Sayfa 738/1014 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon
Arama sonucu : 8110 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Kripto işinde 1000$ anapara yatırıp 10000$ kazanan insan anaparasını çektiyse hiçbir tehlike yok sonuna kadar gitsin, kazancını yüz kat katlasın.. Ama kağıt üzerindeki kazancı güvence görüp de hiçbir biçimde ev araba arsa iş kurup borç altına girmesin..

2. Montrö kaldırılamaz diyen insanlara darbeci diyorsan senin amacın tam da Montrö'yü kaldırmaktır..Türkiye ve komşularında Kürdistan tezgahlayan ABD, bize borç musluğunu açsın diye Montrö'yü kaldırıp donanmasının Rusya'yı tehdit etmesine çanak tutarsan 1.Dünya savaşında Alman donanmasını Karadenize geçirip Rusya ile savaş başlatan kendisini de batıran Eski Osmanlı gibi sen de YeniOsmanlı olursun.. Türkiye, Rusya kendini doğrudan tehdit etmeden savaşa girmemeli, hele ABD haininin çıkarları için hiç mi hiç girmemeli..

3.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Montrö kaldırılamaz diyen insanlara darbeci diyorsan senin amacın tam da Montrö'yü kaldırmaktır..Türkiye ve komşularında Kürdistan tezgahlayan ABD, bize borç musluğunu açsın diye Montrö'yü kaldırıp donanmasının Rusya'yı tehdit etmesine çanak tutarsan 1.Dünya savaşında Alman donanmasını Karadenize geçirip Rusya ile savaş başlatan kendisini de batıran Eski Osmanlı gibi sen de YeniOsmanlı olursun.. Türkiye, Rusya kendini doğrudan tehdit etmeden savaşa girmemeli, hele ABD haininin çıkarları için hiç mi hiç girmemeli..
    Boğazlarımız üzerindeki kurulu hegemonyamızı darmadağın edecek olan Montrö Boğazlar Antlaşmasından vazgeçme embesilliğini gösterecek her kim olursa olsun, vatanı satanların 1 numaralı temsilcisi olur. Bunu bilir bunu söylerim.

4.  Alıntı Originally Posted by ÖMER GÜÇLÜ Yazıyı Oku
    Boğazlarımız üzerindeki kurulu hegemonyamızı darmadağın edecek olan Montrö Boğazlar Antlaşmasından vazgeçme embesilliğini gösterecek her kim olursa olsun, vatanı satanların 1 numaralı temsilcisi olur. Bunu bilir bunu söylerim.
    Kürdistan tezgahçısı ABD, Karadenizin donanmasına açılmasını gizli saklı değil apaçık ve hiç utanmadan istiyor. Ama Akape bağzı iyiniyetli muhalefeti öyle güzel sustalı maymuna çevirmiş ki "Montrö ile aldığımız egemenlik haklarımıza tecavüz düşünülüyor ama sesimi çıkarırsam Mağdurum da, mağdurum.. edebiyatı yaparlar" diye korkudan ağzını açamıyorlar.. Sonra da bağzı çok bilmişler çıkıyor siz "muhalefete muhalefet ediyorsunuz" diyor.. Tecavüze ağzını açmaktan korkan öyle muhalefetin ben içine tukureyım, bugün ağzını açmayacak da ne zaman açacak! Bir de gerçekte ikiyüzlü olan muhalifler var ki aslında bunlar Akapenin ABD'ye Evet dediği her konuda bu biçimlerde gizli destek veriyor., bunların ise yedi ceddini sevmek gerek.. https://mobile.twitter.com/USEmbassy...60972753313793

5. Perinçek'i izliyorum, Amirallerin bildirisini Fetö'nün "Yurtta sulh konseyi" bildirisine denk tutuyor!
    İyice .oka batırdı kendini. Geçmişinde KürtAçılımı olan birine hiç güvenemedim haklıymışım vesselam..

6. Ben yatırım danışmanı değilim. Kimse kazandığından bana kar vermiyor. Kimsenin zararına da ortak değilim.

Müzik bitene kadar isteyen istediği dansı edebilir. Kimsenin korkmasına gerek yok. Herkesin hesabı bireysel dürülür.

Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    ya hocam seni okuyunca guluyorum bazen. şimdi bende de kuru kafa bileklik var ucu..şimdi ben bir orgute falanda uye degilim yani. bunlar artık lutfen kimse inanmaz. bu arada senin tukaka dediğin coinde arkadaşlar bir gunde %30-50 kazanıyor. su an heres ana parayı cekti karları ile devam ediyor. neden korkutuyorsunuz milleti??? kimsenin para kazanmasını istemeiyor musunuz sizin dışınız da? aynı bu yonetim gibi.

Sayfa 738/1014 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •