Sayfa 781/1015 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 8119 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Bu videoda da canan hoca corona bir nevi griple benzer farkı yok diyor.

Şimdi madem grip gibi çok önemli değil diye sallamıyan olduysa ne olacak.Üstelik coronanın bağışıklık reaksiyonu çok olanlarda ölüme neden olduğu ispatlandı.Sitokin fırtınası aşırı bağışıklık reaksiyonu olması demek.Tabi canan hoca o günlerde bunu bilmiyor,kimse de bilmiyor.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    burda tamamen saçmalamış mesela

daha yeni teyzem atlattı. bu hala grip diyor

grip nezamandan beri nefes aldırmıyor kardeş ? teyzem diyor nefes alamıyrum diyor nefes 50 yaşında ne 80 i.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Prebiyotik probiyotikle viruslerin bağlantısını nasıl kurdu onu hiç anlıyamadım,orda fikir uçuşması oluyor sanıyorum.Olay bağışıklıksa bu hastalıkta aşırı immun reaksiyon zararlı,istenmiyor zaten.Tek çalışma yok corona hakkında o günlerde, hastalık yeni yeni anlaşılmaya çalışılıyor canan hoca maşallah hastalığı tedavi etmiş çıkmış.Bu forumda allah korusun covide yakalansa bu hocanın kapısını çalacak tek forumdaş çıkmaz,ama hararetle dedikleri savunuluyor falan.Çözemedim ben bu konuyu.

6. SARS MERS Covid19 hepsi Corona Virüs ailesinden.

https://en.wikipedia.org/wiki/Coronavirus

Teyzene söyle direk bunu uygulasın. Kovid olan herkese tavsiye ettim eşe dosta denetirdim. %100 işe yarıyor. Yan ekisi de yok. İşe yaramazsa da zaten kaybedeceğin bir şey de yok.

Carvacrol koklayan Covid i çok rahat atlatıyor. Akademik makalesi de burada.

Carvacrol, a Plant Metabolite Targeting Viral Protease (M pro) and ACE2 in Host Cells Can Be a Possible Candidate for COVID-19

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33664752/

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    burda tamamen saçmalamış mesela

daha yeni teyzem atlattı. bu hala grip diyor

grip nezamandan beri nefes aldırmıyor kardeş ? teyzem diyor nefes alamıyrum diyor nefes 50 yaşında ne 80 i.

aldığın ürüne bakıyorsun tereyağ örn açıklamaya bakıyorsun % 25 i yağdır diyo meyve suyuna bakıyorsun % 15 i meyvedir diyor

ee geri kalanı ne?

ha çinliler yarasa yiyomuş bilmem ne. adam en azından organik besleniyor

bizim ne yediğimiz bile beli değil.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Yahu ben saklı seçilmişleri okuyunca aylarca marketden bir şey yiyemedim.Sade köy yumurtası ve evde yapılan yoğurda aklım yatıyordu.Herkes her şeyin farkında da ne yapacaksın ,her yandan kuşatılmışız.

Sayfa 781/1015 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •