Sayfa 784/1012 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon
Arama sonucu : 8096 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Asıl günün bombası:

16 nisan 2021 kripto para ile ödeme yasağı

-Ama ama kripto yasaklanamaz ama ama

+Hold my beer
    İkinci adım olarak vergi getireceklerini düşünüyorum.
    Ne varsa sarı kızda var
    Sadece sesli düşünüyorum ! Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

2.  Alıntı Originally Posted by logic Yazıyı Oku
    Gelmeli de zaten. Hisse borsalarında işlem yapıp vergi ödeyenler eşşek değil.

Alıntı Originally Posted by logic Yazıyı Oku
    Ne varsa sarı kızda var
    Öyle.

3. $1773 yine şahlanıyor

4. Küreselciler hükümetin Bitcoin yasasını beğenmemişler. Onlar beğenmediyse hükümet doğrusunu yapıyor demektir. LGBT İstanbul Sözleşmesinden sonra hükümet küreselcilere ikinci defa pandik attı dübürden. Ayakta alkışlamak lazım.

TÜSİAD Teknoloji/ Öngün: Yasaklayıcı her düzenleme inovasyonun önünde engeldir
    Blockchain Türkiye Platformu Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜSİAD Teknoloji Hukuku Grubu Başkanı Av. Dr. Çiğdem Ayözger Öngün, Resmi Gazete'de yayımlanan TCMB yönetmeliğine göre, Türkiye'de ödemelerde kripto varlıkların doğrudan ya da dolaylı olarak kullanılmasını engelleyen kararı değerlendirdi.

https://m.bloomberght.com/konuk/vide...engeldir/65105

5. Taze firindan. DOGECOIN'e bakmadim bile, bi bakiim
    Baktim 140% yukarda

"April 16 (Reuters) - NASA has awarded Elon Musk's SpaceX a contract to build a spacecraft to fly astronauts to the moon, bypassing Jeff Bezos' Blue Origin and defense contractor Dynetics Inc, the Washington Post reported on Friday. (Reporting by Susan Heavey Editing by Chris Reese)"

6.  Alıntı Originally Posted by jah Yazıyı Oku
    Taze firindan. DOGECOIN'e bakmadim bile, bi bakiim
    Baktim 140% yukarda

"April 16 (Reuters) - NASA has awarded Elon Musk's SpaceX a contract to build a spacecraft to fly astronauts to the moon, bypassing Jeff Bezos' Blue Origin and defense contractor Dynetics Inc, the Washington Post reported on Friday. (Reporting by Susan Heavey Editing by Chris Reese)"
    Bu adamlar bundan 50 yıl önce Ay'a gerçekten çıktı mı sizce? Benim ciddi şüphelerim var.

Alıntı Originally Posted by logic Yazıyı Oku
    Ne varsa sarı kızda var
    binance vs erişim yasağı olmaz ise vergiye çoktan razılar.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8. Adamlar finansal sistemle ta..ak geçmek için DOGeCOIN, fu.k coin diye zımbırtı çıkarıyorlar grafiği uzaya gönderiyorlar ve hiç kimse bu adamlara ceza vermiyorsa bu işin başındakiler finansal sistemi kuranlardır. Önceden de dediğime geliyor elon musk denen kukla bu adamların sahne önü piyonu. Belli ki kendi kurdukları finansal düzeni yıkıp yenisini inşa edecekler 666'nın çocukları...

Bu laboratuvar ortamında hazırlanan covid virüsü de tam da bu nedenle ortaya çıktı

Ortalık fena karışacak vaziyet alın...
    Son düzenleme : vivatrader; 17-04-2021 saat: 01:30.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Sayfa 784/1012 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •