Sayfa 760/1014 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon
Arama sonucu : 8106 madde; 6,073 - 6,080 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    İyi de tapunun karşılığında orda bir ev var,herkes o evin benim olduğunu kabul ediyor,evin kullanım hakkı bende.Bu bitcoin dediğimiz şeyi aldım mı 3 yıl sonra da yerinde durur mu.Malum bu ordunun tek askeri benim ya o bakımdan soruyorum sn emlak Anladınız siz onu )))))))
    3 sene sonra deprem olur mu sorusu ile eş değer.

olursa a4 0,00001 tl falan ederse eder.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    milyonlarca pc içinden kaydını sildirebilirsen başarabilirsen yani bunu. ancak ozaman senin olmaz.
    Hayır silinmez de bitcoin diye bir şey artık para etmiyor derlerse ya da benden o aldığım şeyi kimse almazsa ne yaparım.Malum dolar olsa ruble olsa yuan olsa arkasında devlet var,pamuk pirinç vs alsam kullanım alanları belli,ev alsam içinde otururum kiralarım,altın gümüş zaten malum,ben bu bitcoini benden almazlarsa ne yaparım ne işe yarar .

milyonlarca pc içinden kaydını sildirebilirsen başarabilirsen yani bunu. ancak ozaman senin olmaz.

Yo anlaşıldı, bu ordunun tek askeri benim.Burada da şans yok bende.))))))

Neyse alanlara bol kazançlar,benim aklım ermez öyle alengirli işlere.Kazanan kazanıyor zaten,daha da fazla kazansınlar elbet.

Hayır silinmez de bitcoin diye bir şey artık para etmiyor derlerse ya da benden o aldığım şeyi kimse almazsa ne yaparım.Malum dolar olsa ruble olsa yuan olsa arkasında devlet var,pamuk pirinç vs alsam kullanım alanları belli,ev alsam içinde otururum kiralarım,altın gümüş zaten malum,ben bu bitcoini benden almazlarsa ne yaparım ne işe yarar .
    Yo anlaşıldı, bu ordunun tek askeri benim.Burada da şans yok bende.))))))
    haha

hocam sen işler terse gidiyor savaş ve kaos zamanları vb diyerek altın almadın mı ? öyle aldın. yani altın altındır dedin aldın.

btc ise geleceğin parası diye alanlar alıyor gayet basit durum.

3 seneye kadar kriz çıkmayacağının garantisini ver bana ozaman bende borsadan hisse alayım madem ?

haha

hocam sen işler terse gidiyor savaş ve kaos zamanları vb diyerek altın almadın mı ? öyle aldın. yani altın altındır dedin aldın.

btc ise geleceğin parası diye alanlar alıyor gayet basit durum.

3 seneye kadar kriz çıkmayacağının garantisini ver bana ozaman bende borsadan hisse alayım madem ?
    Sizde bitcoin var mı sn emlak.Borsa için çok erken,elbet bir çöküş olacak,o zaman bir gram altın gümüş bırakırmıyım hepsini borsaya sokacağım elbet,özümüz borsacıdır bizim sn emlak.Ama çok erken,daha çok beklemek gerekir,optimal zamanlama bu işlerde herşeydir.

Sizde bitcoin var mı sn emlak.Borsa için çok erken,elbet bir çöküş olacak,o zaman bir gram altın gümüş bırakırmıyım hepsini borsaya sokacağım elbet,özümüz borsacıdır bizim sn emlak.Ama çok erken,daha çok beklemek gerekir,optimal zamanlama bu işlerde herşeydir.
    önceden belirttim 1 tl bile coin yok.

almayıda düşünmüyorum.

ancak öyle sorular soruyorsunuzki aynı soruyu ben size sorunca tek askeri benmiyim oluyor

3 sene sonra belki çok çok değerlenir btc ben nereden bileyim. tıpkı sizin ağır bir kriz çıkarmı çıkmazmı bist ne olur bilemediğiniz gibi.

ancak btc bana göre çok mantıklı bir yapı.

önceden belirttim 1 tl bile coin yok.

almayıda düşünmüyorum.

ancak öyle sorular soruyorsunuzki aynı soruyu ben size sorunca tek askeri benmiyim oluyor

3 sene sonra belki çok çok değerlenir btc ben nereden bileyim. tıpkı sizin ağır bir kriz çıkarmı çıkmazmı bist ne olur bilemediğiniz gibi.

ancak btc bana göre çok mantıklı bir yapı.
    E o soruların cevabını bilen adam burda yazar mı,anca okur okur bize güler ))))))

Sayfa 760/1014 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •