Sayfa 731/1014 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 8111 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Benim gozler dumanlimi goruyor yoksa ons yesilmi yakti!

2. Dolar rezerv para statüsünü kaybetmek üzere. Fizikilerin kıymetli metallerin zamanı eninde sonunda gelecek.

3.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Dolar rezerv para statüsünü kaybetmek üzere. Fizikilerin kıymetli metallerin zamanı eninde sonunda gelecek.
    Ama bari çabuk olsa.
    Ömrümüz vefa etmeyecek onu görmeye yoksa.

4. Su alt yapi yardim paketinden once bi covid yardim paketi daha dusunuluyomus tamam matbaa elinizin altinda anladikta bukadar para basmaya rağmen dolar hala nasil bu kadar guclu anlamadigim??!!

5. Dumping the Dollar: Will China, Russia, Turkey, and Iran Create a New International Currency?

https://sputniknews.com/us/202103241...onal-currency/

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ama bari çabuk olsa.

Bir şey olmaz.bretton woods gibi doların weimar almanyasindaki mark in durumuna dönmesi gibi tarihi bir döneme giriyoruz.yuz yılda bir çevrilen filmi seyrediyoruz tadını çıkarın.

Alıntı Originally Posted by NETWORKCAN Yazıyı Oku
    Su alt yapi yardim paketinden once bi covid yardim paketi daha dusunuluyomus tamam matbaa elinizin altinda anladikta bukadar para basmaya rağmen dolar hala nasil bu kadar guclu anlamadigim??!!
    Dolar aslında güçlü değil, diğerleri daha zayıf desem..

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ama bari çabuk olsa.
    Bence rezerv para anlamında ömrümüz vefa etmez..çünkü örn. 5-10 senede dolar rezervleri 63 den 61.5 a düştü diye bu işler son bulmaz..rezervler haricinde finansal piyasalarda ve global ticarette dolar kullanım oranları diğerlerine göre oldukça yüksek hala..yakın gelecekte pek de alternatif gözükmüyor bana göre..ancak orta ve uzun vadede dolar dahil kağıt paralarda genel bir erimeden bahsetmek daha gerçekçi olur..tabi burada kağıt paraların görece daha az eriyenleri olabilir, ayrı konu..

Sayfa 731/1014 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •