Sayfa 775/1014 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon
Arama sonucu : 8110 madde; 6,193 - 6,200 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Uzman bir arkadaşımın dediğine göre Covid19 ten ölenlerin çoğu akciğer veya böbrek yetmezliğinden ölüyor. Ama çok ilginçtir Covid19 ten ölenlere otopsi yapılamıyor. Adama kelle paça yedirsen iyileşecek. Ama sen adama ilacı dayıyorsun adamın damına koyuyorsun, ne karaciğer kalıyor ne böbrek. Kendi haline bıraksan büyük rahatsızlığı olmayan her adam zaten kendi kendine iyileşecek.

Ben yemin verdirdim. Ameliyatlık durum hariç, Ölecek olsam bile beni sakın hastahaneye yatırmayın. Evde doğal ilaçları verin kekik yağı koklatın, lavanta yağı koklatın, kelle paça yedirin, keçi sütünden ev yoğurdu yapıp yedirin, kar suyundan evde turşu yapıp yedirin, boza içirin, şalgam içirin, başka bir şey istemem dedim evdekilere, zaten %99 ihtimalle birkaç gün içinde düzelirim. Öleceksem de evde öleyim. Hastaneye gidip ölen oranı evde kalıp kendi kendine tedavi olanlardan en az iki kat daha fazla. Evde kendi kendine yapacağın tedavi de hayatta kalma ihtimalin daha yüksek.

Ölecek olsalar en çok Hintliler ölürdü, adamlar fakir ne hastane var ne ilaç. Ama Hintliler baharatı dayıyor ne Covid19 kalıyor ne başka bir şey. Biz ilacı dayayıp adamın damına koyuyoruz.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Ağır etkilenenlerin durumunu emin olmamakla beraber ilk temasta alınan viral yükün çok yüksek olmasına bağlıyorum. Aslına bakarsan kimsenin virüs hakkında birşey bildiği yok.

Pozitif çıkan 10 kişiden 9'u ya hafif belirtilerle ya sıfır belirtiyle atlatırken 1 tanesi takımı taklavatı dağıtıyor.

30-40 yaşlarında turp gibi sağlam hiç sağlık problemi olmayan adamlar virüsü ağır geçirdikten sonra diyabet kolesterol trigliserit kalp tansiyon kombinasyon şeklinde ilaca başlıyorlar. Bu tarz ilaçları bilen bilir 60-70 yaş sonrasında başlıyorlar genellikle.

Sn sadecegrafik gözünü seveyim tıp konusunda yazarken dikkatli yaz.su erkan trukten gibi hamza yardimcioglu gibi olma.o adamların her videolarını seyrederim.maske gereksiz salgın palavra mealindeki laflarını duyunca yandık dedim .bunlar diğer konularda da bu kadar rahat yanılabiliyorlarsa verdikleri bilgilere nasıl güveneceğiz
    . Dünyada bu salgın için artık hemen hemen sadece palyatif tedavi veriliyor.antiviral veren bir iki ülke var biri biziz.klorakin artık bizde de verilmiyor.verilen ilaçlar yoğun bakımlık olanlara verilen steroid falan.onlarin da kullanımı zaten çok iyi bilinen ilaçlar.yani hastalığın zaten tedavisi yok millet tedaviden değil virüsten oluyor.aman virüsü küçümsemeyin.yakaladiklarinin bir kısmını on gün içinde hakkın rahmetine kavuşuyor.iyilesenlerin bir kısmı çok çekiyor.semptom gösterimlerde ortalama ölüm oranı yüzde iki.

3. Dedim ya yukarıda, ağır geçirdikten sonra iyileşiyorsun da 20 yıl yaşlanıyorsun belki de. Kolesterol şeker bilmemne çıkması zaten organların harap olduğunun göstergesi. Tek bir yeri falan da hedef almıyor bir taraftan girip öbür taraftan kazıya kazıya çıkıyor geriye enkaz bırakıyor.

4. Texas da her yer açık, maske yok ve vaka sayıları diplere indi. Acaba oradakiler efsunlu mu? Maske takıp adamın nefes almasını güneş almasını engelle ondan sonra Covid adamı öldürüyor dersin. Adam zaten kendi karbondioksitini verip kendi pis havasını ala ala maske yüzünden iflas ediyor akciğerler.

Texas daki arkadaşlara soruyorum, maske yok her şey tıkır diyorlar.

Texas COVID Cases Drop to Record Low Nearly Three Weeks After Mask Mandate Lifted

https://www.newsweek.com/texas-covid...lifted-1579484

Az önce bir arkadaş bardan fotoğraf çekip göndermiş.

**P ekonomiyi iflas ettirdiği için doğrusunu bildiği halde küreselciler ne diyorsa aynen birebir uyguluyor, yoksa City Of London ekonomiyi çökertecek. Bizimkiler Texas daki vali gibi küreselci satanistlere kafa tutamıyor. Ezoterik bağlantılı DSÖ ye ve tabipler birliğine ve locaya bağlı doktorlara eyvallah ediyor. Çünkü devlet borçlu nefesi yetmiyor.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn sadecegrafik gözünü seveyim tıp konusunda yazarken dikkatli yaz.su erkan trukten gibi hamza yardimcioglu gibi olma.o adamların her videolarını seyrederim.maske gereksiz salgın palavra mealindeki laflarını duyunca yandık dedim .bunlar diğer konularda da bu kadar rahat yanılabiliyorlarsa verdikleri bilgilere nasıl güveneceğiz
    . Dünyada bu salgın için artık hemen hemen sadece palyatif tedavi veriliyor.antiviral veren bir iki ülke var biri biziz.klorakin artık bizde de verilmiyor.verilen ilaçlar yoğun bakımlık olanlara verilen steroid falan.onlarin da kullanımı zaten çok iyi bilinen ilaçlar.yani hastalığın zaten tedavisi yok millet tedaviden değil virüsten oluyor.aman virüsü küçümsemeyin.yakaladiklarinin bir kısmını on gün içinde hakkın rahmetine kavuşuyor.iyilesenlerin bir kısmı çok çekiyor.semptom gösterimlerde ortalama ölüm oranı yüzde iki.

Yoğun çalışan ameliyathane hemşireleri ameliyathane personelleri var ortalama her gün dört beş saat maske takarlar hem de yıllarca böyle çalışırlar.onlarin akciğerleri neden iflas etmiyor.konunuz değil o işlerde bilgi eksiklikleriniz var.okuyanlara bu tarz yanlış şeyler önermeyin.bu salgında maske ve asi şartdır aksi düşünülemez cahillik olur.

Benim hiç bir locaya uyeligim yok.satanistleri de bilirim kurulan tezgahları da.ustelik mesleğim olduğundan tıbbi camiada dönen katakullileri sizden iyi bilirim.ama maske ve asi bunlara dahil değil.tekraren söylüyorum maske aleyhtarligi yapıp milletin vebalini almayın.bu hastalıkta maske şart.

7. TBlar biraz cikti bugun, altin niye ters tepki verdi?

8. NAZDAK yamuldu, daha iyi gunleri. Para bile kazanacam ben daha shortlardan. COINBASE gunun en dusugune yakin kapadi.

Sayfa 775/1014 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •