama hiç bir dayanağı olmadığı için sonu illa ki hüsran ile bitecek, insanlık tarihinin en eski değerli metali olarak altını o güne kadar toplayabildiğim kadar toplayacağım.

3. Bu sene biz grsmcılara menüde gene bamya gözüküyor
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

4. yinede yıllık enflasyondan daha fazla getirecektir, ama şu yaştan sonra bitcoin her açıdan bana fazla

5.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Bu sene biz grsmcılara menüde gene bamya gözüküyor
    Aynı yatırım aracından mı bahsediyoruz?

Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

6.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Aynı yatırım aracından mı bahsediyoruz?

Onsta bi hareket olsada dolarda teknik olarak bi tükeniş görüyorum..bu sene o sene değil benim beklediğim

7. Bu atakta boyun çizgisini geçecek mi? Bakalım!?

Eğer geçerse, teknik hedefler, 1731 ve 2288 olarak işaretlenmiş.

----

Grafikteki teknik analizden bağımsız olarak, dolar ile altın arasındaki ters korelasyonun, bir süreliğine bozulması ihtimali belirmeye başladı. Şöyle bir senaryo olabilir mi? 1)Bono faizlerindeki artış, borsalara çelme takar. 2) Borsa paniği olur. 3) Dolar, kaldıraçlı piyasaların da etkisiyle, güvenli liman olarak talep görür. 4) Fed, borsa paniğine cevap olarak faizleri düşürür. 5) Altın, faiz düşüşüne cevap olarak yukarı fırlar. 6) Böylece, dolar tepki çıkışını yaparken, altın da dip formasyonundan yukarı doğru hamle yapar.

Bakalım?!

8. ons aylık kırdı hedef 2000

Sayfa 7/1015 İlkİlk ... 5678917571075071007 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •