Sayfa 76/1014 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon
Arama sonucu : 8106 madde; 601 - 608 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. İmkansız artık. Küresel ekonomik krizin başlangıcındayız. Alan alır buralardan. Bence son tren en geç Ağustosta kalkmış olacak.

Kesin de konuşmamak lazım. Görür ama belki 1 gün kalır kalmaz. Ben 1250 altına ihtimal veremiyorum.

ÇİN ve ABD asla anlaşamaz. DİNİ sebepleri var. Anlaşmaları mümkün değil. ABD yi parçalayıp küçük eyaletlere bölecek paganist küreselciler. Adamlar tek dünya devleti istiyorlar. ÇİN bu 13 ailenin kontrolünde. ABD parasındaki 13 yıldız artık ÇİN de yeni bir küresel devlet kuracaklar. Tek dünya devleti. Aynı film MATRİKS 3 lemesindeki gibi.

Ama bundan sonra düşmüş kalkmış piyasalarla işim olmaz. Ekranı Haziran sonu komple kapatırım. Sıfır işlem devam eder beklerim.

Bugün çok yüklü ALTIN GÜMÜŞ aldım. Kalanı da yavaş yavaş her gün ala ala Haziran sonuna kadar tamamlarım.

Kağıt paraları minimuma indiriyorum portföyde.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    1180'leri görmüştük geçen sene acaba diyorum ABD-Çin biz anlaştık derlerse gene oraya inermi?

2.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    İmkansız artık. Küresel ekonomik krizin başlangıcındayız. Alan alır buralardan. Bence son tren en geç Ağustosta kalkmış olacak.

Kesin de konuşmamak lazım. Görür ama belki 1 gün kalır kalmaz. Ben 1250 altına ihtimal veremiyorum.

ÇİN ve ABD asla anlaşamaz. DİNİ sebepleri var. Anlaşmaları mümkün değil. ABD yi parçalayıp küçük eyaletlere bölecek paganist küreselciler. Adamlar tek dünya devleti istiyorlar. ÇİN bu 13 ailenin kontrolünde. ABD parasındaki 13 yıldız artık ÇİN de yeni bir küresel devlet kuracaklar. Tek dünya devleti. Aynı film MATRİKS 3 lemesindeki gibi.

Ama bundan sonra düşmüş kalkmış piyasalarla işim olmaz. Ekranı Haziran sonu komple kapatırım. Sıfır işlem devam eder beklerim.

Bugün çok yüklü ALTIN GÜMÜŞ aldım. Kalanı da yavaş yavaş her gün ala ala Haziran sonuna kadar tamamlarım.

Kağıt paraları minimuma indiriyorum portföyde.
    Siz bayağı radikal kararlar almışsınız.

3. Societe General :

ABD ile Çin geriliminin önemini piyasa şimdi idrak ediyor.O yüzden bunu RESESYON fiyatlaması olarak görüyoruz.

-> ABD-Çin ticaret gerilimi , Gerilemenin artmasıyla beraber Büyüme hız kaybedecek

-> Ekonomiyi tekrar canlandırmak için (enf.yok) FED FAİZ düşürecek.

Tüm dünyada HIPERENFLASYON a giden süreç başladı...

FED şu kadar faiz arttıracak diyen ekonomistlerimiz geri zekalıdır! Nah arttırır. Arttırdığı anda ABD borsaları %50 değer kaybeder.

Sonsuz Hiperenflasyonist süreçteyiz.

En ucuz varlık GÜMÜŞ. Tereddütsüz GÜMÜŞ çok ucuz.

Sonra ALTIN.

Sonra PLATİN.

4. PETRO-DOLLAR sistemi çöküyor. Fazla zamanı kalmadı.

Malaysia Proposes Common Asian Gold-Backed Currency

https://www.zerohedge.com/news/2019-...cy-pegged-gold

5. IAR da 2 haftadır 1 KG KÜLÇE gümüş yok. Dünyada gümüş üretimi azalmış ocaklarda sorun varmış.

http://www.gramaltin.com

sitesinde de külçe gümüş yok!!!

6. Fiziksel gümüş bulamayın GUMUSTR ye abandım. 2000 adet almışım ha ordan ha burdan derken.

GÜMÜŞ te her kademeden alıcıyım. 1 KG külçe GÜMÜŞ yok arkadaşlar piyasada.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    IAR da 2 haftadır 1 KG KÜLÇE gümüş yok. Dünyada gümüş üretimi azalmış ocaklarda sorun varmış.

http://www.gramaltin.com

sitesinde de külçe gümüş yok!!!

7. GUMUSTR Sağlam mı? Hangi bankanın gumustr?

Bu arada ons altın 1300 doların hemen altında yılan dansı yapıyor.

Bu seferde kıramazsa yuhhh artık derim.

8. gmstrf sanırım finans bankın ama kesin bilmiyorum.

Sayfa 76/1014 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •