Sayfa 725/1014 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 8110 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Daha once bunu yazdim . Spot piyasa fiyatina 1.5 ile 3 tl[gram icin] arasi ekliyorlar kulce bedeli olarak
    yani 100gramda alsaniz da ayni 1000gram da alsaniz ayni
    yeniden yazayim kulce gumus fiyati spot fiyat +30$ kulce maliyeti seklindedir.
    Aldiginiz yer miktar olarak bu rakam 15$ a kadar dusebilir
    yada gercek anlamda isi bu olmayan firsatci bir yerden alirsaniz o zaman 30$ rakami 60$ a cikabilir
    Anladım yarın bu hesapla tekrar bakayım fiyatlara,bilgi için sağolun.

O zaman bu n11 deki fiyatlar gümüş bazında bildiğin fahiş fiyat.

3. Aynen Suan gram gumus 6.51xx
    1kg kulce gumus fiyati 6.75 in uzerinde olmamali [Nakit odeme icin ]
    Yarenin rakamlarida kotu degildi diye hatirliyorum Spot +%3 du sanirim simdi arttirdilarsa bilemem

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Anladım yarın bu hesapla tekrar bakayım fiyatlara,bilgi için sağolun.
    ....

4. Kredi Karti + N11 komisyonu vs vs eklemesi yapiyorlar ben zannetmiyorum ki N11 den insanlar kg kulce gumus alsin .

Normal piyasa ile arasindaki fark %20 25 gibi bir rakam var
    ben 2000 li yillardan beri yurtdisi bankalarinin sanal posunu kullanirim verdigimiz komisyon yaklasik %7 sanirim
    bu is zaten iyice ilgimi cekmeye basladi ozellikle yurtdisi kismi. Kesin bilgileri ogrenmek adina arastirmalara basladilar ben tatil donusune arastirmalarini bitirmis olurlar net bilgim olur sayet cok zor bir prosedur ve fazla bir vergi olayi yoksa o zaman internet uzerinden gumus satisina baslamamiz 1 ayimizi bulmaz [yurt disi icin ]

O zaman bu n11 deki fiyatlar gümüş bazında bildiğin fahiş fiyat.
    ....

Kredi Karti + N11 komisyonu vs vs eklemesi yapiyorlar ben zannetmiyorum ki N11 den insanlar kg kulce gumus alsin .

Normal piyasa ile arasindaki fark %20 25 gibi bir rakam var
    ben 2000 li yillardan beri yurtdisi bankalarinin sanal posunu kullanirim verdigimiz komisyon yaklasik %7 sanirim
    bu is zaten iyice ilgimi cekmeye basladi ozellikle yurtdisi kismi. Kesin bilgileri ogrenmek adina arastirmalara basladilar ben tatil donusune arastirmalarini bitirmis olurlar net bilgim olur sayet cok zor bir prosedur ve fazla bir vergi olayi yoksa o zaman internet uzerinden gumus satisina baslamamiz 1 ayimizi bulmaz [yurt disi icin ]
    Kimbilir belki de biz de sizden alırız ilerde)))))) Yareni ben aradım sn sadecegrafiğin dediği gibi komisyon falan olmadan aldım gümüşü.Ama fiyat spot üstü yüzde 3 den daha fazla.Sertifika parası falan dedi.

6. Ayni seyi yaziyoruz
    Olmasi Gereken fiyat Spot Satis +30$ kulce maliyeti
    Ama bazi kurnazlar Spot +30$ yerine Haremaltin fiyati +30$ koyar buda fiyati yukseltiyor
    Nadir Herhangi bir magazasinda 6700-6800 e satarken internet websitesinde ayni urunu 7900 tl den satiyor
    Gumus fiziki alimlar ne kadar populer bilmiyorum ama internet den satislarda dehset otesi bir kar var .
    Ayda 30 adet kulce satsan 30bin gibi bir rakam kaliyor

Kimbilir belki de biz de sizden alırız ilerde)))))) Yareni ben aradım sn sadecegrafiğin dediği gibi komisyon falan olmadan aldım gümüşü.Ama fiyat spot üstü yüzde 3 den daha fazla.Sertifika parası falan dedi.
    ....

Ayni seyi yaziyoruz
    Olmasi Gereken fiyat Spot Satis +30$ kulce maliyeti
    Ama bazi kurnazlar Spot +30$ yerine Haremaltin fiyati +30$ koyar buda fiyati yukseltiyor
    Nadir Herhangi bir magazasinda 6700-6800 e satarken internet websitesinde ayni urunu 7900 tl den satiyor
    Gumus fiziki alimlar ne kadar populer bilmiyorum ama internet den satislarda dehset otesi bir kar var .
    Ayda 30 adet kulce satsan 30bin gibi bir rakam kaliyor
    Valla dipteki spek kağıdındayız,üçe beşe bakmıyoruz tabi de gereksiz yere kazıklanmanın da alemi yok,yarın yarenden fiyat alırken konuyu soracağım ona da.Spot üstü 30 dolarsa fiyat bize de o fiyatdan versin.N11 konusu sağolsun sn sadecegrafiğin sayesinde zaten kapandı.

8. Iarin resmi websitesi
    Havale :47.595
    kredi karti:48.070
    GAU/TRY 451,628
    Suan kuyumcudan alicak olsam verecegim maximum 454
    TFX de satis fiyati suan 451.84 . TFx den suan bu fiyattan alabilir aldigin miktar yuksek ise 1.5 tl yuksek degilse maximum 3 tl masraf ile bunu fiziki teslim alabilirsin
    3 tl desek 451.84+3=454.84
    e o zaman bu fark neden sonucta her ikiside Iar

https://www.gramaltin.com/100-gr-999-9-iar-gram-altin

N11 de satan firmalardan biriside yarengumus zaten
    ....

Sayfa 725/1014 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz